galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Miejsca gdzie można zagrać w Inwazję - Wrocław

choczkins - Pią 13 Sie, 2010
Temat postu: Wrocław
Witam!

Tak jak w temacie :D zapraszam "zielonych " graczy jak i doświadczonych do rozegrania partyjek w W:I w jakiejś przytulnej knajpce. Myślę, że przyszły tydzień będzie w sam raz; o ile zgłoszą się chętni :lol:

Ajgor - Pią 13 Sie, 2010

Chętnie się nauczę i pobawię. A musi być knajpka, czy może być jakieś zorganizowane miejsce ze stołem w centrum Wrocławia? Pytam bo coś mi chodzi po głowie... :)
choczkins - Pią 13 Sie, 2010

Jak najbardziej jestem otwarty na propozycje. Pomysł knajpki padł z powodu braku lepszego miejsca :)
Ajgor - Pią 13 Sie, 2010

Jutro wracam z urlopu, może dam radę zorganizować w miarę stałe miejsce spotkań. Będziemy w kontakcie.. :)
choczkins - Nie 15 Sie, 2010

OK. To czekam w międzyczasie możne zgłoszą się kolejni chętni.
przemo - Sro 18 Sie, 2010

siema, zapraszam wszystkich chętnych na Inwazję, w każdy wtorek, od 18.30, klub Salonik, na Braniborskiej. Gramy od początku karcianki, zawsze od 10 osób w górę jest, więc jest z kim pograć. Od września, ruszy III edycja Ligi Wrocławskiej.
przy okazji też zareklamuję I Nieoficjalne, niekomercyjne Mistrzostwa Wrocławia. Sobota 21.08 ->

http://www.whinvasion.pl/....php?f=13&t=628

pozdr

Planszoweczka - Pon 08 Lis, 2010

sorry za odkopywanie, ale na organizowanych przez nas spotkaniach z grami w czwartki, coraz więcej osób gra w Inwazję :)

Jeśli bylibyście chętni, zapraszamy: http://planszoweczka.pl/_...ia-z-grami.html

Pozdrawiam
Planszoweczka.pl

DaRKeR - Sob 08 Sty, 2011

Serdecznie Zapraszam wszystkich na rozpoczynającą się w ten wtorek już 4 Ligę Wrocławską Warhammera Inwazji !

Wszelkie informacje : http://www.forum.galakta....p?p=38461#38461
lub pod numerem gg: 1219206

Jezdigerd - Wto 19 Kwi, 2011
Temat postu: Szukam graczy
Witam!
Szukam graczy z Wrocławia
Pozdrawiam
W.T.

DaRKeR - Wto 19 Kwi, 2011

Zapraszam na co tygodniowe Ligowe granie w WHI we wtorki o 18:30 w saloniku (hmm to dziś :D )
tutaj jest dużo informacji na nasz temat: http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Warhammer-Inwazja-Wroc%C5%82aw/136677743067588

Jeśli jeszcze masz obawy co do gry w lidze, to możesz przyjść poznać nas, popatrzyć jak gramy. Aczkolwiek będziemy Ci namawiać byś zagrał z nami :) Dlatego weź koniecznie decka :)

Jezdigerd - Wto 19 Kwi, 2011

Hej!
Dzisiaj nie mogę. ale za tydzień z chęcią się zjawię:)

DaRKeR - Wto 19 Kwi, 2011

czasem spotykamy się też w soboty, zazwyczaj piszę o tym na FB, jeśli nie masz konta na FB to wyślij mi mail na PW to dostaniesz info :)
Jezdigerd - Wto 19 Kwi, 2011

Hej
Jestem na FB, więc będę czekał na info:)

Jezdigerd - Pon 25 Kwi, 2011

Witam!
Czy jutro , tj we wtorek szykuje się jakieś granie?

DaRKeR - Pon 25 Kwi, 2011

jak najbardziej jutro 18:15 w Saloniku (braniborska 2/10) gramy for fun, bo lige mamy w sobotę :)
Jezdigerd - Pon 02 Maj, 2011

czy juto przewidziane jest jakieś granko może?;
choczkins - Wto 03 Maj, 2011

Ja tam mogę zagrać, chociaż chyba za późno pisze..
Jezdigerd - Pią 06 Maj, 2011

Czy w sobotę 7 maja przewiduje się jakieś granko?
BonQ - Pią 06 Maj, 2011

pewno :) turniej ligowy o 18:15 w saloniku.
GambitG - Pią 02 Wrz, 2011

Witajcie!

Mam przyjemność serdecznie zaprosić graczy z Wrocławia na turniej Desant na Łódź, który odbędzie się w Łodzi 10 września. Ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest również podsumowaniem pierwszej łódzkiej ligi abordażowej.

Pozdrawiam!

anihilius - Nie 09 Paź, 2011

Witam,
Dalej gracie we Wrocławiu na Braniborskiej? Niedawno zacząłem grać w WHI i chciałbym zapytać czy w najbliższym czasie jest coś planowane? Fajnie byłoby przetestować talię w większym gronie graczy, na razie grałem tylko przeciw Dark Elf i Dwarf.
Jeśli te spotkania są aktualne to w jakich godzinach można przyjść i pograć dla zabawy/ewentualnie spróbować sił w turniejach?
Pozdrawiam

BonQ - Pon 10 Paź, 2011

w kazdy wtorek i sobotę się ludzie spotykają :) najszybciej jutro po 18 własnie w saloniku na Braniborskiej. Mnie akurat nie będzie ale na pewno frekwencja dopisze i będziesz miał z kim pograc :)
DaRKeR - Wto 11 Paź, 2011

tak gramy co wtorek i sobotę o 18:15 w saloniku.

W oba dni są turnieje rankingowe Galakty.

a we wtorki dodatkowo liczy się to do Ligi Wrocławskiej.

Zapraszamy Serdecznie :)
http://warhammer-inwazja.....php?p=11&t=325

JohnMarkII - Nie 26 Lut, 2012

Witam. ;]

Zdecydowanie polecam wpaść w odwiedziny do Saloniku przy ul. Braniborskiej tak jak pisał powyżej DaRKeR.

Wczoraj wpadliśmy z żoną, która początkowo nie było zbyt entuzjastycznie nastawiona, na dwie partie i byliśmy ostatecznie (w zasadzie już w trakcie) bardzo zadowoleni. Trafiliśmy akurat na dwie osoby, w tym DaRKeRa, którzy pomimo naszej ogromnej niewiedzy i kompletnego braku doświadczenia na spokojnie wszystko, w miarę możliwości, wytłumaczyli i nie było nawet po nich widać oznak zniecierpliwienia i irytacji. ;) Na dodatek w klubie dobre czeskie piwo i to w trzech odmianach, więc dla każdego coś dobrego. No i nie mogę pominąć kwestii "Come to the Dark Side, we have cookies", kiedy to dostaliśmy co najmniej 3/4 kart z podstawki jako zachętę na dalsze rozgrywki i wizyty w klubie za co raz jeszcze dziękujemy. ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia, o ile się uda, w najbliższy wtorek. ;)

DaRKeR - Nie 26 Lut, 2012

polecam się ^_^
JohnMarkII - Czw 15 Mar, 2012

Witam,

Znajdzie się ktoś chętny z Wrocławia, szczególnie z osób odwiedzających Salonik, do wymiany kart anglojęzycznych na polskie? Oto spis (w ilości jak po x):

Johannes Broheim x1
Friedrich Hemmler x3
Reiksguard Swordsmen x3
Gold Wizard Acolyte x1
Bright Wizard Apprentice x1
Free Company x1
Nuln Tinkerers x1
Nordland Halberdiers x3
The Greatswords x2
Temple of Shallya x1
Church of Sigmar x1
Shrine to Tall x1
Twin-tailed comet x1
Forced March x2
Franz's Decree x1
Infiltrate x2
Iron Discipline x3

Virgo - Czw 15 Mar, 2012

Jak będę na regionalsach to 3x Reiksguard Swordsmen polskich dam ci za darmo :mrgreen:
DaRKeR - Czw 15 Mar, 2012

no ja mam nadzieję że się pojawisz Virgo ;) Zdradzę Ci sekret przy piwie, co będzie zamiast kolejnego Bana :)
Virgo - Czw 15 Mar, 2012

Pozcyja moda, żebym mógł założyć nowy dział dla Bloodquest Cycle? :mrgreen:
choczkins - Wto 01 Paź, 2013

Zapraszam na co tygodniowe Ligowe granie w WHI we wtorki o 18:15 w Pubie Salonik na ul. Braniborskiej.
Odnośnik na nasze forum: http://whinvasion.pl/view...9b89428f088e816

Jeżeli chcesz zagrać bądź tylko przyjrzeć się jak gramy to gorąco zapraszam, podpowiemy co i jak, wytłumaczymy zasady. Myślę że każdy nowy gracz załapie bakcyla więc radzę wziąć talię :mrgreen:

nechrist - Wto 27 Mar, 2018

ktos chetny do pogrania jutro (sroda, 28iii2018) po poludniu? ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group