galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Cytadela (Citadels) - Cytadela p造nie - czyli kiedy dop造nie...

D.W. - Wto 15 Lis, 2005
Temat postu: Cytadela p造nie - czyli kiedy dop造nie...
Aktualna informacja jest taka, 瞠 Cytadela sobie w豉郾ie p造nie. Przedsprzeda tej gry zorganizujemy prawdopodobnie kiedy ju dotrze do Europy. Powinien to by sam pocz徠ek grudnia. Dopiero wtedy jak otrzymamy tak informacj lekko si uspokoj. Gra w sprzeda篡 powinna si pojawi oko這 12-14 grudnia. I wtedy si uspokoj zupe軟ie.
O ile si nie oka瞠, 瞠 przypadkowo wydrukowali wersj z chi雟kimi znakami...

tomasz - Wto 15 Lis, 2005

Te b璠zie fajna :D Wszyscy ju tak d逝go czekaj 瞠 i z chi雟kimi znaczkami rozejdzie si na pniu.

A b璠zie na gwiazdk. To dobrze. Zrobi sobie prezent

Hudson - Sro 16 Lis, 2005

A dokladne ceny sa juz znane, czy to jeszcze kwestia do ustalenia?
D.W. - Sro 30 Lis, 2005

Gra w przedp豉cie b璠zie kosztowa豉 49,90 z.
Rozpocznie si ona ju dzisiaj/jutro i potrwa wy陰cznie kilka dni.

Krionah - Sro 30 Lis, 2005

Wreszcie si doczekali鄉y :D Statek nie zaton掖, krakeny by造 najedzone. Ciekawe czy w ostatniej chwili nie wyskoczy jaki bubel albo kolejny atak si ciemno軼i :P
vandergaart - Sro 30 Lis, 2005

Swietna wiadomosc :) Teraz tylko czekam na przedplate :)
charlie brown - Sro 30 Lis, 2005
Temat postu: pro軸a do DW
Mam pro軸 do DW 瞠by przedsprzeda trwa豉 chocia do najbli窺zej niedzieli bo dopiero w niedziel b璠 mia dost瘼 do netu.
tomasz - Sro 30 Lis, 2005

Moja pro軸a jest taka, 瞠by pieni捫ki mo積a by這 przela do poniedzia趾u lub wtorku... Nie wiem czy si wcze郾iej wyrobi. Jak nie to co zakombinuj :)
MacPlaceq - Pi 02 Gru, 2005

Kiedy si dok豉dnie zacznie przedpsprzeda? Czy b璠zie ona prowadzona poprzez sklep internetowy, czy trzeba b璠zie "po cichu" za豉twia?
edrache - Pi 02 Gru, 2005

Dopisuje sie do pytania... Juz wytrzymac nie moge :)
Zacznijcie wreszcie sprzedawac :D

vandergaart - Pi 02 Gru, 2005

Juz jest. Zamowilem :)
Hudson - Sob 03 Gru, 2005

Ma byc do konca grudnia premiera. Mam jednak nadzieje, ze wrzuca towar do sklepu na swieta :)
Hudson - Wto 06 Gru, 2005

Na Discovery lecial ostatnio program o kontenerowcach, czyli takich duzych statkach, ktore przewoza kontenery z grami itp. :wink: Dowiedzialem sie z niego, czemu tak dlugo jeszcze bedziemy czekac na Cytadele. Otoz taki statek moze przewozic nawet 1000 kontenerow, rozladowuja go trzy dzwigi, kazdy z nich przenosi jeden kontener w okolo 2 minuty. Potem ciezarowki przewoza kontenery do magazynu, niestety nie dowiedzialem sie co sie dzieje z nimi pozniej, bo zaczeli mowic o jakims nowym superwielkim silniku :wink:
Tak czy inaczej, jezeli Cytadela plynela tak duzym statkiem to mozemy sobie jeszcze poczekac.

BTW - najlepsi operatorzy dzwigow zarabiaja 200 ty $ rocznie :)

Misio豉k - Wto 06 Gru, 2005

Hudson napisa/a:

A ile kontener闚 'Cytadeli' mo積a za to kupi? :P

Hudson - Wto 06 Gru, 2005

Misio豉k napisa/a:
Hudson napisa/a:

A ile kontener闚 'Cytadeli' mo積a za to kupi? :P

Cholera, mowili, ale zapomnialem :wink:
Ale to latwo policzyc, dla podpowiedzi powiem, ze taki kontener moze wazyc do 29 ton.

torba - Pi 09 Gru, 2005

Jest szansa 瞠by Cytadela znalaz豉 si pod choink?
Gacek07 - Pi 09 Gru, 2005

torba>>> Nawet mnie nie strasz! Przyjo貫m za oczywiste,瞠 skoro przedsprzeda ruszy豉 w豉snie teraz to celem Galakty jest wypuszczenie tytu逝 w momencie eksplozji 鈍i徠ecznego sza逝 zakup闚. Poza tym zap豉ci貫m ju za Cytadele,kt鏎a ma by prezentem dla mojego brata... B璠zi 幢e jak nie przyjdzie przed 鈍i皻ami;/
Hudson - Pi 09 Gru, 2005

Nie zapominajcie, ze przed swietami poczta ma urwanie glowy, wiec jak Galakta dostanie towar w ostatniej chwili to i tak Cytadela moze 24 grudnia lezec na poczcie a nie pod choinka.
edrache - Sro 14 Gru, 2005

ma貫 pytanka nurtuj帷e, zapewne, wielu:

Czy jest szansa, 瞠 gra wyjdzie przed 鈍i皻ami? I oczywi軼ie, czy poczta b璠zie w stanie j dostarczy do pi徠ku 23.12? :D

Pozdrawiam

D.W. - Sro 14 Gru, 2005

Teoretycznie jest to jeszcze mo磧iwe.
Ale na to pytanie b璠 m鏬 odpowiedzie dopiero w najbli窺zy poniedzia貫k/wtorek.
Naprawd zrobimy wszystko aby to by這 mo磧iwe.

Gacek07 - Sro 14 Gru, 2005

Trzymam kciuki za Was. Mam nadziej,瞠 wszystko p鎩dzie dobrze i Cytadela uka瞠 si,je瞠li nie przed 鈍i皻ami, to chocia w tym roku.
Pami皻ajmy jednak,瞠 co nagle to po diable. Nie naciskajmy wi璚 na Galakte,bo jeszcze przez ten po酥iech co p鎩dzie nie tak i potem b璠 wymiany i niepotrzebne reklamacje. Wole poczeka d逝瞠j,ale mie pewno嗆,瞠 wszystko b璠zie ok.
Do boju Galakta;) Trzymam kciuki:)

D.W. - Czw 15 Gru, 2005

Gacek07 gra ju jest od jaki 2 miesiecy gotowa. Tylko sobie p造nie...
Dlatego ju nic ani nie mo瞠my zepsu ani naprawi.
Oczywi軼ie zale篡 wszystko czy w Chinach nie pomylili sobie np. wrsji j瞛ykowych :)

Hudson - Czw 15 Gru, 2005

Cytadelka miala byc dla mnie pod choinke, ale ze planowalismy kupic w sklepie stacjonarnym, to nie licze, ze zdazy sie tam pojawic. Wybralem sobie inny prezent, wiec mi juz wszystko jedno kiedy wyjdzie. I tak kupuje wszystkie gry Galakty, czy jest okazja, czy jej nie ma.
A wersje jezykowa tak samo moga pomylic Chinczycy na drugim koncu swiata jak i Niemcy za progiem :) Odpowiedzialnosc i tak spada na FFG, mam nadzieje, ze nie sa tak glupi zeby nie pilnowac podwykonawcy. Na pewno ktos to sprawdzal...polski trudno pomylic z chinskim nawet jak sie tych jezykow nie zna :wink:

edrache - Czw 15 Gru, 2005

dzieki za szybka odpowiedz

W takim razie nie nastawiam sie na Cytadele przed swietami, ewentualnie bede mial baaaardzo mila niespodzianke :D

Hudson - Czw 15 Gru, 2005

edrache napisa/a:
dzieki za szybka odpowiedz

W takim razie nie nastawiam sie na Cytadele przed swietami, ewentualnie bede mial baaaardzo mila niespodzianke :D

Jak sobie przypomne ile czasu trzeba bylo czekac, to az mi sie wierzyc nie chce, ze to tuz tuz...no bo w grudniu to juz chyba na 100% bedzie. Szkoda troche, ze FFG dalo ciala, moze Galakta by wydala cos wczesniej gdyby od poczatku wszystko bylo jasne co do terminow. No, ale wszystkie negatywne emocje znikna po zerwaniu folii z pudelka :D

Gacek07 - Czw 15 Gru, 2005

D.Waszkiewicz napisa/a:
gra ju jest od jaki 2 miesiecy gotowa. Tylko sobie p造nie...

W takim razie pozostaje cierpliwie czeka...Od tak dawna czekam,瞠 te kilka(mam nadzieje:D) dni op騧nienia niczego ju nie zmienia.Dobrze by by這,瞠by chocia ukaza豉 si w tym roku.

MichalStajszczak - Czw 15 Gru, 2005

torba napisa (a):
Cytat:
Jest szansa 瞠by Cytadela znalaz豉 si pod choink?

Prawos豉wni to maj dobrze. U nich Bo瞠 Narodzenie jest dwa tygodnie p騧niej ...