galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Cytadela (Citadels) - Cytadela p³ynie - czyli kiedy dop³ynie...

D.W. - Wto 15 Lis, 2005
Temat postu: Cytadela p³ynie - czyli kiedy dop³ynie...
Aktualna informacja jest taka, ¿e Cytadela sobie w³a¶nie p³ynie. Przedsprzeda¿ tej gry zorganizujemy prawdopodobnie kiedy ju¿ dotrze do Europy. Powinien to byæ sam pocz±tek grudnia. Dopiero wtedy jak otrzymamy tak± informacjê lekko siê uspokojê. Gra w sprzeda¿y powinna siê pojawiæ oko³o 12-14 grudnia. I wtedy siê uspokojê zupe³nie.
O ile siê nie oka¿e, ¿e przypadkowo wydrukowali wersjê z chiñskimi znakami...

tomasz - Wto 15 Lis, 2005

Te¿ bêdzie fajna :D Wszyscy ju¿ tak d³ugo czekaj± ¿e i z chiñskimi znaczkami rozejdzie siê na pniu.

A bêdzie na gwiazdkê. To dobrze. Zrobiê sobie prezent

Hudson - Sro 16 Lis, 2005

A dokladne ceny sa juz znane, czy to jeszcze kwestia do ustalenia?
D.W. - Sro 30 Lis, 2005

Gra w przedp³acie bêdzie kosztowa³a 49,90 z³.
Rozpocznie siê ona ju¿ dzisiaj/jutro i potrwa wy³±cznie kilka dni.

Krionah - Sro 30 Lis, 2005

Wreszcie siê doczekali¶my :D Statek nie zaton±³, krakeny by³y najedzone. Ciekawe czy w ostatniej chwili nie wyskoczy jaki¶ bubel albo kolejny atak si³ ciemno¶ci :P
vandergaart - Sro 30 Lis, 2005

Swietna wiadomosc :) Teraz tylko czekam na przedplate :)
charlie brown - Sro 30 Lis, 2005
Temat postu: pro¶ba do DW
Mam pro¶bê do DW ¿eby przedsprzeda¿ trwa³a chocia¿ do najbli¿szej niedzieli bo dopiero w niedzielê bêdê mia³ dostêp do netu.
tomasz - Sro 30 Lis, 2005

Moja pro¶ba jest taka, ¿eby pieni±¿ki mo¿na by³o przelaæ do poniedzia³ku lub wtorku... Nie wiem czy siê wcze¶niej wyrobiê. Jak nie to co¶ zakombinujê :)
MacPlaceq - Pi± 02 Gru, 2005

Kiedy siê dok³adnie zacznie przedpsprzeda¿? Czy bêdzie ona prowadzona poprzez sklep internetowy, czy trzeba bêdzie "po cichu" za³atwiaæ?
edrache - Pi± 02 Gru, 2005

Dopisuje sie do pytania... Juz wytrzymac nie moge :)
Zacznijcie wreszcie sprzedawac :D

vandergaart - Pi± 02 Gru, 2005

Juz jest. Zamowilem :)
Hudson - Sob 03 Gru, 2005

Ma byc do konca grudnia premiera. Mam jednak nadzieje, ze wrzuca towar do sklepu na swieta :)
Hudson - Wto 06 Gru, 2005

Na Discovery lecial ostatnio program o kontenerowcach, czyli takich duzych statkach, ktore przewoza kontenery z grami itp. :wink: Dowiedzialem sie z niego, czemu tak dlugo jeszcze bedziemy czekac na Cytadele. Otoz taki statek moze przewozic nawet 1000 kontenerow, rozladowuja go trzy dzwigi, kazdy z nich przenosi jeden kontener w okolo 2 minuty. Potem ciezarowki przewoza kontenery do magazynu, niestety nie dowiedzialem sie co sie dzieje z nimi pozniej, bo zaczeli mowic o jakims nowym superwielkim silniku :wink:
Tak czy inaczej, jezeli Cytadela plynela tak duzym statkiem to mozemy sobie jeszcze poczekac.

BTW - najlepsi operatorzy dzwigow zarabiaja 200 ty¶ $ rocznie :)

Misio³ak - Wto 06 Gru, 2005

Hudson napisa³/a:
BTW - najlepsi operatorzy dzwigow zarabiaja 200 ty¶ $ rocznie :)

A ile kontenerów 'Cytadeli' mo¿na za to kupiæ? :P

Hudson - Wto 06 Gru, 2005

Misio³ak napisa³/a:
Hudson napisa³/a:
BTW - najlepsi operatorzy dzwigow zarabiaja 200 ty¶ $ rocznie :)

A ile kontenerów 'Cytadeli' mo¿na za to kupiæ? :P


Cholera, mowili, ale zapomnialem :wink:
Ale to latwo policzyc, dla podpowiedzi powiem, ze taki kontener moze wazyc do 29 ton.

torba - Pi± 09 Gru, 2005

Jest szansa ¿eby Cytadela znalaz³a siê pod choink±?
Gacek07 - Pi± 09 Gru, 2005

torba>>> Nawet mnie nie strasz! Przyjo³em za oczywiste,¿e skoro przedsprzeda¿ ruszy³a w³asnie teraz to celem Galakty jest wypuszczenie tytu³u w momencie eksplozji ¶wi±tecznego sza³u zakupów. Poza tym zap³aci³em ju¿ za Cytadele,która ma byæ prezentem dla mojego brata... Bêdziê ¼le jak nie przyjdzie przed ¶wiêtami;/
Hudson - Pi± 09 Gru, 2005

Nie zapominajcie, ze przed swietami poczta ma urwanie glowy, wiec jak Galakta dostanie towar w ostatniej chwili to i tak Cytadela moze 24 grudnia lezec na poczcie a nie pod choinka.
edrache - Sro 14 Gru, 2005

ma³e pytanka nurtuj±ce, zapewne, wielu:

Czy jest szansa, ¿e gra wyjdzie przed ¶wiêtami? I oczywi¶cie, czy poczta bêdzie w stanie j± dostarczyæ do pi±tku 23.12? :D

Pozdrawiam

D.W. - Sro 14 Gru, 2005

Teoretycznie jest to jeszcze mo¿liwe.
Ale na to pytanie bêdê móg³ odpowiedzieæ dopiero w najbli¿szy poniedzia³ek/wtorek.
Naprawdê zrobimy wszystko aby to by³o mo¿liwe.

Gacek07 - Sro 14 Gru, 2005

Trzymam kciuki za Was. Mam nadziejê,¿e wszystko pójdzie dobrze i Cytadela uka¿e siê,je¿eli nie przed ¶wiêtami, to chocia¿ w tym roku.
Pamiêtajmy jednak,¿e co nagle to po diable. Nie naciskajmy wiêc na Galakte,bo jeszcze przez ten po¶piech co¶ pójdzie nie tak i potem bêd± wymiany i niepotrzebne reklamacje. Wole poczekaæ d³u¿ej,ale mieæ pewno¶æ,¿e wszystko bêdzie ok.
Do boju Galakta;) Trzymam kciuki:)

D.W. - Czw 15 Gru, 2005

Gacek07 gra ju¿ jest od jaki¶ 2 miesiecy gotowa. Tylko sobie p³ynie...
Dlatego ju¿ nic ani nie mo¿emy zepsuæ ani naprawiæ.
Oczywi¶cie zale¿y wszystko czy w Chinach nie pomylili sobie np. wrsji jêzykowych :)

Hudson - Czw 15 Gru, 2005

Cytadelka miala byc dla mnie pod choinke, ale ze planowalismy kupic w sklepie stacjonarnym, to nie licze, ze zdazy sie tam pojawic. Wybralem sobie inny prezent, wiec mi juz wszystko jedno kiedy wyjdzie. I tak kupuje wszystkie gry Galakty, czy jest okazja, czy jej nie ma.
A wersje jezykowa tak samo moga pomylic Chinczycy na drugim koncu swiata jak i Niemcy za progiem :) Odpowiedzialnosc i tak spada na FFG, mam nadzieje, ze nie sa tak glupi zeby nie pilnowac podwykonawcy. Na pewno ktos to sprawdzal...polski trudno pomylic z chinskim nawet jak sie tych jezykow nie zna :wink:

edrache - Czw 15 Gru, 2005

dzieki za szybka odpowiedz

W takim razie nie nastawiam sie na Cytadele przed swietami, ewentualnie bede mial baaaardzo mila niespodzianke :D

Hudson - Czw 15 Gru, 2005

edrache napisa³/a:
dzieki za szybka odpowiedz

W takim razie nie nastawiam sie na Cytadele przed swietami, ewentualnie bede mial baaaardzo mila niespodzianke :D


Jak sobie przypomne ile czasu trzeba bylo czekac, to az mi sie wierzyc nie chce, ze to tuz tuz...no bo w grudniu to juz chyba na 100% bedzie. Szkoda troche, ze FFG dalo ciala, moze Galakta by wydala cos wczesniej gdyby od poczatku wszystko bylo jasne co do terminow. No, ale wszystkie negatywne emocje znikna po zerwaniu folii z pudelka :D

Gacek07 - Czw 15 Gru, 2005

D.Waszkiewicz napisa³/a:
gra ju¿ jest od jaki¶ 2 miesiecy gotowa. Tylko sobie p³ynie...


W takim razie pozostaje cierpliwie czekaæ...Od tak dawna czekam,¿e te kilka(mam nadzieje:D) dni opó¼nienia niczego ju¿ nie zmienia.Dobrze by by³o,¿eby chocia¿ ukaza³a siê w tym roku.

MichalStajszczak - Czw 15 Gru, 2005

torba napisa³ (a):
Cytat:
Jest szansa ¿eby Cytadela znalaz³a siê pod choink±?

Prawos³awni to maj± dobrze. U nich Bo¿e Narodzenie jest dwa tygodnie pó¼niej ...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group