galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

WHI - zestaw podstawowy - Wykopalisko Spaczenia

Sawa - Pon 14 Lut, 2011
Temat postu: Wykopalisko Spaczenia
witam mam pytanie jakie plusy daje ta karta bo Zbytnio nie widzę jej zastosowania a wręcz przeciwnie. Rozumiem że działa ona tylko na moje jednostki w danej strefie czy na przeciwnika też??
GambitGrelfer - Pon 14 Lut, 2011

To jest karta która daje ci młotki za darmo. Większa liczba zasobów, lub kart za nic i jeszcze możesz wykorzystać pozostałe zasoby na jednostki lub fajne wsparcia.
RasTafari - Wto 15 Lut, 2011

Wykopalisko i Wioska niczyja to podstawa prawie każdej talii, zobacz sobie na Deckbox z wykopaliska spaczenia jak ci dobrze pójdzie dociąg w pierwszej turze to możesz mieć 3 młotki za darmo, dorzucisz jedną wioskę i już masz 4 młotki na zaś a jeszcze ci zostają 2 sianka na wystawienie czegoś :mrgreen:
Sawa - Wto 15 Lut, 2011

no fajnie a co ze zdaniem "Twoje jednostki pojawiają się w tej strefie spaczone" znaczy się że w królestwie dostaje darmowe zasoby ale każdą jednostkę którą tam wstawiam muszę spaczyć ???
Nemomon - Wto 15 Lut, 2011

Owszem, każda Twoja nowo zagrana jednostka tam musi zostać spaczona.
GambitGrelfer - Wto 15 Lut, 2011

Wcale że nie :P

Jednostka wchodzi do strefy już spaczona, czyli nie zachodzi akcja spaczania. Do królestwa i misji głównie wstawia się jakieś jednostki z ciekawymi zdolnościami, a te działają nawet jak jednostki są spaczone.

Macieyeck - Pią 24 Cze, 2011

Podepnę się do tematu, ponieważ nurtuje mnie nieścisłość w opisie tej karty. Czy jednostki pojawiają się spaczone tylko na pierwszą turę kiedy wchodzą na strefę, a potem można je "odpaczyć", czy pojawiają się spaczone i do konca gry takie pozostają ?
GambitG - Pią 24 Cze, 2011

W każdej fazie królestwa masz możliwość odspaczenia jednej swojej jednostki, czyli obrócenie jej do "pionu". Dodatkową akcję odspaczania na początku tury daje wsparcie HE Kapliczka Asuryana
Anatem - Pią 24 Cze, 2011

Musiałoby być napisane, że spaczonej jednostki nie można przywrócić, jak na świetlistych czyrakach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group