galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Warhammer-Inwazja.pl - spaczanie

Kacper213 - Wto 24 Lip, 2012
Temat postu: spaczanie
Gralem z kolegą i zatakowalem manfredem jednąze stref gdy powiedzial ze atak wchodzi odrzucilem iles tam kart zeby spalic tą strefe w tym momencie przeciwnik rzucil mi spaczenie tej jednostki i zaczela sie klutnia ze i obrazenia i tak zostanąprzydzielone i chcemy to rozstrzygnoc kto ma racje
Pollus - Wto 24 Lip, 2012

Jeśli jednostka zostanie spaczona, po wybraniu na atakującą, to nie zapobiegnie to przydzieleniu obrażeń. Trzeba spaczać przed wybraniem atakujących/broniących.
DaRKeR - Sro 25 Lip, 2012
Temat postu: Re: spaczanie
Kacper213 napisał/a:
Gralem z kolegą i zatakowalem manfredem jednąze stref gdy powiedzial ze atak wchodzi odrzucilem iles tam kart zeby spalic tą strefe w tym momencie przeciwnik rzucil mi spaczenie tej jednostki i zaczela sie klutnia ze i obrazenia i tak zostanąprzydzielone i chcemy to rozstrzygnoc kto ma racje


tak jak napisał pollus.

Spaczenie zapobiega TYLKO wybraniu takiej jednostki do ataku lub obrony, jeśli została już wybrana do ataku (drugi krok ataku) to spaczenie jej nic nie da, ona dalej atakuje lub się broni.

tomjery - Pon 08 Gru, 2014

Nie jestem pewien czy to będzie dobra opcja, ale skłaniałbym się do tego, że raczej możesz tak właśnie zrobić.
Germanus - Pon 08 Gru, 2014

spaczenie po wyznaczeniu atakujących nie ma wpływu na atak. Nie można tylko wyznaczać spaczonych jednostek jako atakujące. Jeśli ktoś nie spaczy jednostki w odpowiedzi na atak bądź jeszcze wcześniej to jest już po ptakach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group