galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Wojna o Pierścień - Karty

miras23 - Pon 20 Sie, 2012
Temat postu: Karty
Witam!

Czy jest możliwość zakupienia samych kart? Jestem posiadaczem wersji kolekcjonerskiej, dlatego nie planuję zakupu gry w wersji PL, ale chętnie bym nabył chociaż karty.

Mirek.

Michal - Pon 20 Sie, 2012

Nie ma możliwości zakupu samych kart - wszystkie gry docierają do nas kompletne i nie mamy żadnych dodatkowych elementów, które moglibyśmy przekazać/odsprzedać.
rastatata - Sro 10 Paź, 2012

Michal napisał/a:
Nie ma możliwości zakupu samych kart - wszystkie gry docierają do nas kompletne i nie mamy żadnych dodatkowych elementów, które moglibyśmy przekazać/odsprzedać.





to wyjaśnia dlaczego nigdy nie odpowiedzieliście na mojego maila w sprawie brakującej figurki w LOtR Quest... po co strzepić klawiature, jak i tak byście nie mogli pomóc...:P...

tencogoniema - Sro 08 Sty, 2014

Skoro drukujecie w PL wersji to nie mozna druknac kilkudziesieciu kompletow? Chetnych na pewno sie znajdzie wielu?
Radziol88 - Czw 09 Sty, 2014

tencogoniema napisał/a:
Skoro drukujecie w PL wersji to nie mozna druknac kilkudziesieciu kompletow? Chetnych na pewno sie znajdzie wielu?

Mogę odpowiedzieć za nich: nie.
Drukowanie kilkudziesięciu kompletów to pewnie osobne zamówienie. A nikomu się nie opłaca robić zamówienia na kilkadziesiąt sztuk.

tencogoniema - Czw 09 Sty, 2014

Dzieki Rad :) a pytanie mam o roznice miedzy dzialaniem kart z 1 i 2 ed, duze rożnice sa?
Ma ktos to zebrane?

talarka - Pią 12 Wrz, 2014

jaram się strasznie tą grą i też bym sobie zakupił karty
tencogoniema - Czw 07 Maj, 2015

czyli trzeba pozyczyc giere i brutalnie zerznac na skanerze karty :???:
tencogoniema - Czw 30 Lip, 2015

ma ktos w formie cyfrowej karty albo sam text z kart do 2ed?
tencogoniema - Czw 30 Lip, 2015

znalazlem takie cos http://boardgamegeek.com/...ock-event-cards
PL wersji nie spotkałem

tencogoniema - Sro 12 Sie, 2015

mam xero PL wersji kart
chetni priv

Vergioo - Pon 10 Paź, 2016

Ma ktoś może karty na sprzedaż? Bo sam chętnie bym nabył.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group