galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Miejsca, gdzie można zagrać we Władcę - WROcław - Kocia Kołyska i inne wrocławskie spotkania :-)

pattom - Sro 08 Sty, 2014
Temat postu: WROcław - Kocia Kołyska i inne wrocławskie spotkania :-)
Witam,

czy ktoś z Wrocławia miałby ochotę na pogranie w WP LCG podczas spotkań planszówkowych w Kociej Kołysce (każdy poniedziałek od godziny 18)

Najbliższe spotkanie: Granie w Kociej Kołysce

fruszu - Sro 08 Sty, 2014

Ja bardzo chętnie.
Tym bardziej, że w Kociej już kilka miesięcy nie byłem.
Postaram się być w najbliższy poniedziałek :)
Wezmę, co mam (póki co Core, Black Riders i dwa chaptery z Dwarrowdelf).
Pozdrawiam!

pattom - Sro 08 Sty, 2014

fruszu napisał/a:
Ja bardzo chętnie.
Tym bardziej, że w Kociej już kilka miesięcy nie byłem.
Postaram się być w najbliższy poniedziałek :)
Wezmę, co mam (póki co Core, Black Riders i dwa chaptery z Dwarrowdelf).
Pozdrawiam!


To może uda się spotkać :-) no i piwo "planszówkowe" wypić :D

pattom - Nie 12 Sty, 2014

Ja jutro będę na 100% w Kociej Kołysce :-)
Nie wiem czy mam brać karty do WP LCG czy może ty Fruszu weźmiesz ? Ja nie grałem jeszcze i chętnie bym zobaczył grę instruktażową :)
Jeśli trzeba to mogę oczywiście zabrać karty i coś na miejscu złożymy (?) .
Rozpakowałem na razie podstawkę i cykl: Cienie Mrocznej Puszczy.
(Cykl Dwarrowdelf, Khazad-Dum, Hobbit: Górą i Dołem, Hobbit: Na progu jeszcze w pudełkach bo czekam na koszulki :-) )

fruszu - Nie 12 Sty, 2014

Wezmę ze sobą co mam ( podstawka, Black Riders, dwa dodatki z cyklu Dwarrowdelf). Jakbyś mógł, to weź to, co masz rozpakowane (starczy w zupełmości), żeby można było złożyć drugą talię. Moich kart może nie starczyć na dwa decki ;) Zagramy na początek pewnie w scenariusze z podstawki. Obgadamy na miejscu co i jak. Postaram się być od 18. Do jutra!
pattom - Nie 12 Sty, 2014

Super :-)

Taki łysy koleś to będę ja :-)

fruszu - Pon 13 Sty, 2014

Spóźnie się max pół godziny.
pattom - Pon 13 Sty, 2014

fruszu napisał/a:
Spóźnie się max pół godziny.


Wielkie dzięki za przesympatyczne spotkanie i za granie :-) .
Mam nadzieję, że będę kolejne spotkania we Wrocławiu graczy WP LCG :)

JollyRoger1916 - Wto 14 Sty, 2014

Byłem, ale zagrać nie mogłem :( Rozmawiałem z Pattomem. Spotykamy się tak nieoficjalnie co dwa tygodnie w czwartki w Rocky Pub na Swobodnej. Następne spotkanie 23-01. Mogę zaklepać stoliki dla maniaków WP:LCG. Mogę też przytachać moją grę, mam wszystko co wyszło PL. Grę na tyle ograłem, że nawet jeśli nie będę mógł zagrać to będę w stanie pomóc w większości problemów, które mogą się pojawić w trakcie rozgrywki, mogę też pomóc początkującym i bez problemu użyczę swoich kart, jeśli ktoś będzie chciał wzmocnić deck kartami z dodatków, których nie ma, albo zagrać w scenariusze, których jeszcze nie posiada. Nie mam czasu organizować oficjalnych spotkań, ale mogę pomóc organizacyjnie jeśli ktoś będzie miał czas i chęć czymś takim się zająć. Chodzi mi po głowie pomysł, żeby robić gdzieś cotygodniowe spotkania, na zasadzie, tydzień planszówkowy przeplatany z tygodniem LCG.
pattom - Wto 14 Sty, 2014

Nie wiem czy w każdy czwartek dam radę ale czasami chętnie wpadnę :-) zwłaszcza, że mam 700 m do Pub Rocky :-)
fruszu - Czw 16 Sty, 2014

pattom napisał/a:

Wielkie dzięki za przesympatyczne spotkanie i za granie :-) .
Mam nadzieję, że będę kolejne spotkania we Wrocławiu graczy WP LCG :)

No, poszło nam nadzwyczajnie. Mam nadzieję, że następnym razem uda się więcej pograć :)
Pozdrawiam!

pattom - Nie 19 Sty, 2014

Ktoś chętny na spotkanie w poniedziałek ?

Poniedziałkowe granie w Kociej Kołysce - 20.01.2014.

fruszu - Pon 20 Sty, 2014

pattom napisał/a:
Ktoś chętny na spotkanie w poniedziałek ?

Ja tym razem nie mogę. Pozdrawiam!

schen - Wto 21 Sty, 2014

Chętnie byśmy z moją narzeczoną wpadli na jakieś spotkanie pograć we Władcę, ale nie wcześniej niż pod koniec lutego. Jak do tej pory mamy wszystko co po polsku wydano poza Czarnymi Jeźdźcami.
pattom - Wto 21 Sty, 2014

schen napisał/a:
Chętnie byśmy z moją narzeczoną wpadli na jakieś spotkanie pograć we Władcę, ale nie wcześniej niż pod koniec lutego. Jak do tej pory mamy wszystko co po polsku wydano poza Czarnymi Jeźdźcami.


Dajcie znać jak coś:-)

Ja właśnie zakupiłem brakujące zestawy :-)

pattom - Sro 29 Sty, 2014

W poniedziałek będę w Kociej Kołysce od godziny 18. Może ktoś ma czas i ochotę na przygodę w Śródziemiu ? Będę grał również w SW LCG :-)
pattom - Nie 09 Lut, 2014

...
cahir7 - Nie 16 Lut, 2014

Witam, jakby ktoś miał ochotę na partyjkę, to zapraszam w środę 19 luty. Im wcześniej tym lepiej, nawet od 10.00 może być Bard lub okolice Rynku...
pattom - Pon 17 Lut, 2014

...
poli - Wto 15 Kwi, 2014

są jakieś spotkania w najbliższym czasie?
talarka - Pon 15 Wrz, 2014

czy można jeszcze z wami zagrać?
Piklas - Wto 11 Sie, 2015

Czy jest ktoś chętny z okolic Wrocławia na wspólną grę?
schen - Sro 12 Sie, 2015

Myślę, że mógłbym zagrać :) , mam teraz trochę czasu w tym i przyszłym tygodniu (pn-pt) w godzinach wieczornych (po 18 np.).
Piklas - Sro 12 Sie, 2015

Mieszkasz we Wrocławiu czy w okolicy Wrocławia?
schen - Sro 12 Sie, 2015

Wrocław.
Piklas - Czw 13 Sie, 2015

We Wrocławiu będę w najbliższy poniedziałek więc może wtedy udałoby się nam spotkać i rozegrać jakąś partyjkę.
schen - Czw 13 Sie, 2015

Ok, to szczegóły już na PW ugadamy :)
schen - Sro 19 Sie, 2015

To tak odświerzając temat - mielibyśmy u nas więcej chętnych niż mnie i Neg? ;)

http://galakta.pl/morders...ellowship-2015/

Dziś się przejdę do Planszóweczki wywiedzieć się o możliwości.

EDIT:
ok już znalazłem info, że prawdopodobnie planszóweczka będzie organizować u nas :) good, dla pewności się tam przejdę jeszcze upewnić.

info z:
https://www.facebook.com/groups/736036963082592/

cahir7 - Pon 05 Paź, 2015

W końcu znalazłem nieco więcej czasu, więc jak ktoś ma ochotę pograć we Władcę i/lub inne planszówki, piątek od około 14.00 do 20.00 niech da znać. Kino NH zapewne lub jakiś Rozbrykany Kucyk.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group