galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Cytadela (Citadels) - Cytadela - dostępność

Gobla - Pon 02 Paź, 2006
Temat postu: Cytadela - dostępność
Witam,
chciałem się dowiedzieć czy jest planowany dodruk polskiego tłumaczenia Cytadeli. Ponieważ przeszukałem już niezliczoną liczbę sklepów (tak internetowych jak i zwykłych, a nawet kilka empików ) to stwierdzam, że kupienie tej gry jest niemożliwością. Jeśli dodruk jest planowany, to czy można prosić o podanie jakiejś nawet orientacyjnej daty.
Za odpowiedź z góry dziękuję.

Hudson - Wto 03 Paź, 2006

http://www.gry-planszowe....opic.php?t=2298
Gobla - Wto 03 Paź, 2006

Wielkie dzięki :) , jestem naprawde wdzięczny.
Wallenstein - Sro 04 Paź, 2006

Ale czy będzie dodruk i czy będą w nim uwzględnione małe korekty w tekstach kart?
Hudson - Sro 04 Paź, 2006

Z tego co pamietam, to o dodruku kiedys byla mowa. Niestety to zalezy od FFG, albo od Chinczykow. O korekcie nic mi nie wiadomo, ale obawiam sie, ze wprowadzenie jej moze okazac sie niemozliwe, chociaz...
Lord Agrael - Czw 26 Paź, 2006

Ponawiam pytanie poprzedników i kieruję je do D.W.: czy będzie dodruk a jeżeli tak to czy jeszcze w tym roku??
Vasquez21 - Pią 27 Paź, 2006

Może ja odpowiem bo mniej więcej się coś dowiedziałem :)

D.W. planuje dodruk jednak nie chce podawać, żadnych terminów ponieważ FFG raz za razem przesuwa mu terminy... dlatego jest tym już "lekko" podirytowany.

Dodruk miał być już BARDZO dawno temu... ;-)

D.W. - Pią 27 Paź, 2006

Vasquez21 przedstawił w sumie jak wyglada sytuacja.


Gra będzie dodrukowaną w czasie najbliższego druku tej gry. I to właściwie jest jedynie pewne.
Termin? - pewnie wiosna przyszłego roku.

Tak jak wcześniej pisałem nie jestem wstanie podać nawet przyblizonego terminu. Albo inaczej. Teoretycznie znam miesiąc kiedy to powinno sie odbyć ale z racji tego, że raczej nigdy nie jest on dotrzymywany wolę go nie podawać. Dodruk miał być w tym roku, i...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group