galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

X-Wing dyskusja ogólna - gracze pruszkow/grodzisk i okolice

Mateooo - Sob 06 Cze, 2015
Temat postu: gracze pruszkow/grodzisk i okolice
czesc! poszukuje wraz z kolegami graczy z tych okolic ;) !

ja jestem z Otrebus, jeden kolega z Podkowy Lesnej, drugi z Kan Helenowskich.

wiadomo,ze kazdy raczej gra w wawie, ale jesli ktos z Was ma chec zagrac "po sasiedzku" to zapraszam do tematu ;) myslimy powoli zalozeniu klubu, wiec tym bardziej zapraszam :)

gramy glownie u mnie lub w sklepie w Pruszkowie

Shtchepahn - Sob 06 Cze, 2015

Ja bym sie chetnie podłączył do Was, z Błonia mam rzut beretem.
Mateooo - Nie 07 Cze, 2015

O super ;) mamy grupe na fb, zaproszę cię
Barthaas - Pon 11 Wrz, 2017

Hej,

z góry przepraszam za odkopywanie tematów, ale ten jest dla mnie baaaardzo aktualny.

Otóż jako nowy gracz w X-winga z Grodziska Mazowieckiego również szukam ludzi do grania bardziej casualowego - czy to po domach czy Galaktyce Gier w Pruszkowie (bądź innych chodźby w Wawie).

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu zagląda :)

Semperfidelis - Sro 27 Wrz, 2017

Witam serdecznie! Czy byłby ktoś chętny pograć w Warszawie ? No mogą być też okolice i dojechałbym na miejsce.
Barthaas - Pon 02 Paź, 2017

Cześć,

z tego co się zorientowałem przez ostatni miesiąc jak dołączyłem do społeczności X-winga, to w Wawie akurat grania jest sporo.
StrefaMTG co środę urządza turniej, a w Paradox cafe też chyba standardowo we wtorki grają casualowo (przynajmniej stała rezerwacja stolików jest podobno).
Poza tym oczywiście ludzie zgadują się prywatnie i grają po domach - ale chyba niestety nie na tym forum, które trochę jest martwe :)
Dołącz do grup na fb: SW X-wing:Warszawa i Star Wars X-wing gra figurkowa, a tam na pewno znajdziesz ludzi z Wawy czy okolic do grania.

Jeśli o mnie chodzi do Wawy wybieram się niechętnie jak muszę się pojawić w biurze :) dlatego szukam osób z okolicy +/- 15 km od Grodziska Mazowieckiego.

Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group