galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - Wszystkie dodatki i rozszerzenia - The Land of Shadow (saga)

Zawojak - Nie 12 Lip, 2015
Temat postu: The Land of Shadow (saga)
Zapowiedziany nowy dodatek do sagi Władka pt. Kraina Cienia



"Nice hobbits! We will come with them. Find them safe paths in the dark, yes we will. And where are they going in these cold hard lands, we wonders, yes we wonders?"
–Gollum, The Two Towers




"You're full of wickedness and mischief, Gollum. You will have to come with us, that's all, while we keep an eye on you. But you must help us, if you can."
–Frodo Baggins, The Two Towers




Szkoda że nie zrobili z Golluma stałego sprzymierzńca przynależnego do sfery neutralnej, ale i tak pomysł świetny.

Karty spotkań:


Szczerze mówiąc liczyłem na to że dadzą Sama jako bohatera lub kogoś innego a tu niespodziewanie :shock: - kolejny Frodo :???: :


Zawojak - Sob 18 Lip, 2015

Smeagol będzie pomagał nam dostać się krętymi ścieżkami do krainy Mordor, lecz nie za darmo; kosztem tego jest nasze ciągłe czuwanie w nocy i w dzień gdyż niebezpieczeństwo może czaić się tuż obok nas. :shock:

A oto przyczyna całego zajścia:



Scenariusz:


Zawojak - Pon 27 Lip, 2015




Ukazały się nowe karty do tegóż dodatku, a mianowicie karty gracza i dwóch bohaterów:



Bohaterowie już mi się nawet podobają wraz ze zdolnością Faramira tzn. przygodowanie sojusznika podczas zwarcia z wrogiem o wyższym zagrożeniu niż twoje. Gra przy wykorzystaniu tych bohaterów będzie bardzo klimatyczna w połączeniu z Samem.




Zawojak - Wto 11 Sie, 2015

No i kolejne karty (to chyba rekord w liczbie pokazanych kart z jakiegokolwiek dodatku)



Ciekawe obciążenie, pokazali przez nie jak Frodowi coraz ciężej nieść pierścień do Mordoru gdyż będąc coraz bliżej niego powiernik słabnie; efektem tego mamy do wyboru podniesienie zagrożenia o 1 lub wyczerpanie pierścienia.



Mogli lepiej narysować tego Golluma.

psborsuk - Wto 11 Sie, 2015

Zawojak napisał/a:
Mogli lepiej narysować tego Golluma.

Przypomina jedną z tzw. "celebrytek", tylko jakby nieco wyłysiała :lol:

Zawojak - Sro 12 Sie, 2015

Cytat:

Zawojak napisał/a:
Mogli lepiej narysować tego Golluma.

psborsuk napisał:
Przypomina jedną z tzw. "celebrytek", tylko jakby nieco wyłysiała :lol:


Dokładnie tak; właśnie nie mogłem skojarzyć do czego (bądź kogo) jest podobny i w zupełności się zgadzam :wink:

Zawojak - Nie 16 Sie, 2015

No i mamy jeszcze więcej kart z tego dodatku, to są chyba wszystkie karty gracza - link , hmm na pierwszy rzut oka bardzo ciekawe potem sobię dokładnie poczytam.
maclis - Nie 16 Sie, 2015

Ten ent będzie wymiatał
Zawojak - Nie 16 Sie, 2015

maclis napisał:
Cytat:
Ten ent będzie wymiatał


Faktycznie jest niesamowity dopiero teraz miałem czas się przyjrzeć dokładniej, ogólnie jest to kolejny konkretny dodatek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group