galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Imperium Atakuje - dyskusja ogólna - [Kraków] Gra ktoś?

Bardok - Wto 04 Sie, 2015
Temat postu: [Kraków] Gra ktoś?
Witam,

Na dniach premiera PL wersji, więc chcę sprawdzić jak to wygląda w Krakowie - są jakieś turnieje? Gra ktoś bardziej zorganizowanie?

Albo co trzeba zrobić, żeby turnieje zacząć prowadzić :)

kotul - Wto 04 Sie, 2015

Nawet szukalem jakis turnieji wiec jak cos znajdziesz to daj znac.
Shantruin - Sro 05 Sie, 2015

Żeby zacząć prowadzić turnieje wystarczy zorganizować turniej ;) A na serio, do udanego turnieju często potrzeba współpracy z jakimś sklepem, a przede wszystkim zorganizowanych, lokalnych graczy. Sprawdźcie fb czy nie ma może już jakiejś krakowskiej grupy IA, ew. popytajcie na lokalnych grupach karcianki/armady/x-winga. Jak nic nie ma, to załòżcie :p I popytajcie po sklepach, czy ktoś pytał o assaulta albo wpada pograć ;)
Bardok - Sro 05 Sie, 2015

Teoretycznie Galakta jest z Krakowa, więc może ona sama jakieś turnieje w swoim "Gejm Center" zrobi? ;)
aryss - Czw 06 Sie, 2015

Na tyle na ile wiem to w Krakowie wiekszosc graczy gra normalnie tryb fabularny(descentowy) i nie było nikogo nastawionego na skirmish.
Ale od czasu premiery angielskiej wersji ( kiedy testowalismy to w gronie x-wingowcow) moglo cos sie zmienic i ktos z boku dolaczyc. Najlepiej wrzuc info z pytaniem na grupe Hexowa czy ktos nie gra. Co do turniejow to pogadac w Vaina ( o ile sprzedaja ) lub od biedy w Cube podkrakowskim Ruczaju a noz ktos bedzie chetny zorganizowac albo poinformowac czy ktos u nich kupil podstawke z mysla o skirmishu.

kotul - Pon 24 Sie, 2015

No to wyglada na to ze turnieji w Krakowie raczej nie ma.

Pytanie - ktos chetny jakos pograc w skirmisha przed MPkami ?

wektoor - Wto 25 Sie, 2015

Zapraszamy na turnieje do Warszawy :)

Najbliższy już 31.08.2015 - szczegóły: https://www.facebook.com/events/1622433914702640/

Bardok - Wto 25 Sie, 2015

Kotul - jestem spod Krakowa (Chrzanów) i pracuje w Business Parku. Jakbyś miał ochotę na skirmisha to śmiało bardok@poczta.fm
kotul - Wto 25 Sie, 2015

Na mpeki sie wybieram, ale ciezko mi sie zebrac na mniejsze turnieje gdzie dojazd zajmie mi wiecej czsu niz planowany czas gry;)
Bardok - odezwe sie w tym tygodniu jak ustale kiedy mam wolne. A w ktorym biznes parku? Zabierzow?

Bardok - Sro 26 Sie, 2015

Ok, czekam.
Tak - Zabierzów!

kotul - Wto 29 Wrz, 2015

https://www.facebook.com/events/393241934199072/

Miniturniej, zapraszam.

Vilk - Sro 30 Wrz, 2015

Kupiłem i nawet poważyłem się na wersję PL, ale pudło leży od trzech tygodni, z rzadka otwierane do poczytania przed snem. Zupełnie nie mam czasu tego ogarnąć, więc nie obiecuję, że wpadnę.
kotul - Czw 01 Paź, 2015

Zapraszam. Jak cos to moge wytlumaczyc dodatkowo zasady przed turniejem. (planowalem przeznaczyc na to pierwsze pol godziny jesli bedzie taka potrzeba)
kotul - Czw 08 Paź, 2015

Byly 3 osoby. Nastepne spotkanie mamy zaplanowane na 30 pazdziernika. Zapraszam. Jesli ktos chce zagrac a nie ma armii zawsze moge cos przyszykowac do nauki gry.
kotul - Pon 16 Lis, 2015

Sorry ze post pod postem ale jesli ktos z Krakowa bylby chętny na skirmisha to niech da mi znac na mkotul@gmail.com. Jak cos moge pouczyc grac i przygotowac dwie armie.
kotul - Nie 28 Maj, 2017

Witam, pojawiło się paru graczy i staram sie ogarnac troche granie "turniejowe".

Probuje organizowac turniej raz w miesiacu. Mapy mam wydrukowane wiec nie trzeba brac kafli. Zawsze sluze figurkami na pozyczenie. Moge zlozyc armie jak ktos bedzie chcial sprawdzic czy to gra dla niego.

Na facebooku zalozona jest grupa i staram sie tam na bieżąco odpowiadac na wszelkie pytania / wrzucac informacje o turniejach.

Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam:
https://www.facebook.com/groups/1760160954223019/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group