galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Władca Pierścieni LCG - dyskusja ogólna - Jakie koszulki

adamsb81 - Nie 06 Mar, 2016
Temat postu: Jakie koszulki
Szukam koszulek na karty do Władka. Macie jakiś namiar na niskobudżetowe koszulki. Muszą być takie na "styk" bo w pudełku mam luzu tak 0,5-1mm
Lekt - Nie 06 Mar, 2016

Witam,

Jeżeli poszukujesz "budżetówek" proponuję zakup protektorów od Mayday'a (size CCG), lecz przy dłuższym używaniu szybko matowieją, są łamliwe i ogólnie do karcianek słabe. Wiadomo cena nie czyni tutaj cudów.

Od lat kupuję UltraPro Platinum 100 sztuk za ok. 6-8 zł, do kart Wypraw, herosów i co cenniejszych (częściej używanych) w rachubę wchodzą oczywiście szare od FFG - jakość masakruje każdego innego producenta.

Ufam, iż pomogłem w wyborze. I naprawdę ostrzegam, jeśli dużo grasz warto dopłacić kilka złotych niż za pół roku wymieniać cały zestaw koszulek na nowe.

PS Czy takiego tematu nie ma już gdzieś na forum? Wyszukiwarka? ;)

Crane - Nie 06 Mar, 2016

Jeśli chcesz kupić Maydaye to te najtańsze Ultra-Fit, wbrew pozorom to nie jest to samo co Standard CCG bo te są większe. Co do trwałości to akurat mnie przez dwa lata nie porwała się żadna koszulka na Władcy, ale są gry w których nagminnie Maydaye mi się rozrywają, co jest o tyle ciekawe że tylko w konkretnych grach. Można też wypróbować Ultra Pro Fit, są duże lepszej jakości, ale u mnie karty troszkę wystają ponad koszulkę.
Lord Kris - Pon 07 Mar, 2016

Ultra Pro Fit są całkiem ciekawym wyborem. U mnie się sprawdzają.
Samanar - Nie 13 Mar, 2016

Tylko Ultra Pro Platinum. W zyciu jednej koszulki nie musialem wymienic a mam je pare lat. Dla bohaterow Gandalfy, tzn Gandalf Art Sleeve od FFG. Powodzenia:)
urbek44 - Pią 22 Kwi, 2016

dla mnie najlepsze są Ultra Pro Fit
Maciug - Czw 02 Lut, 2017

Czy koszulki ultra pro fit są sztywne, czy miękkie jak te najtańsze wersje za 2-3 zł?
olenaeliot - Sob 06 Maj, 2017

również polecam Ultra Pro Fit ... jako krawcowa i użytkowniczka :)
Balarez - Pią 12 Maj, 2017

Ultra pro Fit to jest naprawdę dobra cena i mogę polecić ze swojej strony również.
Starszy23 - Nie 16 Lip, 2017

Ultra-Fit gdzie kupię najtaniej?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group