galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Inwazja - dyskusja ogólna - Pomoc w wyborze gry.

Zawojak - Wto 08 Mar, 2016
Temat postu: Pomoc w wyborze gry.
Co jest lepsze (bardziej dopracowane) Warhammer: Inwazja czy Warhammer 40 000: Podbój, bo zastanawiam się nad wyborem, a osobiście lubię "klimaty średniowieczne", ale to nie oznacza, że walka w kosmosie jest skreślona. Narazie nie chcę angażować się w kupno dużej ilosci dodatków z Warhammera (do dwóch w tym roku).
Borin - Sro 09 Mar, 2016

Warhammer: Inwazja - został oficjalnie zamknięty ponad rok temu, więc możesz mieć problemy z zakupem dodatków + "sceną turniejową", która w 99% przerzuciła się na Warhammer 40 000: Podbój.
Zawojak - Sro 09 Mar, 2016

Hmm, czyli mało prawdopodobne, że znajdę kogoś do gry. Wielka szkoda. A ten WH: 4000 jest równie dobry/lepszy od Inwazji?

Teraz w sumie nie wiem czy to kupować bo WH Inwazja pokazała niestałość graczy (wyjdzie coś nowego i znowu nie bedzie z kim grac a ja bede wtedy musiał również odstawic swoje karcioszki ). Chyba lepiej wybrac znane uniwersa tj. Star Wars/Gra o Tron.

Germanus - Sro 09 Mar, 2016

poszukaj osobnych forów sw i gry o tron i zobaczy czy tam są gracze z Twojej okolicy ;) . Z Nowego Sącza to najbliżej masz chyba do Krakowa...
kufel - Sro 09 Mar, 2016

W NS jest spora grupa graczy WH40k, SW i GoT, co tydzień gramy turnieje w GoT.
Borin - Czw 10 Mar, 2016

Do Podboju jest paru graczy w NS + blisko (Limanowa) do bardzo zacnej ekipy graczy:)

Link do najbliższego turnieju w Limanowej: http://wh40kconquest.pl/v...php?f=11&t=1228

aryss - Czw 10 Mar, 2016

Potwierdzam opinie Borina, ekipa z Limanowej Sącza w Podboju jest zacna i się nie zawiedziesz :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group