galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

Posiadłość Szaleństwa - Posiadłość szaleństwa - Zew Dziczy

grzepa - Nie 16 Kwi, 2017
Temat postu: Posiadłość szaleństwa - Zew Dziczy
Witam, jeżeli ktoś wie gdzie mógłbym kupić lub ma na sprzedaż rozszerzenie do Posiadłości Szaleństwa proszę o post lub wiadomość.
Pozdrawiam

Gog - Nie 16 Kwi, 2017
Temat postu: Re: Posiadłość szaleństwa - Zew Dziczy
grzepa napisał/a:
Witam, jeżeli ktoś wie gdzie mógłbym kupić lub ma na sprzedaż rozszerzenie do Posiadłości Szaleństwa proszę o post lub wiadomość.
Pozdrawiam


http://morgad.pl/pl/searc...?url=zew,dziczy tu np?

grzepa - Nie 16 Kwi, 2017

Dzięki jest to jakiś trop.. jak na razie widzę, że niedostępne ale będę obserwował.
Gog - Pon 17 Kwi, 2017

wybacz jeszcze niedawno było tego dużo na różnych stronach:p
ashmore - Pon 19 Cze, 2017
Temat postu: Poszukuję - Zew dziczy
Chętnie kupię i dobrze zaplacę za Zew Dziczy (najlepiej nowy). Kontakt na viconia93@gmail.com
hiperman - Pią 11 Sie, 2017

Jest dosyć trudno dostępna, chociaż mój kolega posiada. Może coś z nim pogadam :)
moncej - Nie 17 Wrz, 2017
Temat postu: Re: Poszukuję - Zew dziczy
ashmore napisał/a:
Chętnie kupię i dobrze zaplacę za Zew Dziczy (najlepiej nowy). Kontakt na viconia93@gmail.com


Witam,

tak się składa, że z chęcią odsprzedam Zew Dziczy w wersji Polsko/Angielskiej.
Zanim wyszła wersja PL zakupiłem wersję ANG - i niestety zdążyłem tylko raz nią zagrać zanim wyszła wersja PL. Z wersji PL przerzuciłem do 2 edycji tylko kafelki. Mam więc do sprzedania nietknięte figurki ( w woreczkach), Zestaw kart i żetonów (PL+ANG) oraz angielskie kafelki

Valcal - Sro 28 Lut, 2018
Temat postu: Re: Poszukuję - Zew dziczy
moncej napisał/a:
ashmore napisał/a:
Chętnie kupię i dobrze zaplacę za Zew Dziczy (najlepiej nowy). Kontakt na viconia93@gmail.com


Witam,

tak się składa, że z chęcią odsprzedam Zew Dziczy w wersji Polsko/Angielskiej.
Zanim wyszła wersja PL zakupiłem wersję ANG - i niestety zdążyłem tylko raz nią zagrać zanim wyszła wersja PL. Z wersji PL przerzuciłem do 2 edycji tylko kafelki. Mam więc do sprzedania nietknięte figurki ( w woreczkach), Zestaw kart i żetonów (PL+ANG) oraz angielskie kafelki


Czy posiadasz jeszcze owe elementy na sprzedaż? Jeżeli tak, to proszę o kontakt pw.

Alternatywnie - kupię Zew Dziczy, każda oferta mnie zainteresuje. Kontakt pw.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group