galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2013 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
misiek3510

Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

D.W. napisał/a:
Jak się pozbieramy po targach w Essen...

To może się wreszcie ogarniecie i podacie kiedy będzie dostępne Opening Moves w wersji angielskiej? To jest jakaś lipa straszna, że na całym świecie dostępne miesiąc temu a u nas ani widu ani słychu...

D.W.
Galakta

Wysłany: Wto 05 Lis, 2013   

Ogarnięcie się tutaj nic nie pomoże. Dopiero jak będzie możliwy jego ponowny zakup u FFG będziemy mogli sprowadzić go. Pamiętamy o tym.

Druki na żądanie - kolejny priorytet na najbliższy czas

King & Assassins i Metallum w wersji pl za około 2 tygodnie. Maksymalnie 3.

Dodatek do Runewars - na razie mogę jedynie odpowiedzieć, że zobaczymy po nowym roku jak będzie wyglądała sprzedaż. Ostatnio bardzo nadgoniliśmy dodatki ( mam nadzieję, że zauważyliście to.... ) ale musimy to spokojnie planować i dlatego musimy trochę poczekać z decyzją.

Migdal

Witam

Pytanie już padało ale bez odzewu więc spróbuje jeszcze raz. Są jakieś plany wydania Eldritch Horror w wersji PL czy kupować angielską wersję?
Czarodziejskie wydrzeć złoto!

Don_Silvarro

Battlelore 2ed bierzecie pod uwagę? :-)

misiek3510

D.W. napisał/a:
Ogarnięcie się tutaj nic nie pomoże. Dopiero jak będzie możliwy jego ponowny zakup u FFG będziemy mogli sprowadzić go. Pamiętamy o tym.

A dlaczego nie był kupiony w pierwszym terminie przy oficjalnej premierze na świecie?

Ile to jeszcze zajmie czasu? Pół roku patrząc optymistycznie? Kompletnie to do mnie nie trafia jak można tak partaczyć sprawę i nie dotrzymywać terminów będąc oficjalnym dystrybutorem gry.

Następnym razem dajcie może info, że coś znowu nie zagrało. Bez sensu czekałem miesiąc na ten dodatek, gdybym wiedział, że tak to rozegracie to już bym dawno swoją kopię kupił z zagranicy.

Maddas

D.W. napisał/a:
Ostatnio bardzo nadgoniliśmy dodatki ( mam nadzieję, że zauważyliście to.... ) ale musimy to spokojnie planować i dlatego musimy trochę poczekać z decyzją.

Apeluję do Was, droga Galakto!
Zaplanujcie (nawet mniej spokojnie ;) ) duży dodatek do Runebound! Nie zapominajcie o posiadaczach tej fantastycznej gry!
W stosunku do wydań angielskich macie już trochę zaległości.

Nadzieja umiera ostatnia...

Szaweł 

Wysłany: Sro 06 Lis, 2013   

Czy wiadomo coś konkretniej w kwestii terminu wydania Civilization - Wiedza i Wojna? Czy "zima 2013/2014" to bardziej Grudzień czy Styczeń/Luty/Marzec?

Dungal 

Ale męczycie to wydawnictwo. Trzeba się cieszyć, że wydają tyle tytułów - nie jest to łatwy chleb na polskim rynku.

Migdal

Tu nie chodzi o męczenie, w moim przypadku na przykład chce zakupić Eldritch Horror lecz jeśli będzie opcja kupienia edycja PL to z wielką przyjemnością to uczynię wspierając tym samym nasz rodzimy rynek, wydawcę i hobby, jesli nie ma w planach wydania EH to kupię edycję angielską. No a kogo mam pytać o wydanie jak nie wydawcę? Fakt zrobił sie tu pewien koncert życzeń i pretensji, że tego nie ma i tamtego nie ma, dlaczego wydaliście to a nie tamto, czemu znów jest opóźnienie (jakby to zależało od Galakty) ale i tak trzeba sie z tego cieszyć bo widać że jest tu ruch, coś sie dzieje i hobby sie rozwija, martwić trzeba by się było jakby nikt tu nie pisał ;)
Czarodziejskie wydrzeć złoto!

gural117 

Wysłany: Czw 07 Lis, 2013   

Tutaj zgodzę się kolegą @Migdal --- jak do daty premiery nie będzie jakiegoś info o EH też zakupię wersję EN. Podobnie z Descentem. Bardzo się cieszę że dodatek kolejny będzie w grudniu --- bardzo bardzo miła niespodzianka. Ale fajnie jakby była także informacja o figurkach "Sierżantów". Fajna sprawa się zapowiada a na razie Galakta milczy :-(

Tarkun 

gural117 napisał/a:
Tutaj zgodzę się kolegą @Migdal --- jak do daty premiery nie będzie jakiegoś info o EH też zakupię wersję EN. Podobnie z Descentem. Bardzo się cieszę że dodatek kolejny będzie w grudniu --- bardzo bardzo miła niespodzianka. Ale fajnie jakby była także informacja o figurkach "Sierżantów". Fajna sprawa się zapowiada a na razie Galakta milczy :-(

Jak komuś zależy na wersji Polskiej, a rozumie język angielski to zawsze można kupić na początku edycję ang, a potem ją sprzedać w necie i kupić grę od Galakty. Straci się jakieś grosze, ale dla niecierpliwych jest to jakieś wyjście - ja tak zrobiłem z Runewars - straciłem dosłownie 7 (!!!) złotych polskich. Jeśli chodzi o Descenta - no tu się naprawdę nie można przyczepić do Galakty - Panowie i Panie dajecie radę.

Heimdall89

D.W. napisał/a:
Jak się pozbieramy po targach w Essen to się zastanowimy czy da się cokolwiek zrobić z tym tematem.

Jedynym ewentualnym rozwiązaniem byłoby zebranie wcześniej określonej liczby zamówień. I wtedy jeśli to osiągnie jakąś zakładaną ilość to zrobilibyśmy coś takiego.

Myśleliśmy o takim rozwiązaniu ale do tego tematu wrócimy za tydzień/10 dni.

10 dni minęło;). Przypominam :) .

Sewhoe

Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Pewnie chodziło o dni robocze ;)

pan_satyros 
FHTAGN!

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013   

Wacho napisał/a:
Eldritch Horror....
TAK!
TAK!
po trzykroć TTAAAAAKKKKKK!!!!!
Galakto - czekamy na dobre newsy!!!

Wiadomo coś w sprawie PL wydania?
Gra zapowiada się na nowe, lepsze Arkham.

Teokrata 
Mroczny Apostoł

Wysłany: Sob 09 Lis, 2013   

pan_satyros napisał/a:
Wacho napisał/a:
Eldritch Horror....
TAK!
TAK!
po trzykroć TTAAAAAKKKKKK!!!!!
Galakto - czekamy na dobre newsy!!!

Wiadomo coś w sprawie PL wydania?
Gra zapowiada się na nowe, lepsze Arkham.

też mnie interesuje ta gra i to baaardzo... zapowiada się kolejny hicior od FFG

Teokrata GameBlog - https://www.facebook.com/TeokrataBlog

Odpowiedz do tematu