galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestawy popleczników
Autor Wiadomość
Wiz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Sie, 2013   Zestawy popleczników

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4304
Czy możemy liczyć na wydanie tych zestawów w Polsce?
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Sie, 2013   

No wreszcie! Te tokeny mnie do szału doprowadzają :) Fajny pomysł z wprowadzaniem popleczników do gry, jest to coś o będzie może usprawiedliwiać wysoką (zapewne) cenę tych zestawów.

Nie wiem czy galakta to przetłumaczy - ja na pewno kupię wersję angielską w dniu premiery, najwyżej potem kupię drugi zestaw!
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Sie, 2013   

No wreszcie, ale już i tak zostanę przy swoich. Widzę, że dojdzie kilka nowych kart, a do tego są jakieś żetony, ciekawe co znaczą.
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

YoYo napisał/a:
...Widzę, że dojdzie kilka nowych kart, a do tego są jakieś żetony, ciekawe co znaczą.


Jakaś makulaturka zapewne :) Oznacza to jedynie, że czas rozkładania gry się znowu wydłuży...ale ważne, że są figsy :D
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

Tarkun napisał/a:
YoYo napisał/a:
...Widzę, że dojdzie kilka nowych kart, a do tego są jakieś żetony, ciekawe co znaczą.


Jakaś makulaturka zapewne :) Oznacza to jedynie, że czas rozkładania gry się znowu wydłuży...ale ważne, że są figsy :D


A to prawda, bywało, że dłużej się rozkładało niż się grało :razz: .
 
     
leman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Sie, 2013   

Biorę w ciemno :D
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Sie, 2013   

Wielki szum, wiele radości dla fanów gry Descent ... i na tym znowu koniec. Na stronie pojawił sie "Update!" przesuwający datę premiery (4 kwartał). Coś mi się wydaje, że mają poważny problem z tym projektem.
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Wrz, 2013   

Valyndra - Q4 2013 - teraz to tylko czekac na polska wersje :D
 
     
cezduq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   

Na Amazonie jeszcze nie ma ale jak bedzie to odrazu przedpremierowe zamowienie skladam :twisted:
 
     
Wakomski
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Wrz, 2013   

Tylko przydało by się info czy w ogóle w planach jest polska wersja, bo taki zestaw to zawsze buff dla Overlorda:)
 
     
Candyman86
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Lis, 2013   

Czy ktoś ma jakieś konkretne info co do polskiej wersji? W planach wydawniczych było już sporo pytań na ten temat, ale odpowiedzi brak...
 
     
pa1ek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Sty, 2014   

Również ponawiam pytanie. Zna ktoś szczegóły wydania polskich wersji popleczników czy nie ma co czekać ?
 
     
Muldek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Sty, 2014   

Dołączam się do pytania, jest szansa na popleczników w wersji pl czy pozostaje kupować w wersji angielskiej?
 
     
e-klata
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

Witam.
Przy zamawianiu Trzęsawiska Trolli zapytałem o plany wydania popleczników w wersji PL i otrzymałem taką odpowiedź:

"W naszych planach wydawniczych jest uwzględniony
Descent Lieutenant Packs jednak daty wydania tej pozycji nie możemy podać, może pojawić się za pół roku ale też może być za rok."

Zostaje tylko czekać :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13