galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Event Lotrowy nad Morzem
Autor Wiadomość
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011   Event Lotrowy nad Morzem

Jestem nauczycielem w jednej z gdyńskich szkół i od jakichś 10 lat prowadzę zajęcia z gier karcianych i planszowych. Mamy grono graczy tak w starego, jak i nowego Lotra. Pomyślałem więc o zorganizowaniu jakiegoś Eventu związanego z Włądcą Pierścieni. Od kilku lat w szkole odbywają się imprezy weekendowe karciano-planszówkowe, więc można byłoby zorganizować coś typowo w świecie Tolkiena.

Pytanie oczywiście, czy będą na to chętni? I jak miałoby to wyglądać?

Termin

Jest do ustalenia. Osobiście uważam, że moglibyśmy poczekać na wydanie całego bloku dodatków w ramach Cieni nad Mirkwood i wówczas spotkać się i powymieniać doświadczeniami, zagrać w różnych kombinacjach oraz posprawdzać talie w różnych Wyprawach /a będzie ich przynajmniej 9/. Albo też przetestować w warunkach bojowych pomysły turniejowe. Oczywiście w grę wchodzi także termin wakacyjny. I oczywiście myślę o sobocie i niedzieli z możliwością przenocowania w szkole /również z piątku na sobotę, gdyby była taka potrzeba/.

Program

Sam Lotr LCG? Konkursy związane ogólnie z twórczością Tolkiena albo tylko z Władcą? Projekcja filmu? Nauka gry w Lotra TCG i Middle Eartha? Planszówki związane ze Śródziemiem? Coś jeszcze?

Otwieram temat do dyskusji. Czy macie ochotę na taki Event? Kto byłby chętny, kiedy i na jakie atrakcje?
 
     
dudaplx2
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Maj, 2011   

Ja bardzo chętnie bym na coś takiego przyszedł, ale do Gdyni mam 640 km. :cry:
Jeśli szukasz dużej ilości chętnych, to porozwieszaj po mieście plakaty, a napewno mase ludzi znajdziesz. :cool:
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Maj, 2011   

Brzmi ciekawie, ale niektórym bliżej do trzydziestki niż dalej ...
 
     
Ja-Sir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014   

Powitać ;)

Może warto odświeżyć temat, bo gra nie umarła, nowe plany wydawnicze są, a graczy w 3Mieście jakoś ciężko znaleźć, zebrać :p

Miejsce się znajdzie, pytanie tylko czy jest chęć w narodzie? ;)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014   

Ja-Sir napisał/a:
Powitać ;)

Może warto odświeżyć temat, bo gra nie umarła, nowe plany wydawnicze są, a graczy w 3Mieście jakoś ciężko znaleźć, zebrać :p

Ja zebrałem 2 stałe osoby i kilka dorywczych, z którymi pogrywamy sobie dość regularnie. Jeśli zależałoby Ci na spotkaniu takowych zapraszam do SP 10 w Chyloni w środy od 16.00 do 19.00 oraz w soboty 9.00 - 13.00 (w okresie zbliżających się ferii terminy ulegają zawieszeniu, poza najbliższą środą).
 
     
Ja-Sir
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Sty, 2014   

No to świetnie, w takim razie postaram się zebrać w tę środę :D
Będę walił na priv w sprawie ewentualnego kontaktu ;)
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Jak najbardziej :grin:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13