galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalny dodatek z trybem kooperacji lub solo !!!
Autor Wiadomość
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

Mi sie osobiscie idea coopa podoba. Niby mam inne gry fantasy tego typu, jak Ravenloft/Ashardalon/Drizzt czy chociazby Warhammer Quest - ale roznorodnosci nigdy dosc :)
Mimo wszystko postanowilem wstrzymac sie z zakupem tego Game Night Kita. Przezroczystych kosci nie potrzebuje do szczescia, to samo z akrylowymi zetonami, playmatami czy plakatem. Zapewne sam dodatek w formie dla graczy bedzie kosztowal polowe tego GNK.. lepsza inwestycja takiej kasy bedzie chociazby pakiet 15. figurek zapowiedzianych niedawno :)
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Drow napisał/a:
lepsza inwestycja takiej kasy bedzie chociazby pakiet 15. figurek zapowiedzianych niedawno :)


Polać mu!
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Osobicie odstraszyła mnie cena tego dodatku i podobnie jak co niektórzy mam poważniejsze wydatki (WFB i rower :D ). Ale mam cichą nadzieję, że osoby które skusiły się na ten dodatek opowiedzą na forum jak się gra "solo" :) .
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

Ja juz zamowilem i tylko czekam az łaskawie sie pojawi.
A co z wyjawianiem tajemnic?... hmmm moze wprost tego nie umieszcze aby kazdy mogl sobie poczytac, ale wykorzystam to np robiac scenariusze solo wlasnego projektu :)
 
     
Tarkun
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

Damet napisał/a:
Osobicie odstraszyła mnie cena tego dodatku i podobnie jak co niektórzy mam poważniejsze wydatki (WFB i rower :D )..


Ooo pokrewna dusza! U mnie WH40k i rower to dwie główne skarbonki :D MTB czy szosa? :)
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

keldorn Nie chodzi mi o czysty opis zasad, tylko odczucia graczy po rozegraniu rozgrywki. Ja np. czesto wracam do gry Ghost Stories, która za każdym razem zaskakuje mnie (poza zakończeniem - czyli porażką :P ).

Tarkun Rowerek MTB, aczkolwiek jak na razie częściej widzi on szose niż góry :/
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

FFG planuje wydac kolejne Night game kit:
http://www.fantasyflightg...eidn=4815&epn=0

Ciekawe czy bedzie reprint w PL.

Na ten pierwszy zamowiony czekam do dnia dzisiejszego, zbywany przez Galakte informacjami o tym ze jakis podwykonawca zawalil i nie moga od niego otrzymac jakiegos tam elementu.

Mocno sie zastanawiam nad zamowieniem bezposrednio w FFG i tłumaczeniu na wlasna reke.
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Sob 17 Maj, 2014   

Damet napisał/a:
keldorn Nie chodzi mi o czysty opis zasad, tylko odczucia graczy po rozegraniu rozgrywki. Ja np. czesto wracam do gry Ghost Stories, która za każdym razem zaskakuje mnie (poza zakończeniem - czyli porażką :P ).

Tarkun Rowerek MTB, aczkolwiek jak na razie częściej widzi on szose niż góry :/


Popatrz na boardgamegeek.com, niejaki Shnar gral w ten GNK i przedstawil bardzo szczwegolowa recenzje, ze screenami i wyjasnieniem czesci zasad.
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Maj, 2014   

co do pierwszego GNK to czekam na wersje polska. Podobno w tym tygodniu juz powinno sie pojawic. Ogarniemy zasady i bedziemy przygotowac pokaz w klubie.
 
     
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Mój GNK czeka od odbioru na poczcie postaram się podzielić wkrótce wrażeniami z rozgrywki.
 
     
Yanek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Dzisiaj odebrałem. Pierwsze wrażenia? Całkiem niezły poziom wydruku, o wiele lepszy niż DnŻ, ale trochę gorszy niż w podstawce Descent 2. Wszystko po polsku za wyjątkiem plansz graczy. Paczka składała się z pudełka (jak w DnŻ) oraz dużej koperty: instrukcja oraz plansze graczy.

Ps.1 Ma pudełku jest napisane, że wydawcą jest Galakta. Szkoda, że się do tej pory nie przyznała do tego. :)
Ps.2 Na tyle pudełka: "Produkt nie do sprzedaży". :)
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

GNK jest przewidziane dla sklepów po promowania produktu Descent. Mialo byc wydane aby sklepy mogly robic eventy, zreszta jak sama nazwa mowi Game Night Kit.

Z zalozenia 1 sklep moze kupic 1 taki zestaw. Tak przynamniej jest na podobnych zestawach do X-winga czy LOTR itp.
Tak wiec nie jest i nigdy nie bedzie to oficjalny dodatek. Nawet nie bylo to opisane w normalnej dystrybucji, tylko w biuletynach do sklepow.

A co do planszy gracza to wiem ze Galakta miala problem z podwykonawcem. mieli w planach wydanie tego elementu w wersji EN, widac ze chyba w ten sposob to rozwiazali.
 
     
gural117
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Maj, 2014   

Mam pytanie do osób które grały już w NightKit'a. Bo nie wiem czy to moje błędne zrozumienie zasad czy też jest to zamierzony zabieg w czasie rozgrywki.

Czy karta eksploracji znika w momencie gdy zostaje spełniony warunek czy też w turze Mrocznego Władcy?
1. Jeżeli znika w momencie kiedy zostanie spełniony warunek z kary to trzeba otworzyć kolejne drzwi przed końcem tury graczy (w innym przypadku zostaje odpalona faza Losu).
2. Jeżeli znika w fazie Mrocznego Władcy w przypadku spełnienia warunku odpala się faza Losu / w przypadku nie spełnienia też odpala się faza Losu.
3. Czy faza Losu nie powinna być przed fazą Eksploacji Mrocznego Władcy ?
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Wczoraj mielismy swoja wlasna premiere GNK i powiem ze wywarło na nas duze wraznie. Mozna powiedziec ze jest to calkiem inna gra. Owszem zasady zostaja te same ale calkiem inaczej sie w nia gra - jednym slowem jest trudniejsza i wymaga wiecej od graczy.

Jednak podczas gry pojawilo sie pare niedopowiedzeń. moze ktoś z was bedzie umial jednoznacznie odpowiedziec.

Sytuacja wyglada nastepujaco:
Wykonanlismy to co bylo do wykonania na karcie eksploracji. Potem podeszlismy wszyscy do drzwi aby je otworzyc. Wszyscy wykorzystali swoje akcje (ostatni wykorzystal akcje na otwarcie drzwi). Dobieramy nowa karte eksloracji wykonujemy wszystko co tam jest... i tu wlasnie nasze pytanie. Skoro my juz wykorzystalismy swoje akcje i zaczyna sie tura mrocznego wladcy to czy dostaje on od razu na karte eksploracji zeton zmeczenia jako znacznik?
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2014   

I coś z tego wyszło, znaczy w PL? Jakoś w sprzedaży w naszym kraju nie widać, a przynajmniej w tej chwili.

Jest jakaś szansa na wznowienie tego?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13