galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką wersję językową posiadasz?

Jaką wersję językową WP LCG posiadasz?
polską
94%
 94%  [ 54 ]
angielską
5%
 5%  [ 3 ]
Głosowań: 57
Wszystkich Głosów: 57

Autor Wiadomość
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Może za malo pobrań było :)
Skoro gawiedź taka z-angielszczona że możę FAQ znają po angielskiemu :D
 
     
nakano
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Karty po angielskiemu też mogą gawiedzi wystarczyć. Tylko po co jej wtedy Galakta?
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

nakano napisał/a:
Karty po angielskiemu też mogą gawiedzi wystarczyć. Tylko po co jej wtedy Galakta?


Po to, żeby sprowadzać pudełka do Polski i dystrybuować? Poza tym nie rozumiem narzekania na to, że ludzie kupują angielską wersję. Na forum jestem, jak widać, jedyną taką osobą. Więc wątpię, żeby moja skromna osoba wpłynęła na brak polskiego FAQ :) I nie znam też nikogo kto by kupował wersję ENG, prócz mnie.
 
     
nakano
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Lis, 2013   

Muad'Dib napisał/a:

Po to, żeby sprowadzać pudełka do Polski i dystrybuować? Poza tym nie rozumiem narzekania na to, że ludzie kupują angielską wersję. Na forum jestem, jak widać, jedyną taką osobą. Więc wątpię, żeby moja skromna osoba wpłynęła na brak polskiego FAQ :) I nie znam też nikogo kto by kupował wersję ENG, prócz mnie.


Zasadniczo każdemu wolno używać swej wyobraźni w dowolny sposób i nic mi do tego. Jednak gdy ktoś robi to cytując moją wypowiedź odnoszę wrażenie, że odnosi się do niej. Jakie drogi fantazji wywołały w twojej głowie wnioski, że narzekam na kupujących angielskie wersje i jeszcze ich obwiniam o brak polskiego FAQ - nie zgadnę. Jeśli na coś narzekam to na Galaktę, która ewidentnie olewa swoich klientów (w tym mnie), kupujących ich produkt.
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Lis, 2013   

No wlasnie to ja narzekam na kupującyh angielskie wersje a nie Nakano :D

Poza tym obwiniam Muad'Dibaza brak nowego FAQ ;)
Tutaj to faktycznie się Galakcie coś nogi ślizgają :(
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lis, 2013   

No cóż, może powinienem był zacytować obie wypowiedzi bo wg mnie obie były skierowane przeciwko "takim jak ja" ;)

Ale bynajmniej nie chciałem rozpoczynać jakieś daremnej dyskusji bądź personalnie atakować kogokolwiek :) Zatem na przyszłość zapamiętam nikogo nie cytować tutaj :)

No nic to, pozostanę sobie samotnikiem z wersją ENG, śledzącym to forum i pozwalającym sobie od czasu do czasu gdzieś się wypowiedzieć ;)
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lis, 2013   

Muad'Dib napisał/a:
No cóż, może powinienem był zacytować obie wypowiedzi bo wg mnie obie były skierowane przeciwko "takim jak ja" ;)

Ale bynajmniej nie chciałem rozpoczynać jakieś daremnej dyskusji bądź personalnie atakować kogokolwiek :) Zatem na przyszłość zapamiętam nikogo nie cytować tutaj :)

No nic to, pozostanę sobie samotnikiem z wersją ENG, śledzącym to forum i pozwalającym sobie od czasu do czasu gdzieś się wypowiedzieć ;)


Kurde stary, nie dramatyzuj :D
 
     
nakano
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Lis, 2013   

No właśnie, nie dramatyzuj :grin: No i oczywiście cytuj co chcesz, po prostu pod moim cytatem postawiłeś konkretne zarzuty, które zresztą podtrzymujesz, z tego co widzę. Nijak tych zarzutów nie rozumiem, ale też nie mam zamiaru toczyć tu jakichś sporów. Szkoda życia na kłótnie :grin:
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lis, 2013   

Panowie, mości Panowie! Toczyć piany nie ma o co :)
Mnie się nasunęła pewna uniwersalna prawda, iż Muad'Dib jest wedle mojej oceny w uprzywilejowanej sytuacji i o niebo lepszej. Spieszę z tłumaczeniem, choć to banał (oby nieco rozładował sytuację).
Poruszono w dyskusji hipotetyczny moment zaprzestania wydawnictwa dalszego przez Galaktykę. Owszem rozważałem to razu pewnego (acz gra jest wciąż zbyt młoda, a pomysłów nadto), choć jest popyt jest i podaż. Fakt niezaprzeczalny jednak, czy zauważyliście ileż ostatnimi czasu pojawia się różnych ogłoszeń o sprzedaży karcianki?
Secundo - oryginalne karty zawsze dają gwarant, iżby źródełko nie wyschnie na wiór. I to jest największy plus posiadania przez kolegę Muad'Diba anglojęzycznej wersji.
W momencie, gdyby Galaktyka spasowała - my - posiadacze wersji PL - pozostaniemy, że tak zgrabnie to ujmę po literacku w ciemnej jak kocia noc rzyci :) I najgorsze, że będzie mocno boleć...
 
     
zvish
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Lis, 2013   

Masz jak najbardziej rację. Tylko że właśnie kwestia ma się tak żę:
- zakończenie wydawania wersji ENG możę zajść z powodu brakiem na niązainteresowania
- zakończenie wydawania wersji PL może zajść z powodow:
* brak zainteresowaniem wersją ENG
* brak zainsteresowania wersjaPL

Czyli w tej sytuacji mamy większe prawdopodobieństwo na to żę ciąg wydawczniczy PL się urwie.
Tak też się może stać na skutek zainetersowaia przez konsumenta z PL wersjami ENG.

Więc owszem posiadacze wersji ENG są na uprzywilejowanych pozycjach.
Ale nasz pozycja posiadaczy wersji PL staje się przez tych wyzej wymienionych wlaśnie taka zagrożona.
 
     
Faramir z Ithilien
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Gru, 2013   

Ja wybrałem ENG raczej z racji mojego położenia geograficznego. Miałem ochotę na wersję PL ale od początku sądziłem, że ta wersja nie przetrwa zbyt długo, dawałem jej góra rok czasu, po tym czasie bartdzo mnie zaskoczyło zainteresowanie tą raczej drogą grą w Polsce. W wersje ANG gra się dobrze ale cieżko czytać polskie forum o LOTR LCG ale i tak najbardziej szanuje to forum.
 
     
majki123
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Sty, 2014   

Wersja Polska
 
     
tyber89
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014   

Ja również posiadam wersję Polską.
 
     
Filiip10
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Polską wersję mam :grin:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 16