galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2014 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
gural117 

Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

Ja to się cały czas zastanawiam jak to będzie z:
1. Descentem - aktualnie jest już chyba 16 setów figurkowych z serii poruczników ( http://www.fantasyflightg...esem=2&esum=214 )
2. Descentem - Heroes and Monster ( http://www.fantasyflightg...esem=2&esum=244 )
3. Eldritch Horror - FF zapowiedziało już dodatek a my na razie nie mamy po PL podstawki
4. Wiedźmin - http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4650 - sądzę że polski rynek tego tytułu jest wielki i jeżeli się okaże że na polską wersję trzeba będzie czekać tak jak dodruki międzynarodowe to będzie dziwne.

Dziobak 

Cytat:
4. Wiedźmin - http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4650 - sądzę że polski rynek tego tytułu jest wielki i jeżeli się okaże że na polską wersję trzeba będzie czekać tak jak dodruki międzynarodowe to będzie dziwne.

Co do wiedźmina plany są ponoć takie, żeby wydać od razu polską, angielską i każdą inną, jaką sobie ludzie wymyślili na raz, więc tutaj nie powinno być problemu czekania na dodruk międzynarodowy.

Drow

Wiedzmin to produkt CDProjekt RED, zatem logiczne jest, iz to oni beda go dystrbuowac w Polsce.

Dungal 

D.W. napisał/a:
Wszystkie dodatki w ramach druku na żądanie powinny pojawiać sie w Polskiej wersji. Trochę trwała przerwa w ich dodrukach i czekaliście na nowości ale mam nadzieję, że teraz będą już pojawiały się systematycznie.

Dziekuje za ta informacje, cieszy mnie, ze bedziecie wydawac dodatki do Posiadlosci Szalenstwa :D

Czy Galakta zastanawiala sie nad wydaniem nowej edycji Star Wars RPG?

I na kiedy mozna sie spodziewac dodruku dodatku "Gory" do Magii i Miecz?

boardADDICT

Wysłany: Sob 15 Lut, 2014   

Zaczne od tego ,ze zaczyna robic sie niezle z dodatkami ,doganiamy cywilizowane kraje. Dodatek do Relica musi byc ,do AH to juz zrobcie hurtem 3 ;) Na kwiecien maly na sierpien maly i Miscatonic na grudzien! Co do posta o dodatku do Eldritch ,ciezko zeby zapowiadali dodatek skoro podstawki jeszcze nie ma i nie wiadomo jak sie sprzeda. Mysle ,ze zejdzie caly naklad i wydadza dodatek. Nie gralem jeszcze bo czekam na wersje PL ,ale z recenzji wszyscy oceniaja pozytywnie ,wiec pewnie kazdy bedzie chcial kupic ten dodatek zeby sobie losowosc zwiekszyc.

Dobrze byloby zapowiedziec juz te dodatki do Talismana bo sie doczekac nie moge :lol:

Teraz najwazniejsze co musicie wydac:

1.Twilight Imperium 3rd Edition's wiem ,ze przerabiane ,ale mowilem ,ze bede wracal do tego tematu az wydacie :cool: jezeli Runewars sie sprzedal to TI sie nie sprzeda? Runewars extra ,ale TI EPICKIE!

2.Rex: Final Days of an Empire raz ,ze bylo juz w planach czyli polska wersja jest ,dwa oprocz instrukcji umowmy sie krotkiej to tam sa tylko duze karty do tlumaczenia wiec roboty 0. trzecia sprawa wydajecie Blue Moon i Zimowe Opowiesci ktorych na bank nie kupie ,a Rexa nie chcecie wydac? Tam jest polityka ,knucie ,zdrady ,sojusze i walka + dynamiczna rozgrywka i latwe zasady ,jestem pewny ,ze sprzeda sie lepiej niz 2 wymienione przeze mnie tytuly razem wziete.

3.Runewars: Banners of War Expansion mysle ,ze skoro wydaliscie dodatki do Civilization(ktore mam ,tzn. 1 mam drugi kupie za miesiac) nalezaloby tez ta gre uzupelnic ,tym bardziej ,ze nie ma 30 dodatkow jak AH czy Talisman. Jeden rzut i koniec. Mam wrazenie ,ze Civilization to dosc niszowa gra i dla bardzo bardzo waskiego grona odbiorcow. Moze to moje subiektywne odczucie ,ale grywaja w nia tylko 3 osoby ktore znam i jest to najnizszy wynik ze wszystkich planszowek jakie mam.

4.Descent: Journeys in the Dark Second Edition - Shadow of Nerekhall mysle ,ze to wyjdzie Descenta z lekkim opoznieniem ,ale ogarniacie niezle

Wracajac do TI ,no nie ma bata zeby to sie nie sprzedalo ,to klasyk gatonku ja GoT ,AH czy Talisman :cool:

Wydajecie tez Listy z Whitechapel ,rozbudowana wersje scotlandyarda ,zamiast tego lepiej bylo Rexa. To jest gra dla bardzo bardzo waskiej grupy odbiorcow jak Dracula. Zycze wam oczywiscie 4 dodrukow ,ale to nie jest lekki tytul z tego co pamietam. Musicie wrocic do tematu Rexa :!: :!: :!: :twisted:
:!: :!:

TERF 

Ja w ramach przypomnienia. Co z:

1. Bitwy Westeros - dodatek Barathona? Wiem że ciężka sprawa ale ma być przemyślana/skalkulowana ;)

2. Bedą rozszerzenie do dodatków Osadników dla 5/6 graczy? Miały byc na początku roku ale nie ma żadnych informacji na ich temat :(

darko 

Zacznę od tego, że kocham Was za gry, które wydajecie, wielkie dzięki :*

Bardzo szkoda, że nie planujecie dodruku Filarów Ziemi razem z dodatkiem, bo to jest genialna gra, a jak już się uda znaleźć np. na Allegro, to koszą jak za zboże.

Podejrzewam, że Zaginionych Miast też nie zamierzacie wznawiać?

Ainka 

Wysłany: Nie 16 Lut, 2014   

A co z rozszerzeniami do rozszerzen Osadników z Catanu tak by mozna bylo grac w 5-6 osob? Widziałam że ktoś zadawał to pytanie, ale nie została udzielona odpowiedz.

Arbaal 

Wysłany: Pon 17 Lut, 2014   

Czy będzie?
Descent Hero and Monster Collection - Oath of the Outcast
Chciał bym to kupić tylko wolę wiedzieć czy mam brać angielskie czy warto czekać na polskie żeby Galakta zarobiła? Więc jak, będzie?

@edit:
FFG zapowiedziało dzisiaj Descent: Crown of Destiny
Jakie są szanse na te dodatki?

leman1800

Wysłany: Sro 19 Lut, 2014   

Czy Relic: Nemesis Expansion zostanie wypuszczony pół roku po premierze ang (premiera to 2 kwartał 2014) czy można spodziewać sie ze w czerniej.
Czy Honor and Profitcz wyjdzie w marcu razem a angielską wersja które będzie w marcu .

Don_Silvarro

Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

D.W. napisał/a:

Warhammer Diskwars - na razie nie są znane oficjalne terminy druku międzynarodowego dlatego nie mogę nic oficjalnie napisać.

A jak z Battlelore? Podobna sytuacja czy w ogóle nie bierzecie go pod uwagę?

Kamieniak

Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Jezu, kiedy będzie Eldritch Horror ?!?!

Co to ma znaczyć I połowa ?

Zaraz będzie połowa połowy i nadal nic nie wiadomo.

Dlaczego w zapowiedziach nie jest określony miesiąc jak przy innych tytułach ?

Szaweł 

Wysłany: Pią 21 Lut, 2014   

Kamieniak napisał/a:

Do końca połowy pierwszej połowy została jeszcze niemal połowa połowy połowy, także się nie gorączkuj. :D

Podejrzewam, że sama Galakta pozna konkretny termin około miesiąca przed, więc raczej na pierwszą połowę połowy się nie szykuj.

Kamieniak

Wysłany: Pią 21 Lut, 2014   

Szaweł napisał/a:
Kamieniak napisał/a:

Do końca połowy pierwszej połowy została jeszcze niemal połowa połowy połowy, także się nie gorączkuj. :D

Podejrzewam, że sama Galakta pozna konkretny termin około miesiąca przed, więc raczej na pierwszą połowę połowy się nie szykuj.

O choroba ...
A nie mogą zapytać ?

psborsuk 

Wysłany: Sob 22 Lut, 2014   

Kamieniak napisał/a:
A nie mogą zapytać ?

A Ty nie możesz? Retoryczne pytanie na tym samym poziomie, jak Twoje.
Przeczytaj jeszcze raz to, co napisał Szaweł, ze zrozumieniem. Potem weź pod uwagę, że Galakta nie jest twórcą ani właścicielem rzeczonej gry, a jedynie polskim wydawcą, który musi się podporządkować wydawcy głównemu. Potem połącz to w logiczną całość (uczyli tego kiedyś w podstawówce, nie wiem, jak obecnie).

Wybaczcie formę, ale coraz bardziej mnie trafia, jak czytam tego typu posty pełne pretensji wyssanych z... :roll:

Odpowiedz do tematu