galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana Warhammera Inwazja na WP
Autor Wiadomość
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   Wymiana Warhammera Inwazja na WP

Witam,
posiadam pełną kolekcję wspaniałej karcianki Warhammera Inwazji jednak ze względu na brak sceny turniejowej w moim mieści i współgraczy chciałbym wymienić się może z kimś kto zamierza zaprzestania grania w WP. Jakby ktoś miał jakieś propozycje to proszę pisać.
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

A ewentualnie za ile byś sprzedał? Wszystkie karty razy 3? Chciałem podesłać link do świetnej aukcji WP na allegro ale poszło wczoraj na pniu jak widzę. Sam chciałem kupić, ale żona by mnie oskalpowała.
 
     
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Kwi, 2014   

Już nie cała kolekcja. Poszły skaveny Orki i Chaos. Sprzedałem skaveny za 150 zł ! a rasy za 300 zł. Były to kompletne zestawy.
Zostały mi Dark Elfy, Imperium, Krasie oraz Wysokie Elfy z ras kolorowych. Rasy są niemal kompletne brakuje w każdej do 5 kart i to nie tych najważnieszych. Sprzedam za 250 zł za rasę. Natomiast rasy typu Nieumarli, Leśne Elfy i Jaszuroludzie pełna kolekcja po 70 zł.
Jakby ktoś dał podstawkę WP plus jakieś dodatki ze 3 to wezmę za jedną rasę.
Zresztą jakby ktoś miał jakieś propozycje to pisać proszę. Za całą kolekcję inwazji używaną to z 1500 na bidę trzeba by było dać. Jak ktoś zamierza grac turniejowo to najlepiej kupić sobie jedną rase i nią tłuc. Ja od początku zbierałem inwazję a i tak grałem tylko HE na MP i innych turniejach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13