galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska wersja - The Road Darkens
Autor Wiadomość
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Ostatnie dni - akcja będzie się toczyć do piątku/soboty a w poniedziałek (jak sądzę) poznamy jej wyniki.

1. Przedłużamy konkurs do soboty. Czyli liczą się wszystkie egzemplarze zakupione od 5 maja do 24 maja (włącznie). Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 24 maja do 23:59. Odpowiednie zmiany w regulaminie powinny już być lub pojawić się jeszcze dzisiaj. Jeszcze raz przepraszam za to zamieszanie.

2. Liczba deklaracji zakupionych Czarnych Jeźdźców:
- forum gry planszowe.pl: 19
- forum galakta: 18

3. Ponieważ mój tekst o Czarnych Jeźdźcach cz II wisi na włosku proszę o jak najwięcej opinii od Was. Klimat, wykonanie, porady deckbuildingowe, klimat, problemy etc. wszystko się liczy. Niech wahający mają jak najbardziej rzetelną informację o tym czego mogą się spodziewać.
 
     
Zboku
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

Dorzucam swoje 3 grosze (plus 80 zł) - zamówiłem Czarnych w jednym ze sklepów z listy - Mistrz Gry.

Pozdro.
 
     
balint
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

psborsuk napisał/a:
A z innej beczki - czy Galakta mogłaby uchylić rąbka tajemnicy, ile pudełek zeszło według ich wyliczeń? Nasza akcja akcją, ale fajnie byłoby wiedzieć, jak się sprawy mają.


Celna uwaga....
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Ostatnia prosta. Przepraszam za spadek aktywności ale porostu wszystko co odkładałem do tej pory dopadło mnie na raz!

1. Jak wspomniałem wcześniej - przedłużamy konkurs do soboty. Czyli liczą się wszystkie egzemplarze zakupione od 5 maja do 24 maja (włącznie). Zgłoszenia do konkursu przyjmuję do 24 maja do 23:59. Jeżeli ktoś nie wysłał zgłoszenia to lepiej to zrobić wcześniej żeby nie zapomnieć :)

2. Liczba deklaracji zakupionych Czarnych Jeźdźców:
- forum gry planszowe.pl: 20
- forum galakta: 19

Pamiętajcie - może się okazać, że każda kopia się liczy! Jeżeli jeszcze się wahasz to pamiętaj, że bardzo prawdopodobne jest to iż Twoja kopia przeważy szalę!
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Ponieważ prawdopodobnie przez weekend będę nie dostępny wrzucam dzisiaj ostatni wpis przed zakończeniem akcji:

1. Konkurs - zgłaszacie się i jeszcze raz zgłaszajcie się! Jeszcze przynajmniej kilka osób które zadeklarowały zakup, a nie zgłosiły się do konkursu. Czas na zgłaszanie się jest to jutra (23:30), także do jutra możecie jeszcze zakupić CJ i wesprzeć akcję.

2. Podsumowanie akcji - w poniedziałek (jak sądzę) dowiemy się o efektach naszego zrywu. Chciałby też żeby w ten sam dzień pojawiło się podsumowanie akcji ze szczególnym naciskiem na podziękowania.

Natomiast przez ten weekend ostatnia szansa dla wahających się - składajcie zamówienia! Być może dzięki Twojemu zakupowi Road Darkenss będzie po polsku.
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

wojo napisał/a:
zgłaszacie się i jeszcze raz zgłaszajcie się! Jeszcze przynajmniej kilka osób które zadeklarowały zakup, a nie zgłosiły się do konkursu.


Ja neistety odpadłem, bo nie znalazłem paragonu :(
kupiłem w terminie jak tylko zaczęły się rozmowy na temat konkursu i wsparcia, ale wtedy jeszcze nie było regulaminu i nie było wiadomo, że parago n będzie potrzebny
 
     
jerome_1
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

burial napisał/a:
wojo napisał/a:
zgłaszacie się i jeszcze raz zgłaszajcie się! Jeszcze przynajmniej kilka osób które zadeklarowały zakup, a nie zgłosiły się do konkursu.


Ja neistety odpadłem, bo nie znalazłem paragonu :(
kupiłem w terminie jak tylko zaczęły się rozmowy na temat konkursu i wsparcia, ale wtedy jeszcze nie było regulaminu i nie było wiadomo, że parago n będzie potrzebny


to jeszcze nic...
ja załączyłem nie ten paragon co trzeba (nie ten plik)... jednak nie jest wskazane takie rzeczy na kacu robić... dodam, że w maju wydałem na LOTRa ze 4 stówki... miałem nadzieje na konkurs i tak skrewiłem :(
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Wojo pisał gdzieś, że paragon nie jest wymagany wystarczy jakiś inny dokument świadczący o zakupie. Np zrzut ekranu z zamówieniem ze sklepu gdzie widać datę itp.
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Muad'Dib napisał/a:
Wojo pisał gdzieś, że paragon nie jest wymagany wystarczy jakiś inny dokument świadczący o zakupie. Np zrzut ekranu z zamówieniem ze sklepu gdzie widać datę itp.

ja kupiłem w sklepie stacjonarnym... bez zamówienia internetowego...
mam tylko płatność kartą, ale tam nie ma tytułu... - więc dupa
 
     
Sewhoe
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

Minęły trzy tygodnie, teraz tylko czekać na stanowisko Galakty.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

Nasza akcja dobiegła końca, choć na razie jeszcze nic nie wiemy o jej wyniku. Myślę, że dzisiaj Galakta da znać.

1. Konkurs. Ostatecznie otrzymałem 31 zgłoszeń i poddałem je pod ocenę jury (fundatorów nagród) - mam już większość głosów. Na pozostałe poczekam jeszcze do wieczora. Myślę więc że jutro ogłosimy wyniki. Na razie walka o pierwsze 3 miejsca jest wciąż bardzo zacięta, a dodatkowo jest też kilka propozycji, które wciąż mają choć cień szansy aby wyskoczyć na podium.

2. Podsumowanie akcji. Pewnie też jutro napiszę parę słów na podsumowanie naszej mobilizacji. Myślę jednak że warto poczekać wcześniej na decyzję Galakty.
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

W miesiącu maju sprzedaliśmy do chwili obecnej 58 szt. Tyle wyjechało z naszego magazynu do sklepów.

To oznacza, że zgodnie z wymaganiami, które określiłem ukaże się polska wersja The Road Darkens w tym samym terminie co wersja angielska.

Nie będę się rozpisywałem na temat samej akcji bo akcja została zorganizowana przez samych fanów i z mojej strony niewłaściwie byłoby ją oceniać. Jedynie co mogę napisać to to, że przyjemnie było obserwować jak wszystko zostało błyskawicznie zorganizowane i w jaki sposób.

Na pewno padnie pytanie co w takim razie dalej z Władcą Pierścieni LCG?

Tak jak już pisałem w przypadku dużych samodzielnych dodatków typu "Saga" będziemy każdorazowo określać jak wygląda aktualna sytuacja. Jeśli sprzedaż The Road Darkens będzie zadowalająca ukaże się następna Saga itd. W przypadku tej gry taka rzecz jest możliwa.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

Bardzo dobra wiadomość :) Cieszę się, że cała akcja zakończyła się sukcesem, a wysiłek włożony w nią przez fanów nie okazał się daremny.

Teraz pozostaje nam zaopatrywać się na bierząco w kolejne rozszerzenia Sagi (co biorąc pod uwagę częstotliwość wydawania, nie powinno być specjalnym problemem), a powinniśmy całość otrzymać w naszym rodzimym języku :)
 
     
burial
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

hurra!!!!

:grin: :grin: :grin: :roll: :grin: :grin: :grin:
 
     
Jahmel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

Leciałem z roboty jak głupi i... fantastyczna wiadomość. Jak wspomniał schen częstotliwość wydawania Sagi nie będzie raczej problemem. Może tak podobne pospolite ruszenie do Ring-mejkera :razz:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13