galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Krzywa kolumna do podstawki
Autor Wiadomość
stey
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   Krzywa kolumna do podstawki

Witam, kupiłem sobie Lambdę i niestety dostałem felerne kolumny do podstawki. Są one krzywe. Istnieje szansa na dosłanie samych kolumn?

Wygląda to tak:
http://imgur.com/sQNstUS
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Ej, całkiem fajnie wygląda ;) Możesz spróbować wyprostować kolumny samemu - zagotuj wodę, włóż na chwilę kolumny do wrzątku, wyprostuj i włóż do zimnej wody. Nie wiem czy akurat ten plastik mięknie pod wpływem temperatury, bo nie próbowałem. Druga opcja: napisz do Galakty maila z reklamacją. Może wymienią ci kolumienki.
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Barbus napisał/a:
Druga opcja: napisz do Galakty maila z reklamacją. Może wymienią ci kolumienki.


Żartowniś z Ciebie, oj żartowniś;)

Prędzej Ci powiedzą, że sam je celowo uszkodziłeś - napisz do FFG lub sklepu u którego kupowałeś, większa szansa, że się tym ktoś zainteresuje.
 
     
jervon
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Gorąca woda da radę - prostowałem podstawkę Lambdy - ale to nie na chwilę tylko porządnie trzeba wygrzać. Te kolumny są grube i krótkie, ciężko będzie je prostować a trzeba je wyprostować i trzymać wyprostowane podczas chłodzenia. Inaczej wrócą do pozycji jak teraz. Chyba, że... z produkcji wyszły proste tylko później w jakiś sposób uzyskały krzywiznę. W takim wypadku po włożeniu do wrzątku same się wyprostują.

A co do wyglądu moim zdaniem jest fajnie - szczególnie jeśli planowałbyś mieć np dwie lambdy to fajnie się wyróżniają. Podejrzewam również, że to nie pierwszy lub nie ostatni Twój duży statek. Skończ się więc tym, że kolumn i tak będziesz miał za dużo.

Jeśli napiszesz do FFG to przyślą Ci nowe kolumny, z Galaktą nie wiem jak jest.


A co do kolumn to ja trafiłem - w małych statkach - dwie kolumny tak zrobione, że statek był na nich 90stopni skręcony. Źle były osadzone te mocujące trójkąty :) to dopiero fajna sprawa. Mi bardzo nie przeszkadzało bo modyfikowałem Tie fightery wiec użyłem tych kolumn do osadzenia na nich Tie.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

regrof napisał/a:
Barbus napisał/a:
Druga opcja: napisz do Galakty maila z reklamacją. Może wymienią ci kolumienki.


Żartowniś z Ciebie, oj żartowniś;)

Prędzej Ci powiedzą, że sam je celowo uszkodziłeś - napisz do FFG lub sklepu u którego kupowałeś, większa szansa, że się tym ktoś zainteresuje.


I tu się mylisz. Po pierwsze sklep (konkretniej Rebel) zawsze odsyłał mnie do Galakty, kiedy miałem jakieś reklamacje. A było ich już kilka:
-odłupany kawałek panelu słonecznego TIE
-brak jednej kolumienki w Y-Wingu
-pęknięte skrzydło w Lambdzie przy zawiasie

Wszystkie spotkały się z natychmiastową odpowiedzią i każda została uznana. Kolumienkę mi dosłali, a uszkodzone modele wymienili na nowe.
 
     
stey
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Napisałem do Galakty, zobaczymy co odpiszą.
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

ja miałem podobnie z B-wingiem. Porobilem zdjecia, napisalem i statek zostal wymieniony. mialem sie zglosic do sklepu i zostal wymieniony na nowy.
 
     
stey
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Cze, 2014   

Odpowiedź od galakty jak najbardziej pozytywna.
Wyślą mi nową kolumnę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13