galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scum and villainy - Strona konfliktu
Autor Wiadomość
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   Scum and villainy - Strona konfliktu

Na Genconie zapowiedziano na koniec roku nowa frakcje, zaanosnowano :
IG-2000, M3A Interceptor, StarViper
Pakiet z repaintami Z oraz Y a takze kartami do konwersji Slave i HWK na nowa frakcje.

Wychodzi koncem roku wiec baj baj mysli o zakupie armady :D
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Skąd masz newsa? Podziel się linkiem. No chyba że piszesz z Genconu farciarzu :)
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Niestety siedzialem na Twitt-conie wylacznie czytajac co wrzucaja Covenanty :
https://twitter.com/teamcovenant :(
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Znając życie TeamCovenant lada moment puszczą filmik o tym na youtube. Przed chwilą znalazłem ich filmik na którym widać partię Armady:

https://www.youtube.com/watch?v=hrxO1t9wY10
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

No a jeszcze zapowiedzieli to: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4994
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

https://www.youtube.com/w...2b2kJBe-bmF_0og
pod koniec filmiku widac modele nowej frakcji:

- przerobiony Y-Wing oraz Z-95 (dodatek ala "asy")
- M3-A interceptor
- viper znany bardziej jako "Virago"
- IG-2000

ponadto frakcja bedzie mogla uzywac skonwertowanego firespraya oraz HWK-290

 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

jesli dobrze widze na filmiku FFG z drugiego dnia to...

I) Viper ma 3 ataku, 3 kostki obrony, 4 hulla i 1 shield, akcje: focus, target lock, barrel roll, boost

II) M3-A interceptor ma 2 ataku, 3 obrony, 2 hulla i 1 shield, akcje: focus, target lock, barrel roll, evade

III) IG-2000 ma 3 ataku, 3 obrony, 4 hulla i 4 shieldów, ackje: focus, target lock, boost, evade
Ostatnio zmieniony przez Teokrata Sob 16 Sie, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Teokrata
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

X-Wing Updates
http://teamcovenant.com/s...-announcements/

Wave 6 – Scum and Villainy Faction!
StarViper Expansion Pack
M3-A Interceptor Expansion Pack
IG-2000 Expansion Pack
Most Wanted Expansion Pack – Y-Wing & Two Headhunters
Slave 1 and HWK Conversion Kit.
Online Toolkit – X-Wing Command – Collection Tracking and Squad Buidling
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

No i jest oficjalna zapowiedź na stronie FFG: http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4998

Jak dla mnie, po szybkim spojrzeniu to Accuracy Corrector oraz kombniacja M3-Z + “Heavy Scyk” Interceptor + powiedzmy HLC brzmią srogo
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

Viper będzie mial nowy rodzaj manewrow ? Bo ten znaczek na dialu wyglada dziwnie no i cena jego jest wieksza nizli reszty. Jeśli faktycznie wejdzie U-Turn to stwierdzam 100% trafność swoich typów na Gencon :D

--
Dobra doczytalem, no nic czekam na U-Turna dalej wiec :D
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

Ano Viper i IG-2000 zapowiadają się ciekawie z kojasem po skosie.
A IG-2000 wszyscy piloci są unikatowi i posiadają inicjatywą 6 (same szatany :twisted: ), a dodatkowo dzielą się swoimi specjalnymi umiejętnościami.
Ostatnio zmieniony przez Patsy Sob 16 Sie, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

aryss napisał/a:
Dobra doczytalem, no nic czekam na U-Turna dalej wiec :D

Ale to chyba nową miarkę by musieli dać, swoja drogą w Star Treku AW taki numer zrobili.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   

Wyższa cena SV skłaniała mnie do takiego myślenia że mogliby dodać ją. Zreszta tak naprawde miarka nie byłaby konieczna bo można by po prostu robić beczke odwracając statek o 180 stopni ( kwestia zachodzenia na przeszkody imo byłaby pomijalna w przypadku tego manweru ).
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Patsy napisał/a:
A IG-2000 wszyscy piloci są unikatowi i posiadają inicjatywą 6 (same szatany :twisted: ), a dodatkowo dzielą się swoimi specjalnymi umiejętnościami.


Aczkolwiek różnorodność tychże pilotów powala - IG-88A, IG-88B, IG-88C i IG-88D - z jednej strony fajnie, bo fluffowo, z drugiej... meh. Ale w ogóle nie podoba mi się design tego statku, i nie jestem wielkim fanem tego konkretnego droida, także moja ocena jest zupełnie subiektywna :P


Dla mnie chyba najbardziej kuszącą opcją w S&V na razie jest swarm Zetek i M3-A z jakimiś fajnymi działkami.

Ale teraz tak po kolei, wzdłuż artykułu:

1. Nowa ikonka, Illicit upgrade, to moim zdaniem świetny pomysł. Dzięki temu S&V od razu zyskują coś, co podkreśla ich wyjątkowość - coś, czego brakuje w tym momencie Imperialnym.
2. Most Wanted.

2a. Y-wing - malowanie niezłe, ale widziałem lepsze :P W sumie niewiele można powiedzieć, poza tym, że miło, że dorzucili dial w kolorach S&V (swoją drogą prześliczny!) i torpedę zamieniającą slot w bombę. Aha, i świetnie rozwiązany problem droidów przez zmianę ikonki. Więcej będzie można powiedzieć jak pokażą nowe wieżyczki i salvaged astromechy.

2b. Zetki - ta z 7 ma mega fajną zdolność, co najfajniejsze, totalnie kontradyktoryjną względem rebelianckiego Crackena. Lubię to. Poza tym jeśli Amerykanie dobrze odgadli pilota z 5 skilla, to ma on spoko fluff - będzie artykulik na X-winga :D Aha, i slot na Illicit - miód!

2c. HWK - niewiele do powiedzenia, pożyjemy, zobaczymy.

2d. Firespray - no o tym to bym mógł osobny artykuł napisać. Nowy Boba to najładniejsza karta w grze, no po prostu przepiękna. I jego zdolność! Więc tak działa Fett kiedy Vader nie zakazuje mu dezintegracji :P W pilotach ciekawi jeszcze nowa Kath oraz Emmon Azzamen, który przywozi też tytuł do swojego Firespray - Andrastę. Niemienny Mandalorianin z 5 skilla to miły, ale nie jakiś mega potrzebny dodatek. Aha, slot na Illicit! :D

2e. Inne karty - Greedo - no cóż, jest przynajmniej klimat :P Poza tym 3 nowe droidy - fajnie, będzie z czego wybierać, i jeszcze dwóch załogantów... No zapakowali to pudło do granic możliwości, i słusznie!

3. StarViper - wspominałem już, jak piękne są diale do S&V? ;) Sam statek też jest chyba jednym z najładniejszych w grze. Do tego niezły koszt, Xizor ze świetną umiejętnością, przydatny i niedrogi tytuł, fajny medal (Bodyguard), genialny Illicit. Ciekawe, czy Calculate będzie odwrotnym C-3PO? Poza tym S-loop! Podsumowując - zestaw bliski ideałowi. Accuracy Corrector - przydatna sprawa na Lambdę bądź B-winga.

4. M3-A Scyk. Zawsze ogromnie podobał mi się ten statek i cieszę się, że go widzimy (choś dziwię się, że wyprzedził choćby Cloakshape'y). Już widać jego dwa zastosowania - pilot z 8 skilla to odwrotna Howlrunner, może się przydać w swarmach, zaś tańsi piloci mogą poszaleć z działkami. Liczę zwłaszcza na Flechette Cannon, które jeśli podąży tropem torped, może być niedrogie i skuteczne :)

5. IG-2000 - komentarz na górze. Wiem, że świetne staty i w ogóle, ale nie przemawia do mnie ten statek :P
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Shantruin napisał/a:
Dzięki temu S&V od razu zyskują coś, co podkreśla ich wyjątkowość - coś, czego brakuje w tym momencie Imperialnym.

A cóż takiego ma wg Ciebie Rebelia, co podkreśla ich wyjątkowość?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 14