galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Instrukcja
Autor Wiadomość
pattom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Sie, 2014   Instrukcja

Kiedy można spodziewać się polskiej instrukcji do gry?
Angielska już jest.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Sie, 2014   

Masz posłuch jak widzę bo wersja już wrzucona: http://galakta.pl/taktyczne-porady/ :D
 
     
maks4444
[Usunięty]

Wysłany: Sob 02 Sie, 2014   

Brawo nie musieliśmy czekać tygodniami na instrukcje. Mam nadzieję że jeszcze wrzucą jakiś filmik z przykładowej gry było by miło zobaczyć grę na żywo :)
 
     
Jahmel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Przeleciałem pobieżnie i zastanawia mnie czy w momencie zagrania osłony równocześnie można odpalić akcję karty?
 
     
Crolug
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Sie, 2014   

Przeleć uważnie i się dowiesz. :P
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Jahmel napisał/a:
Przeleciałem pobieżnie i zastanawia mnie czy w momencie zagrania osłony równocześnie można odpalić akcję karty?
Jeśli w ogóle dobrze Twoje pytanie rozumiem, to nie.
 
     
Marecki
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Nie widzę wątku o błędach w tłumaczeniu, więc pozwolę sobie wrzucić coś tutaj. Zapewne korekta etc, wiele rzeczy wyłapie, ale chciałem zwrócić uwagę na rzecz, która mnie zbiła z tropu i zmusiła do weryfikacji z wersją angielską instrukcji.

W ZP na stronie 14, przy opisie rundy pod koniec punktu B jest napisane:
"Następnie odbywa się bitwa na planecie 5. Wygrywa ją Tomek, ponieważ Krzysiek nie ma tam żadnych jednostek. Tomek aktywuje zdolność planety 5, która pozwala mu rozegrać bitwę na dowolnej innej planecie. Wybiera planetę 3 i odrzuca jedną losową kartę z ręki Krzyśka."

Nijak nie mogłem zrozumieć, jak on toczy walkę i wygrywa na planecie 3, póki nie znalazłem w Learn-to-Play: "A battle is then fought at planet 5, which Tom wins because Kris doesn’t have any units present. Tom triggers the Battle ability on planet 5, which lets him resolve the Battle ability on any other planet. He chooses planet 3 and discards 1 random card from Kris’s hand."

Mnie osobiście skonfundowała ta część polskiej instrukcji. Ale na pocieszenie tłumaczy (o ile takiego potrzebują), to zdaje się jedyna rzecz, która była zupełnie niejasna.

Poza tym witam wszystkich.
 
     
Borwol
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Sie, 2014   

Chwilę wcześniej pomylili się też, kto wygrał jedną z bitew, czy zmagania. Już nie pamiętam. W każdym razie chwilę wcześniej
 
     
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Czy nie ma przypadkiem błędu w stwierdzeniu, że planety są odkrywane od lewej strony? Jak dla mnie to są odkrywane od prawej do lewej.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

Gracz u góry ma jako pierwszy inicjatywe (strona 5) tak więc poprawnie od jego lewa są odkrywane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13