galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
A-Wingi - Wymarły? Kiedy będą?
Autor Wiadomość
thekuna
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2014   A-Wingi - Wymarły? Kiedy będą?

Zamówiłem w zeszłym tygodniu w jednym sklepie nowe statki, w tym A-Winga. Realizacja zamówienia się opóźnia, bo ponoć dostawca nie posiada obecnie A-Wingów i też nie chce podać daty dostawy. Patrzyłem na allegro i w paru sklepach zagranicznych - też nie ma...

Czy ktoś się tutaj może orientuje, kiedy znów będziemy mieli w dystrybucji PL A-Wingi? Interesuje mnie dystrybucja, nie chcę anulować zamówienia i brać używki.
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2014   

Jeśli mam być szczery - moim zdaniem dopiero wy wyjściu Asów rebelii - przecież ten dodatek musi się też sprzedać.

Identycznie jest z Interceptorami - też ich nie ma, bo widocznie cały nakład Asów imperium się nie wyczerpał;)
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Sie, 2014   

Bardzo optymistycznie "dodruk" tych statków ma pojawić się do końca roku (tak rzecze FFG), ale moim zdaniem bardziej realny jest termin gdzieś w pierwszej połowie 2015.
 
     
thekuna
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

:/

Bardzo fajna strategia... Szkoda, bo ja bym chętnie teraz kupił A-Winga i zamówił również rebel aces w preorderze
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Uwzględnijcie też fakt, że X-wing jest najlepiej sprzedającą się grą w dziejach FFG, i firma dopiero przyzwyczaja się do wymaganego przez nią tempa produkcji. Radzą sobie już i tak lepiej niż w okolicach 3 fali, gdzie pojawiały się dwumiesięczne opóźnienia w wydawaniu nowych statków :P

Samych A-wingów polecam szukać w sklepach stacjonarnych - tam najłatwiej odnaleźć jakieś zabłąkane cudeńka - może nawet jakiś Empik jeszcze będzie miał :P
 
     
thekuna
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

Hehe, empik?! W sensie 50% drożej niż w sklepach internetowych? ;)
 
     
Urialish
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Sie, 2014   

thekuna napisał:
Cytat:
Hehe, empik?! W sensie 50% drożej niż w sklepach internetowych?


Też tak myślałem, do momentu gdy nie kupiłem dwóch podstawek do X-Winga w cenie 180 złotych (za obie). Ot, takie tam im resztki zostały :D
 
     
slawekauo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Sie, 2014   

W tym tygodniu ktoś miał na allegro A-winga w zestawie z Advance, B-Wing i chyba Y. 138zł była cena i jak po 6 godzinach wróciłem do domu to już śladu po aukcji nie było.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13