galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Scum and villainy - Strona konfliktu
Autor Wiadomość
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Droidy :P Plus Rebelia jest standardowo tą "wytrzymalszą" frakcją, z większą ilością tarcz, etc. Rebelia ma też od zatrzęsienia synergii w wielu różnych statkach - a Imperium tylko biedną Howl i Lambdy.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

https://www.youtube.com/w...2b2kJBe-bmF_0og

Team Covenant zrobiło wywiad z dwoma projektantami X-winga (link powyżej), w którym twórcy zdradzają sporo na temat S&V i mówią wiele ciekawych rzeczy na temat procesu tworzenia dodatków (np że było 11 różnych wersji mechaniki maskowania dla Phantoma zanim wybrali tę której możemy używać) i ogólnie o procesie trzymania balansu w grze. Całość niestety tylko po angielsku ale pozwolę sobie przetłumaczyć coś co bardzo mnie cieszy: "Fani Tie Advanced, miejcie wiarę. Nie został zapomniany." :D :D :D
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Genialny wywiad - podoba mi się to, jak chłopacy ledwie powstrzymują się, żeby nie zaspojlerować miliarda nowości - widać, że do gry podchodzą z entuzjazmem i że grali w nią zanim dołączyli do ekipy twórców (tekst "Czy kiedykolwiek myślałeś, że powiesz "Expose to dobre kombo?"" powalił mnie na łopatki ze śmiechu :P ).

Dali też do zrozumienia, że mają pomysł na dalszy rozwój gry i śledzą to co się dzieje na scenie turniejowej, a to dobrze wróży na przyszłość.

No i "Fans of TIE Advanced, just have faith!" xD
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Shantruin napisał/a:
Droidy :P Plus Rebelia jest standardowo tą "wytrzymalszą" frakcją, z większą ilością tarcz, etc. Rebelia ma też od zatrzęsienia synergii w wielu różnych statkach - a Imperium tylko biedną Howl i Lambdy.

Ok, byłem ciekaw co masz na myśli. No faktycznie, Rebelia też ma bomby, ich statki są tak samo szybkie i zwrotne, no i oczywiście mała synergia Imperium nijak ich nie odróżnia. Jak ktoś lubi, to zawsze dziurę w całym znajdzie:
zegarkom elektronicznym brakuje wskazówek
zeszytowi w linie brakuje kratek
bezprzewodowej myszce brakuje kabla
zgrabnym dziewczynom brakuje tłuszczu
:grin:
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Okej, niech będzie, Imperialni mają Phantoma z Cloakiem :P I białe koio na Defenderze, i full stopa na Lambdzie.

Bardziej chodziło mi o to, że Imperium dostaje co prawda nowe zabawki, ale wszyscy inni dostają lepsze/ciekawsze. Siła Imperium zawsze wynikła z ich manewrowości, a aktualna dominacja Sokołów całkowicie neguje tę przewagę (strzelanie dookoła). Nowe ulepszenia, zwłaszcza Stay on Traget czy Dash Rendar dodatkowo pogłębiają sytuację, w której umiejętność latania, przewidywania i planowania manewrów maleje na znaczeniu, tym samym zmniejszając znaczenie głównego atutu Imperialców. Oczywiście to tylko moja całkowicie subiektywna opinia :)
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Oj przesadzasz, właśnie obejrzałem wywiad (bardzo ekscytujący, dobrze wróży grze kiedy są tacy designerzy) i jak sam usłyszałeś jest różnorodność na stołach a fani Interceptorów będą się cieszyć ( :grin: !). Ponadto wyniki z wszystkich regionalsów pokazują, że wygrywa mniej więcej tyle samo Imperialnych co Rebeliantów. Decimator też wkrótce nieźle namiesza, tak więc wiesz, "lepsze/ciekawsze" decyduje tylko o tym czym kto lubi grać.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Fakt, różnorodność na stołach Nationalsowych cieszy (nadal nie ogarniam gościa, który wbił do top8 na 3 Omicronach i Bounty Hunterze :P ), szkoda tylko, że nie dotarła do Polski. Obym się mylił, i oby na Mistrzostwach latały jak najbardziej zróżnicowane eskadry :D
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

BTW Gencon wygrał Whisper, Fel i Yorr vs Lando i Chewie. :smile:
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sie, 2014   

Yorr?

Co to się nie porobiło...
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Sie, 2014   

Lepsze, w top8 byla rozpa z 3 Lambdami i FS
 
     
Kalins01
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

Witam,

a czy może orientujecie się Panowie kiedy można się spodziewać w sprzedaży nowej frakcji?
Może macie w tej kwestii jakieś informacje?

Pozdrawiam,
Kalins
 
     
Xanatos47
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

Kalins01 napisał/a:
Witam,

a czy może orientujecie się Panowie kiedy można się spodziewać w sprzedaży nowej frakcji?
Może macie w tej kwestii jakieś informacje?

Pozdrawiam,
Kalins
Też jestem ciekaw :D Może szybciej się przeniosę na Scumsów niż posklejam rebelię jako taką :D Obecnie już pieniążki czekają w stanie zamrożenia na asów rebelii :P
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę ale jeżeli dobrze pamiętam to FFG mówiło o końcówce tego roku. Moim zdaniem to trochę szybko jako że V fala ma być za miesiąc. Czyżby FFG chciało przyspieszyć wydawanie kolejnych fal?
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

Nic o żadnych przyspieszeniach nie wiadomo, VI fala zapowiedziana jest na koniec tego roku :)
 
     
regrof
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Wrz, 2014   

Czyli będzie gdzieś w lutym;)

Albo w kwietniu - tak było z "Asami Imperium" zapowiedzianymi też w podobnym terminie rok temu;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13