galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fog on the Barrow-downs - nowy scenariusz
Autor Wiadomość
TomB
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   Fog on the Barrow-downs - nowy scenariusz

Nowy scenariusz, Fog on the Barrow-downs, będący osobną przygodą, ale można go również rozegrać w trybie kampanii z Czarnych Jeźdźców. Mam nadzieję, że będzie dostępny osobno w DnŻ.

Dodatkowo można zdobyć Aragorna z podstawki w nowej szacie graficznej. Co prawda na stronie widać, że zmieniła się wartość zagrożenia początkowego, ale myślę, że to błąd, bo ma być to po prostu alternatywna wersja starej karty.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

Podoba mi się nowe podejście do GNK. Czyli dostajemy 4x scenariusz i 4xMaty. Teraz faktycznie jest jakiś sens w organizowaniu spotkań w sklepie. Nawet zakup w 4 osoby czegoś takiego staje się sensowny (dla mnie zwykły GNK to jednak za duży wydatek, zwłaszcza co do zawartości).

Ponadto naprawdę fajnie, że te scenariusze poruszają rzeczy z książek pominięte w oficjalnych sagach (tutaj kurhany) i dostają swoją wersję "kampanijną" aby wpasować się w większą całość. Po raz pierwszy od dawna mam ochotę na DNŻ.
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

To chyba funkcjonuje oddzielnie od GNK. W końcu był w tym roku zapowiedziany GNK, który się ukaże jesienią. To jest zupełnie coś innego, choć swoją drogą właśnie tak powinny wyglądać GNK czyli nowe scenariusze + bonusy.
 
     
Kaspian
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Wrz, 2014   

To będzie mały czy duży dodatek ?
Jeśli mały to pewnie bohaterem będzie tylko Aragorn.
Moim zdaniem Tom Bombadil byłby lepszy.
 
     
Gildiril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Wrz, 2014   

@Kaspian
To raczej będzie dodatek podobny np. do Mroku w Osgiliath. Same karty przeciwności, bez kart gracza. Aragorn może być dostępny tylko w zestawie GNK.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Wrz, 2014   

eh... Sam scenariusz jest jak poprzednie z GenConu. Różnica jest taka, że stanowi on część eventu, który ma być zamiast turniejów. Do zestawu (który nie jest GNK), potrzeba 4 graczy, bo tyle jest przewidzianych części - po 4 maty, 4 scenariusze, 4 promki. wszystkie takie same. Mam nadzieję, że takich eventów będzie więcej, co ważniejsze mam ogromną nadzieję na ich zlokalizowanie w języku polskim (sam scenariusz ma być dostępny w ramach druku na żądanie, niestety bez gadżetów).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13