galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pytania w sprawie "Awaria uzbrojenia" i "Raki
Autor Wiadomość
grigorin91
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Wrz, 2014   pytania w sprawie "Awaria uzbrojenia" i "Raki

Mam pytanie co do tych dwóch kart. Co do pierwszej karty czyli "awaria uzbrojenia" mam pytanie czy mogę ją zniwelować tylko w fazie akcji czy po tym jak ją odkryłem?

A do drugiej karty mieliśmy z kumplem mały dylemat użyłem taj karty w fazie ataku rzuciłem 4 kośćmi ataku i miałem 3 trafienia a mój przyjaciel rzucił 2 kośćmi obrony i wypadł jeden unik. A opis tej karty jest następujący "jeśli ten atak trafi w wybrany cel, każdy inny statek w zasięgu jeden od obrońcy otrzymuje 1 uszkodzenie"
I pytanie moje brzmi czy te trafienia które nie zostały zniwelowane przez kości obrony liczą się i musi obrońca położyć na pilocie karty uszkodzeń czy nie????
Ostatnio zmieniony przez grigorin91 Czw 25 Wrz, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Toudi
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Wrz, 2014   Re: pytania w sprawie "Awaria uzbrojenia" i "

grigorin91 napisał/a:
A do drugiej karty mieliśmy z kumplem mały dylemat użyłem taj karty w fazie ataku rzuciłem 4 kośćmi ataku i miałem 3 trafienia a mój przyjaciel rzucił 2 kośćmi obrony i wypadł jeden unik. A opis tej karty jest następujący "jeśli ten atak trafi w wybrany cel, każdy inny statek w zasięgu jeden od obrońcy otrzymuje 1 uszkodzenie"
I pytanie moje brzmi czy te trafienia które nie zostały zniwelowane przez kości obrony liczą się i musi obrońca położyć na pilocie karty uszkodzeń czy nie????

Mowa o Rakieta szturmowych?
W cel normalnie trafiasz, a dodatkowo każdy stetek w zasięgu 1 od obrońcy otrzymuje 1 uszkodzenie. Każdy, także statki atakującego.
 
     
grigorin91
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Wrz, 2014   

tak o tą kartę chodzi. Nie zapisał się dalszy ciąg tematu ale oto właśnie mi chodziło wielkie dzięki za odpowiedz
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014   Re: pytania w sprawie "Awaria uzbrojenia" i "

grigorin91 napisał/a:
Mam pytanie co do tych dwóch kart. Co do pierwszej karty czyli "awaria uzbrojenia" mam pytanie czy mogę ją zniwelować tylko w fazie akcji czy po tym jak ją odkryłem?


Tę kartę możesz zakryć tylko wykonując akcję. Czyli z reguły w fazie aktywacji.
 
     
grigorin91
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2014   

Wielkie dzięki. Będziemy mieli z kolegą to na uwadze
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14