galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki dodatek następny
Autor Wiadomość
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Paź, 2014   Jaki dodatek następny

Witam.
Proszę o radę co do kolejności zakupu dodatków.
Mam podstawkę, cały cykl mrocznej puszczy, czarnych jeźdźców i droga mrocznieje.
Z braku czasu nie grałem jeszcze w żaden dodatek.
I teraz pytanie, czy kupić cykl hobbita czy khazad-dum.
Dziękuję wszystkim za ewentualne odpowiedzi.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Paź, 2014   

Skoro skompletowałeś już cykl Mrocznej Puszczy to na twoim miejscu kupiłbym Khazad-Dum i zaczął kompletować cykl Dwarrowdelf (póki jest jeszcze dostępny, bo raczej dodruków już nie będzie - mówimy oczywiście o wersji PL).

Fakt że w Hobbicie są lepsze karty dla Krasnoludów (i po czterech bohaterów w każdym dodatku (nie licząc Bilba ale nim gramy tylko w tej sadze) więc do budowy talii na krasnoludach lepszy jest Hobbit.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Paź, 2014   

Ja natomiast radzę zacząć grać w dodatki przed kupieniem nowych bo może się okazać że gra tylko się będzie kurzyć.

Jeżeli planujesz kolekcjonować (czyli mieć wszystko/prawie wszystko) to szedłbym w kolejności wychodzenia czyli Khazad-Dum i jego cykl. Natomiast jeżeli chcesz maksymalizować przyjemność z grania to poszedłbym w Hobbita (scenariusze z Dwarrowdelf mają swoje odpowiedniki w Droga Mrocznieje bo część z nich opowiada podobne historie: Czatownik, walka z Balrogiem etc.) więc może szkoda się "kręcić" w podobnych klimatach.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13