galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nightmare MODE Przeprawa przez mroczną puszczę:
Autor Wiadomość
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 18 Sie, 2013   Nightmare MODE Przeprawa przez mroczną puszczę:

Kilka kart, które zostały już udostępnione:



 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Wrz, 2013   

http://store.fantasyfligh...rchproducts.cfm


Mozna juz zamawiac, więc czekamy aż galakta da możłiwośc zakupu.
 
     
Pollus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Sty, 2014   

Wiadomo czy doczekamy się wersji PL, a jak tak to kiedy?
 
     
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Wczoraj obejrzałem sobie karty z tego zestawu, i powiem szczerze, że pod względem graficznym zupełnie mi one nie leżą. Rysunki wyglądają, jakby je malowało dziecko (może nie wszystkie, ale większość). Pod względem grywalności się nie wypowiadam, bo leży na razie na półce i czeka w kolejce, ale teksty niektórych kart wygladają na dość ostre.
Jako ciekawostkę podam, że jeden z rysowników ma polsko brzmiące nazwisko (teraz nie pamiętam, wrzucę jak wrócę z roboty).
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   

No i zaliczony pierwszy łomot w tej przygodzie. Pi wielu dniach w końcu zasiadłem z wsparciem w postaci żony i już prawie się udało - zabrakło siedmiu stópek do finalnego zakończenia. Ostatni atak zmiótł moje postaci, a czający się przy końcu pomiot Ungolianty dobił.
Gra na Frodzie, Glorfinderze i Eowinie plus druga drużyna Legolas, Elrond i PAKowski Galdor dzielnie przedzierali się przez Mroczną Puszczę (niestety pierścień Elronda nie wchodzący na początku gry to duże utrudnienie).
 
     
Corran
[Usunięty]

Wysłany: Pon 12 Maj, 2014   

Cread napisał/a:
... i PAKowski Galdor
Pierwszy raz ktoś wspomina konkretną kartę z naszych doróbek i akurat trafiła się jedyna, którą w całości wymyślił mój syn (ja jedynie zadbałem o stronę graficzną) - ucieszy się gdy mu powiem, że jego pomysł się komuś spodobał :)
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

Czy ktoś grał, i może się wypowiedzieć czy warto kupić tego nightmare decka?
Czy jest opcja kupienia go razem z dwoma kolejnymi deckami z podstawki (tak jak w przypadku khazad-dum i pierwszego Hobbita), czy jest dostępny tylko samodzielnie?
 
     
tomtom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

Grałem, warto, nie ma opcji trójpaka.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

maclis napisał/a:
Czy ktoś grał, i może się wypowiedzieć czy warto kupić tego nightmare decka?
Czy jest opcja kupienia go razem z dwoma kolejnymi deckami z podstawki (tak jak w przypadku khazad-dum i pierwszego Hobbita), czy jest dostępny tylko samodzielnie?

Grałem we wszystkie ND i są naprawdę warte zakupu. Zmieniają grę bardzo i poziom trudności wzrasta. Przeprawa ND ma wreszcie sens.

Każdy ND z podstawki jest do kupienia osobno.
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

Pewnie widzieliście koszmarki dedykowane Numenoryjczykom...? Robi się coraz ciekawiej :)
Powiem tak, jak FFG wyda ND do Bitwy o Miasto na Jeziorze, ogolę brodę ;)
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sob 01 Lis, 2014   

Wiesz Trollu internetowy, że się to nie stanie, bo scenariusze GenConowe nie mają swoich GNK - one same z założenia są epickie w przejściu ;p
 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Lis, 2014   

Cread napisał/a:
Wiesz Trollu internetowy...

Hmm... chyba ktoś się tu prosi o moderatorski ban za obrazę majestatu :P Cread nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Smauga nieco podrasować PAKowymi kartami, rzucasz mi wyzwanie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14