galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Treason Of Saruman
Autor Wiadomość
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lis, 2014   The Treason Of Saruman














 
     
Lekt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lis, 2014   

Hmm wygląda to wszystko nader smacznie. Cieszy mnie Wierzchowiec (PAKowe były pierwsze ;) ogólnie koncepcyjnie grafiki są dość oryginalnie. Aragorn nieco wychudzony, ale nareszcie skończyło się molestowanie Froda.
Zobaczymy jak w praktyce rozegrana zostanie Bitwa o Helmowy Jar, gdyż osobiście uważam, że Bitwa/Oblężenie nieco się już przejadła po Na Progu i Numenoryjczykach.
Warto też zwrócić baczenie na koszt zwarcia Sarumana, znów będzie mała bitewka, ale ja już dawno porzuciłem sztywną granicę 50-ątki, częstokroć grając na umór.

Takoż czy inaczej i siako wygraliśmy! Po akcji z Czarnymi Jeźdźcami dostaliśmy Drogę, a teraz módlmy się o dokończenie całości! Przed nami jeszcze 4 Saga-Boxy!
Tym optymistycznym akcentem, życzę wszystkim słonecznego dzionka! :)
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lis, 2014   

Całkiem interesujące to wydarzenie ze sfery ducha, ciekawie jak będą się prezentować pozostałe karty graczy. Mam nadzieję, że tym razem jednak będzie większa ilość bohaterów niż w Droga Mrocznieje, bo na niej się niestety trochę pod tym względem zawiodłem :( - jakoś Sagi przyzwyczaiły do czterech bohaterów w pudełku (nie wliczając sfer specjalnych, od Bilba, Froda, czy Aragorna) i taki trochę niedosyt mam przez to :P
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lis, 2014   

Bedzie trzech bohaterów (wliczając Aragorna) i wygląda na to że pozostała dwójka to nowa wersja Legolasa i Gimliego.
 
     
Kaspian
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Lis, 2014   

Mnie tam Legolas i Gimli odpowiadają :wink: , szczególnie że oni wystąpili tylko w podstawce a Aragorn jest już czwarty. Gdyby jeszcze dodali Boromira :grin:
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Pojawiło się trochę nowych grafik ;) Bardzo się cieszę z obecności bitwy o Helmowy Jar. To coś czego mi zabrakło w moim ukochanym MECCG.







 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Tak Bitwa O Helmowy Jar to scenariusz na który również czekałem, zastanawiając się jak twórcy odtworzą go pod względem mechanicznym, i zapowiada się naprawdę interesująco.
Ciekawe jaką mechanikę zastosują w Bitwie na polach Pelennoru.

Gimli i Legolas są idealni do mojej talii "Biała Rada", ciekawi mnie też jak działa dodatek dla Gandalfa "Cienistogrzywy".
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015   

Galakta ogłosiła premierę Zdrady Sarumana na 23 kwietnia a FFG ujawniło kilka informacji na temat tego dodatku w tym dwóch Bohaterów: Theodena (Ducha) i Treebeard'a -
https://www.fantasyflight...l-to-arms-lotr/
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015   

Drzewiec wydaje się całkiem mocny. Wspomagany odpowiednio mocnym leczeniem będzie mógł zarówno mocno przewodzić wyprawie (i co lepsza mieć nad nią znaczną kontrolę, w końcu dodać możemy dowolną wartość z przedziału 0-5 zależnie od potrzeb w danym momencie) jak i poszaleć przy eksterminacji wrogów.
Theoden natomiast, mimo dość sporego zagrożenia, jest dość ciekawą opcją wzmacniającą możliwości ofensywne opartej na Rohanie talii ducha.
 
     
schen
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Kwi, 2015   

Dodatek zakupiony na Pyrkonie. W porównaniu z ubogą w karty gracza Drogą Mrocznieje, tu jest wręcz wysyp fajnych kart. Pełno świetnych sprzymierzeńców - moim faworytem jest Żwawiec, który nie dość, że kosztuje 2 zasoby, ma świetne staty (porównywalne z Haldirem) to może jeszcze obejść encią przypadłość w postaci wyczerpania na starcie. Poza tym mamy też całkiem zgrabne wierzchowce - zwłaszcza genialnego cienistogrzywego, miecz, który z drobnej Eowiny robi maszynę do zabijania, wartych uwagi bohaterów... Dużo by wymieniać, ja już dawno nie widziałem tak dobrego dodatku pod względem kart gracza.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13