galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podstawki pod asteroidy 3D?
Autor Wiadomość
Caladan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lis, 2014   Podstawki pod asteroidy 3D?

Jako że jest to mój pierwszy temat to przede wszystkim witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem forum. Do tej pory, raczej kolekcjonerem niż graczem, ale mam nadzieję że i to się zmieni w przyszłości ;)

Wracając do tematu, zrobiłem sobie asteroidy w wersji 3D, od lat robię sobie makiety do innych gier bitewnych. Także same asteroidy nie były problemem. Jednak największym problemem okazał się brak materiałów do wykonania podstawki.

Stąd moje pytanie, czy ktoś ma jakiś pomysł jak mógłbym podstawki zrobić + nóżki? Oczywiście chodzi mi o przezroczysty plastik. Już patrzyłem po sklepach codziennego użytku, w necie i nic mi nie pasowało, może coś przegapiłem jednak.

Może ktoś będzie miał pomysł, o którym ja nie pomyślałem naprawdę wdzięczny będę za radę.

 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lis, 2014   

Może z pleksi? Podstawka byłaby cięższa (= stabilniejsza).

Pręty o różnej średnicy, np:

KLIK

Podstawki z płyt, (np. KLIK). Laserowe wycięcie nieregularnych kształtów nie powinno kosztować majątku.

Efekt mniej więcej taki:

KLIK

Przezroczyste opakowania po ciastkach, sałatkach czy przezroczyste słomki do napojów chyba będą zbyt giętkie i mało wytrzymałe.
 
     
Caladan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Lis, 2014   

O dzięki to zawsze jest jakiś trop.

Tak masz rację, pudełka po takich wyrobach są zbyt giętkie. Może są jakiś inne, ale ja praktycznie nie jadam ani nie pijam takich rzeczy, to nawet nie wiem.

Chyba faktycznie lepiej będzie kupić coś w stylu tych rzeczy które podałeś w linkach.
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Lis, 2014   

Ewentualnie gotowce — KLIK

+ można je trochę poprzerabiać (dłuższe i krótsze pręty czy coś...)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14