galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Han Solo + Predator
Autor Wiadomość
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Lis, 2014   Han Solo + Predator

Mam pytanko:

Statek YT-1300
Pilot : Han Solo
Umiejętność pilota: Predator

Atakuje na bliską odległość, nie ma innych modyfikatorów. Rzucam 4 kośćmi, i piękne szczęście 4x pudło. Teraz jako właściciel statku mogę rozpatrzeć dwie opcje przerzucenia. Tylko zgodnie z zasadami z tego co wiem, żadna kości w ciągu jednego ataku nie może być przerzucona więcej niż 1 raz. Więc postanowiłem najpierw użyć predatora, i przerzuciłem pustaka na trafienie krytyczne. Potem użyć zdolności Han Solo, i tutaj wszsytkie 3 pustaki przerzuciłem, i dostałem dodatkowe trafienie zwykłe. Czy to było zgodne z zasadami? Czy może muszę jednak przerzucić wszystkie kości?

Bo jeśli dobrze rozumiem, to jak bym użył najpierw zdolności Hana, to już nie mógł bym użyć predatora?
 
     
Azzarro
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Lis, 2014   

Możesz oczywiście przerzucić 1 kość z predatora a potem pozostałe z Hana, ale jest to trochę bez sensu, bo efekt jest ten sam jak byś przerzucił wszystkie kości z Hana. Nie mniej jednak jest to zgodne z zasadami, ponieważ Han musi przerzucić wszystkie kości, które może, a więc w tym przypadku 3.
 
     
Azzarro
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Lis, 2014   

No i w rzeczy samej, jeśli najpierw użyjesz Hana to nie ma już możliwości skorzystania z predatora.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Lis, 2014   

No właśnie o to mi chodziło =- wiem , że w tym przykładzie to nie ma znaczenia ja zrobię, ale w innnym przypadku już może mieć (np. jak by nie były same Blank) . Dzięki za pomoc.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 14