galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co z programem lojalnościowym wersji PL?
Autor Wiadomość
mari vel BAM
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   Co z programem lojalnościowym wersji PL?

No właśnie, co z nim? To tak naprawdę jedyny powód dla którego kupiłem wersję pl - lubie gadżety które rzekomo mam dostawać za granie na turniejach właśnie tą wersją językową gry. Gra była wydana na początku października, mamy już prawie koniec listopada. Lepiej, zaczął się już ranking, ludzie mają wprowadzone wyniki. Za wyniki mieli dostawać kredyty, za kredyty fajne bonusy. Jedyny kredyt jaki na razie widzę, to kredyt zaufania który dałem Galakcie i nie powiem żebym był w pełni z tego zadowolony. Podsumowując - albo jestem zmęczony i nie zauważyłem zasad i konkretów programu lojalnościowego, albo drogie wydawnictwo lecicie w kulki i naprawdę to zaczyna zakrajać o kpinę.

Pozdrawiam,
Mariusz
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Program praktycznie już działa tylko się nie wyświetla. Kiedy zostanie to dopracowany od strony technicznej będzie widoczny.

Mogę tylko uspokoić wszystkich. To, że w chwili obecnej nie jest widoczny nie ma żadnego wpływu na rozegrane czy też rozgrywane turnieje. Wszystkie wyniki turniejów, które zostały już rozegrane zostaną uwzględnione i graczom, którym się będą należały kredyty je otrzymają.

Zresztą sam system rankingowy też wymaga jeszcze sporej ilości poprawek, które wychodzą w trakcie jego użytkowania. I to będzie nanoszone systematycznie, według ważności problemu.

Nie jesteśmy firmą programistyczną i nie pracujemy nad tym sami. Jest to robione na "zewnątrz" i nie robi tego sztab ludzi. A pracy jest dużo nawet jak ona często nie jest widoczna od strony użytkownika.

Chciałbym aby wszystko pięknie działało ale na to po prostu potrzeba czasu tym bardziej, że od strony gracza to naprawdę nic nie zmienia. Wszystko już się dodaje i zapisuje.

To tak w kwestii wyjaśnienia dla wszystkich zainteresowanych.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

A takie krótkie info chociaż na temat sposobu zdobywania kredytów ? Obecnie jedyne co zostało zamieszczone to punkty dla OT. Sami gracze nie wiedzą czy ilość ptk jest uzależniona od wielkosci turnieju/wyników/ przeciwników z jakimi się grało. Nie wiemy też czy ptk są tracone w wyniku porażek itd itp.
 
     
mari vel BAM
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Nie chodzi mi o system i tym podobne programowalne rzeczy. Chodzi mi o:
a)zasady zdobywania kredytów
b)sposób ich wymiany
c)content na który mogą zostać wymieniony
d)wartość gadżetów liczona w kredytach


Na teraz jest sytuacja, porównując do wyborów, w stylu zagłosujcie na nas a dostaniecie co tylko nie mówimy co, ile i kiedy. Po wyborach dalej nie powiemy.


Jeśli chodzi o działanie systemów to spoko, wiadomo że pewne rzeczy trzeba dopracowywać i cool. Ważne, że już jest. Istotne natomiast jest wydanie czytelnych zasad różnych akcji, w tym wypadku programu lojalnościowego. W tym momencie, gdy scena turniejowa jest już oficjalnie otwarta i liczna (wczorajszy lokalny w Gda na 17 osób - nice) jako gracze liczymy na konkrety.

Pozdrawiam,
Mariusz
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 27 Lis, 2014   

Punkty a raczej kredyty się tylko zdobywa. Nie traci się ich.

Pewną ilość Kredytów otrzymuje każdy uczestnik turnieju.
Dodatkowymi kredytami nagradzanych jest pierwszych kilka miejsc w zależności od wielkości turnieju. Czyli ogólnie mówią w jakimś są nagradzane 3 pierwsze miejsca w większym 4 itd. Rośnie też ilość kredytów, które można zdobyć.

To będą główne sposoby zdobywania kredytów.

Za kredyty będzie można kupować różne gadżety. Ilość gadżetów na początku pewnie nie będzie duża ale one będą dodawane i ich ilość będzie rosła. To także zależy od uzyskiwanych akceptacji, od samych graczy co by np. chcieli itd. Co będziemy mogli zrobić, kupić itd. Te pierwsze już były zapowiedziane.

Cały system to jest coś nowego dla nas wszystkich. Mamy pewne założenia ale może się okazać, że coś trzeba będzie zmienić w przyszłości w sposobie liczenia kredytów itd. Pisze o tym dlatego, że cały system zarówno rankingowy jak i lojalnościowy jest planowany na dłuższy czas i dlatego tydzień w tą czy drugą stronę to ma niewielkie znaczenie.

Możemy się umówić, że jeśli oficjalnie na stronie nie pojawi się wszystko dotyczące systemu lojalnościowego do środy przyszłego tygodnia to pojawi się dokładny opis z punktacją na forum. Zakładam, że nie będzie takiej potrzeby ale..
 
     
rustoja
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Gru, 2014   

Ja mam pytanie, czy do zdobycia będą faktycznie tylko takie gadżety jakieś, czy może będzie się dało nazbierać na jakąś planszówkę?
 
     
Paton
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

D.W. napisał/a:



Możemy się umówić, że jeśli oficjalnie na stronie nie pojawi się wszystko dotyczące systemu lojalnościowego do środy przyszłego tygodnia to pojawi się dokładny opis z punktacją na forum. Zakładam, że nie będzie takiej potrzeby ale..


Hello - dziś jest środa :) ....
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Tak wiem...

W tej chwili każdy kto może pracuje w magazynie pakując paczki a tymczasem program lojalnościowy Podboju wisi niby miecz Demoklesa nad moją głową. Ale skoro słowo się rzekło to tak jak pisałem w środę czyli dzisiaj będzie dokładny opis.

Ilość gadżetów będzie rosła z czasem. W tej chwili czekamy na jakieś akceptacje itp itd. Jak pisałem to jest program, który ma się rozwijać systematycznie.
 
     
Paton
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Czy nie dało by się zwiększyć np ilości żetonów w zestawie do 10szt. Żeby je otrzymać trzeba wygrać 2 x duży turniej - a żeby uzbierać 10 szt czyli moim zdaniem minimalną ilość potrzebną do gry to trzeba wygrać 5 dużych turniejów. To na prawdę dużo . Lub bardziej obrazowo - żeby dostać 4 plastikowe żetony trzeba wziąść udział w 17 turniejach :roll: Nie będę tego komentował ale wasza propozycja jest po prostu skąpa .
Ostatnio zmieniony przez Paton Sro 03 Gru, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Virgo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Paton napisał/a:
Nie będę tego komentował ale wasza propozycja jest po prostu skompa .

Zanim zaczniesz komentować zabierz się lepiej za gramatykę :mrgreen:
 
     
Troll
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Wygraj 12 lokalnych turniejów albo 6 regionalsów -> otrzymaj kubek.

:lol: :lol: :lol:

To najbardziej żałosne wsparcie, jakie mogliście zaprezentować. Wręcz przeszliście samych siebie.
 
     
mari vel BAM
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Nie będę się rozpisywał i flejmował, ale muszę szczerze powiedzieć że jestem bardzo zawiedziony.
 
     
rustoja
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Przynajmniej wiadomo, dlaczego tak długo nie było konkretnego info o tym. Po prostu czekali, aż wszyscy, co mieli kupić polską wersję, uwiedzeni obietnicami wspaniałego wsparcia i programu lojalnościowego, już to zrobili. DZIĘKUJEMY! I dziękujemy za "HERETEKA WYNALAZCĘ" też.
 
     
Vendell
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2014   

Również jestem zawiedziony zaprezentowanymi bonusami. Nie chodzi nawet o sam fakt, że to tylko kubek i znaczniki, ale o to, że jak już było napisane wyżej trzeba by grać turnieje co tydzień chyba przez 2 lata, żeby skompletować taki zestaw znaczników jak dostajemy w zestawie podstawowym (po 30 sztuk). I nawet to nie byłoby takie straszne, gdyby one chociaż jakoś wyglądały. Na zdjęciu widać nadlewki, każda czaszka ma inny kształt, wyglądają jak wykonane z najtańszego i najgorszego plastiku w Chinach za centa sztuka. Jeśli już mam inwestować przez tak długi okres to chciałbym chociaż, żeby ten kubek czy smycz nie pochodziły z promocji w pierwszej lepszej drukarni, tylko wyglądały jak coś unikalnego, a żetony mogłyby prezentować jakość chociaż zbliżoną do tych z Team Covenant. Na pewno niedługo odezwą się oburzeni z wypowiedziami w stylu "A czego wy wymagacie, najważniejszy jest fun z gry, jak chcecie wygrywać nagrody idźcie grać w coś innego". Otóż wymagam niewiele, nagrody tego typu są dla mnie jak najbardziej w porządku, ale:
a) mniejsze progi punktowe
b) przy obecnych progach punktowych lepsza JAKOŚĆ nagród
 
     
Tobiaco
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2014   

rustoja napisał/a:
Przynajmniej wiadomo, dlaczego tak długo nie było konkretnego info o tym. Po prostu czekali, aż wszyscy, co mieli kupić polską wersję, uwiedzeni obietnicami wspaniałego wsparcia i programu lojalnościowego, już to zrobili. DZIĘKUJEMY! I dziękujemy za "HERETEKA WYNALAZCĘ" też.

Narzekania na program lojalnościowy rozumiem i popieram, ale Heretek Wynalazca? Jakie inne tłumaczenie byś zaproponował dla Heretek Inventor? xD
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13