galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania konkursowa
Autor Wiadomość
Darkman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Gru, 2014   Kampania konkursowa

Jeśli ktoś jest zainteresowany kampanią, która wygrała konkurs, to mogę przesłać link (PW) do wersji w pdfie z grafiką i dokładnymi objaśnieniami. Chętnie wysłucham uwag co do niej.
 
     
Bananas
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2014   

Jestem zainteresowany, czytałem i wydaje mi się nieźle opracowana :twisted: Proszę o link do pdf :razz:
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

a nie można tutaj linki wkleić? Bez przesady przecież to rozwija grę którą wydaje Galakta - co zwiększa jej zainteresowanie, co może się przenieść na sprzedaż produktu ;) Raczej nie mieli by nic przeciwko. Zwłaszcza, że linkują na swojej oficjlanej stronie do http://www.x-wing.pl/
 
     
Darkman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Jeśli admini nie mają nic przeciwko to mogę wkleić tu link. Jednak ta "fajna" wersja zawiera grafiki "pożyczone" z oryginalnej instrukcji, więc nie wiem jak to będzie. :)
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

A jest tak napisane, że grafiki są własność a"blababla" i są użyte tyljo do celów nie zarobkowych?:) Jak tak to nie jest to problem ;)
 
     
Bananas
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Darkman, a może zanim się zastanowisz czy wklejać link na forum to wyślesz mi go na PW ? :lol:
 
     
Darkman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Nie wnikam czyją są własnością. Na pewno nie moją :)

Bananas:
Sorry, ale myślałem, że wysłałem to wcześniej. Coś nie poszło teraz powinno dojść.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Do mnie proszę też podeślij ;)
 
     
Darkman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Poszło do wszystkich zainteresowanych.

Jak będziecie mieli uwagi to dajcie znać. Przymierzam się do 2 kolejnych kampanii:
- 2: głownie o 2 fali
- 3: o trzeciej fali

Wszelkie uwagi o pierwszej będą mile widziane.
 
     
Bananas
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Dziękuje :mrgreen: Doszło. Kampania jest opisana wręcz świetliście :cool: Gratuluję talentu, i polecam wszystkim zafascynowanym X-Wing iem... Mam nadzieję ze na tym nie poprzestaniesz i wyklują się z Twojego umysłu jeszcze inne megamocne scenariusze i kampanie :wink: Ja nie omieszkam wypróbować Twojej twórczości w najbliższym czasie wraz z moim padawanem :cool: Mam też nadzieje że zostaniesz doceniony nie tyko przez zwyczajnych graczy (takich jak ja ) ale też przez konkretne firmy, które do cenią to co robisz. Pozdrawiam.
 
     
Darkman
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Dzięki za te słowa.

Ta kampania powstała z myślą o nowych graczach x-winga, ale chciałem też dać coś świeżego weteranom. Nie wiem czy FFG pomyślało o grze złożonej z kilku misji połączonych w całość (nie znam całej zawartości dodatków), ale ta kampania daje właśnie takie możliwości.

Jeśli uważacie system przyznawania punktów w tej kampanii za odpowiedni, to postaram się przygotować kolejne oparte na tym samym schemacie.

Wszelkie uwagi co do balansu stron są mile widziane.
 
     
Kosmiczny pirat
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

Darkmanie, ja również poproszę o link do pliku z kampanią na pw.
Ostatnio zmieniony przez Kosmiczny pirat Pon 29 Gru, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

Czy ja mógłbym również?
 
     
slavkovic
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

To i ja bym sie dopisał...
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

Dzięki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13