galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniacie?
Autor Wiadomość
Gryffith 

Wysłany: Sro 24 Gru, 2014   Jak oceniacie?

Jak oceniacie samą grę? recenzji jak na lekarstwo i póki co nie wydaje się zbyt popularna, mimo to wygląda naprawdę zacnie:)

jak wygląda regrywalność i czas grania+rozkładania?

Col. Frost

Wysłany: Sro 24 Gru, 2014   

Samej gry nie posiadam, ale jestem świeżo po przeczytaniu instrukcji, także moja opinia może nieco odbiegać od rzeczywistości. Jeśli będzie mi dane zagrać i zmienię zdanie na temat pewnych rzeczy, z pewnością skoryguję swoją opinię.

Jako gracz, który wielokrotnie grywał w Wojnę o Pierścień, odniosłem wrażenie, że nieco skomplikowali całą grę, choć odczytuję to na plus, bo wnosi to więcej możliwości w samej walce. Już nie można się wycofywać gdziekolwiek, ba zazwyczaj wobec takiego manewru będzie się ponosiło straty. Znaczenia nabrał teren, na którym toczy się walka, różne jednostki mają różne "umiejętności" itd. Powiedziałbym, że w porównaniu ze wspomnianą WoP zrobiono krok w stronę gier takich jak Battlelore. Jedyne co mi się nie podoba, a może raczej powinienem powiedzieć nie zachwyca, jest przeznaczenie, które w pewnym sensie ma spełniać rolę zamiennika Drużyny z WoP. Osobiście liczyłem na zwykłego bitewniaka, w którym obie strony mają wyrównane siły, a tymczasem znów zło będzie atakować, a dobro się bronić licząc na jak największe postępy w przeznaczeniu. Szkoda też, że zło ma tylko jednego bohatera, podczas gdy dobro aż ośmiu.

galer

Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   

jeszcze nie grałem ale czekam aż znajomy kupi :)

Gryffith 

Wysłany: Nie 18 Sty, 2015   

trochę martwi, że po miesiącu od pytania nie znalazł się nikt chętny się pochwalić własnym zakupem;) recek na portalach też brak;/ zostaje bgk i pare filmikow na YT

Odpowiedz do tematu