galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2014 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
Wallenstein

Wysłany: Pią 28 Lis, 2014   

pattom napisał/a:
Czy Galakta zastanawia się może nad wydaniem:
A Game of Thrones: The Card Game Second Edition

Bardzo dobre pytanie.

Maciek 

Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Wiadomo już kiedy mniej więcej pojawią się kolejni porucznicy do Descenta w wersji PL ??

JanMarian

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Poza tym - czy jest szansa na dodatek kooperacyjny do Descenta Forgotten Souls po polsku? Podobno był już przetłumaczony na potrzeby edycji GNK, a wersja "normalna" w zwykłej sprzedaży to to samo - tylko w trochę innym pudełku...

Sokoov 

Wysłany: Pią 05 Gru, 2014   

XCOM zapowiedziany - niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi :D

Chrostek84 

Wysłany: Pon 08 Gru, 2014   

Ponawiam pytanie: Co z kolejnymi dodatkami do Horroru w Arkham ?

reedmooley

Wysłany: Czw 11 Gru, 2014   

Galakto, czy są szanse na wydanie Polskiej wersji kart w druku na żądanie do Descent Hero and Monsters collections-za chwile ukarze sie czwarty taki dodatek? Dodatki można kupić w Polsce bez problemu, ale trochę średnio się gra na miksie kart...

delynch

Wysłany: Sob 13 Gru, 2014   

Dungal napisał/a:

Czy Wydawnictwo bierze pod uwagę przetłumaczenie i wydanie nowej edycji Star Wars RPG z dodatkami?

Ponawiam zapytanie Dungala. Czy jest w ogóle szansa na to, że wydacie jakieś Star Wars RPG? Fanów Gwiezdnych Wojen jest masa, a przybędzie ich pewnie jeszcze więcej przy okazji premiery kolejnych filmów.

FinekTSC 

Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Jako, że to pierwszy mój post, to witam wszystkich :cool:

Od dłuższego czasu śledzę ten temat, ale postanowiłem się zarejestrować, aby zadać kilka pytanek (nie chciałbym jednak, aby uchodziło to za czepianie się).

Bardzo serdecznie dziękuję Galakcie za wspaniały plan wydawniczy na 2015 (te podane produkty). Mój portfel dostał zawału serca, jak go zobaczył. Cóż... Przejdzie na dietę chyba :lol:

Zacznę od podanych pozycji które są w planach:
-XCOM. Jak wiadomo grę wyróżnia aplikacja. Może przegapiłem informację, ale martwi mnie trochę aplikacja. A mianowicie czy ona też będzie tłumaczona, czy też może informacje na niej będą symboliczne i tłumaczenia nie wymaga? Bo szkoda by było mieć fajną grę po Polsku, która rozbije się o angielską aplikację (chyba, że tylko 1 gracz z angielskim całkowicie wystarczy)

SW: Imperial Assault. Czy planowane będzie wydanie zaplanowanych od razu villian i ally packów? Czy też jak w Descencie należy przygotować się co najwyżej na druk na życzenie kart, a figurki trzeba będzie z angielskiej wersji nabywać?

I z "nowości", co chciałem zapytać:
Talisman: Woodland - przyznam, że od chwili wydania Angielskiej wersji czekam na niego. Nawet sprawdzałem już, czy może nie przegapiłem premiery, ale jakoś w temacie cisza.
Czy istnieje szansa na wydanie tego ostatniego, narożnego dodatku?

Lunar 

Wysłany: Sro 07 Sty, 2015   

Wiem, że to szalenie niemożliwe dla karcianek mających już swoją historię, czy będące bądź co bądź CCG, ale wzorem Netrunnera (Star Łorsów, Warmłotków) nie są planowane jakieś nowe karcianki LCG firmy FFG po polsku?
Szalenie chciałbym zobaczyć Call of Cthulhu (jako, że ma przeszłość jeszcze sprzed objęcia przez firmę FFG i był kolekcjonerski, dopiero obecnie ma postać stałych, dobrze sprzedajnych pakietów LCG) po polsku.
Z młodszych gier mamy chociażby Grę o Tron.

Przy okazji - kiedy W górach szaleństwa do Eldritch Horror? :)

kowal85

Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   

Tu jest odpowiedni temat, też bym bardzo chciał CoC po polsku :-)

http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=2604

Chrostek84 

Wysłany: Czw 08 Sty, 2015   

A może by tak admin założył nowy wątek pod nazwą ROK 2015 - Plany Wydawnicze ?

unicorn

Wysłany: Sob 10 Sty, 2015   

Kiedy mniej więcej ma wyjść: Star Wars: Imperial Assault ?
Myślę o zakupie a wersja polska bardziej by mi odpowiadała.

bellatrix850 

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

Na stronie głównej pojawiła się informacja o dodruku statków do X Winga, m.in. Sokoła i Bombowca, nie ma natomiast nic o A-Wingu i Tie Interceptorze. Czy to znaczy, że dodruki tych statków nie są przewidziane? Przecież dodruk całej drugiej fali był zapowiadany już od dawna.

ozoq

Wysłany: Pon 12 Sty, 2015   

Jakieś konkrety kiedy premiera Bram Arkham?

Adrian

Wysłany: Wto 13 Sty, 2015   Dodatki do Runebound - rok 2015.

Witam. Ponieważ nie ma jeszcze w planach wydawniczych dodanej zakładki - rok 2015 pozwolę sobie zadać pytanie tutaj :)

Czy jest szansa, że dodatki do gry "Runebound" (dodatki duże jak i małe), które jeszcze nigdy nie zostały wydane w polskiej wersji językowej zostaną wydane w tym roku? Jeżeli nie w tym (2015r.) to czy można wiedzieć czy będą jeszcze kiedykolwiek wydane, czy może Galakta już wycofała ten tytuł na zawsze ze swoich zbiorów? Dziękuję za odpowiedź i czekam z niecierpliwością na dobre wieści (oby) :)

Odpowiedz do tematu