galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Predefiniowany dobór kart" z dodatków, dla amator
Autor Wiadomość
Omnibus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   "Predefiniowany dobór kart" z dodatków, dla amator

Witam.
Otóż mam pytanie z kategorii problemy pierwszego świata: Jestem graczem średnio na jeża turniejowym, tzn. Z rzadka wezmę w jakimś udział, nie jestem specjalistą w układaniu talii. Jednak gram w podbój częściej, w mniej profesjonalnym gronie. I podczas kupowania dodatków, jestem w stanie jako-tako podobierać rozsądnie karty do tych talii, które mnie osobiście interesują ( głównie AM, Chaos). Jednak wraz z każdym dodatkiem dochodzą też karty do reszty: eldarów, tau, SM... Ja się na tych rasach znam na tyle, na ile powinienem jako przeciwnik, więc nie mam pojęcia ile Uber-Grotesek, czy arlekinów powinienem walnąć, by grało się nimi optymalnie. A z kolei znajomi, którzy z nich korzystają nie są aż takimi maniakami, by się tym zajmować(sam wybór lidera spośród dwóch wymaga poważnego przemyślenia strategii itd.).
Więc, czy ktoś wspaniałomyślny, mógłby przedstawić w miarę rozsądną rozpiskę "czego i ile" dla tych ras(choćby dla składów liderów z zestawu podstawowego)?
 
     
zeliwny
[Usunięty]

Wysłany: Sob 31 Sty, 2015   

Zerknij sobie na forum http://wh40kconquest.pl/viewforum.php?f=20 do działu deckbuilding bo tutaj nie znajdziesz za dużej pomocy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13