galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozłam Drużyny Pierścienia
Autor Wiadomość
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2014   Rozłam Drużyny Pierścienia

Mój problem dotyczy ostatniego scenariusza w "Drodze która mrocznieje", czyli w "Rozłamie Drużyny Pierścienia".
Gdy w 3 etapie jeden z graczy odkryje kartę "Wybór Froda", to przechodzi do 4 etapu. A co dzieje się z innymi graczami? Czy pozostają na swoich trzecich etapach, czy przechodzą do etapu czwartego?. I czy karty spotkań działają tylko na jeden etap?
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

Sam odpowiem sobie na pytanie, po to aby inni też wiedzieli, bo w instrukcji ani na kartach nie jest napisane. Gdy jeden gracz odkryje "wybór Froda", to on przechodzi do 4 etapu, a reszta do końca gry pozostaje w swoich 3 etapach, i może pomagać graczowi który jest w 4 na różne sposoby np. dzięki efektom swoich kart wyprawy oraz karty 4 etapu, oraz według zasad scenariusza opisanych w instrukcji. Gdy etap 4 zostanie ukończony następuje koniec gry.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 21 Sty, 2015   

Koniecznie cytuj karty o jakie pytasz. Odpowiedzi na pytania zwłaszcza o nowe rozszerzenia nie są bez tego możliwe bo karty (przeciwności) nie są dostępne w znanych mi bazach danych (cardgamedb, lotrlcg.org, lotrlcg.com)
 
     
Samanar
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

wojo napisał/a:
karty (przeciwności) nie są dostępne w znanych mi bazach danych (cardgamedb, lotrlcg.org, lotrlcg.com)


Polecam Hall of Beorn, najlepsza i najszybciej uzupełniana baza do LOTR LCG, przy okazji ciekawa strona podobna do Tales from the Cards.

Karty z tego wątku można podejrzeć tutaj i tutaj.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Sty, 2015   

Dzięki za podpowiedź, nie wiedziałem o tej bazie - wygląda całkiem dobrze na pierwszy rzut oka (prosta w obsłudze z masą sensownych filtrów).

Blog znałem (choć nie czytam bo sporo jest postów o deckbuildingu a ten wolę wykminiać po swojemu) jednak przyznam się że nie wiedziałem że Beorn wystartował ze swoja bazą kart.
 
     
wukien
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

ale mnie jara ta gra ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13