galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wznowione wydania.
Autor Wiadomość
Toudi
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Lut, 2015   

Ja dostałem dziś info, że Interceptor jest już dostępny. Więc można uzupełnić braki.
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

Może nie do końca na temat, ale może kogoś zainteresować. Do jutra w sklepie http://vanaheim.pl/pl/803-wyprzedaz-x-wing jest wyprzedaż figurek (ogólnie wszystkie, ale w tym też do X-Winga). Rabat to 10%. Niestety nie są oni najtańsi, więc te ceny po rabacie dopiero są dobre, ale może ktoś ma u nich jakieś inne kupony, albo może odebrać osobiście to warto się zainteresować.
 
     
kowmarta
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

Nawet po skorzystaniu z tego rabatu jest drożej niż w innych sklepach.
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

Promocja na miejscu byla - 20%.
Dodatkowo sklep ten jest bardzo przyjazny graczom X-Winga ( maja ladna kolekcje mat ) tak wiec bardzo polecam w mysl zasady wspierania lokalnych sklepów ( i innym graczom też to radzę, bo oszczedność 2-3zł na statku i zakupy tylko online może skutkować tym że nei będziecie gdzie i z kim mieli grać :) )
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

aryss napisał/a:
maja ladna kolekcje mat

O, to ciekawe rzeczy piszesz! Mój przelew za matę przeszedł do nich 7 stycznia, dzisiaj 11 lutego, a ja czekam :evil: Po telefonie w tamtym tygodniu stwierdzili, że to wina producenta, co mnie jako klienta mało interesuje. Obiecali, że w piątek 6 lutego powinna być u mnie.
Także to by było z mojej strony na tyle, jeśli chodzi o wspieranie tego sklepu. Dziękuję postoję. "Do Bydgoszczy będę jeździł!" itd. :wink:
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

Jolly_Roger napisał/a:
aryss napisał/a:
maja ladna kolekcje mat

O, to ciekawe rzeczy piszesz!

No te maty do użytku w sklepie bezpośrednio i od zeszłego roku są więc to raczej nie one są opozneineim Twoich :(
No i ja kupuje zawsze jak cos na miejscu wiec nie mialem powyzszych problemow ;P
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

Jolly_Roger napisał/a:
aryss napisał/a:
maja ladna kolekcje mat

O, to ciekawe rzeczy piszesz! Mój przelew za matę przeszedł do nich 7 stycznia, dzisiaj 11 lutego, a ja czekam :evil: Po telefonie w tamtym tygodniu stwierdzili, że to wina producenta, co mnie jako klienta mało interesuje. Obiecali, że w piątek 6 lutego powinna być u mnie.

To mnie pocieszyłeś, ja zamawiałem 14 stycznia, ponoć w piątek dostali te maty i mieli w poniedziałek wysyłać, ale status zamówienia w sklepie nadal "Oczekiwanie na dostawe", więc nie wiem czy liczyć dziś na paczkę czy raczej uzbroić się jeszcze w kolejny "tydzień cierpliwości".
 
     
Jolly_Roger
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Lut, 2015   

Alleluja! Dotarła mata od Vanaheim! Rekord - czekałem 6 tygodni od wpłaty! Niesamowite! Polecam wszystkim, którzy trenują silną wolę, lubią "50 twarzy Greya" i są masochistami! Kupujcie w Vanaheim, a klipsy na sutki staną się zbędne!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13