galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
2 pytania
Autor Wiadomość
piotrek007r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   2 pytania

Witam dwie mnie zastanawiają:

1. Wsparcie dla krasnali "mściciel" ma napisane że młotek dostają wszystkie jednostki atakujące lub broniące się w danej turze. Czy chodzi o to że np: w momencie kiedy atakuję to moje jednostki i broniącego się dostają młotki, wszak nie ma napisane na karcie że tylko moje jednostki dostają bonusa.

2. Ciągle nie jestem pewien jak wysyłać jednostki na misję. Czy można tylko z ręki zagrać jak to cały czas robimy, czy jest też możliwość przesunięcia jednostki znajdującej się w strefie misji i przydzieleniu jej na misję?

Pozdr
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

ad 1. podaj nazwę karty i najlepiej z jakiego jest dodatku to odpowiem na to pytanie
ad 2. zgodnie z zasadami gry dołączonymi do zestawu podstawowego, na misję można jedynie zagrać jednostkę. Zatem nie może być ona przesuwana na kartę misji ani wprowadzana do gry z innych umiejętności. Wyjątkiem są jednostki które wyraźnie mają napisane, że można je przesunąć na misję (Imperium ma takiego bohatera w późniejszym dodatku)
 
     
Tobiaco
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

Ad1. Ty wybierasz czy bonus w tej turze dostają jednostki atakujące cy broniące się i tak, bonus można też dać jednostkom przeciwnika.
 
     
piotrek007r
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

dzięki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13