galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co kupić? Prośba o pomoc!
Autor Wiadomość
magmimik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Mar, 2015   Co kupić? Prośba o pomoc!

Chciałbym prosić o poradę bardziej doświadczonych graczy z wiekszą kolekcją Descenta. Otóż mam tylko podstawkę, długo się zeszło zanim ograliśmy ją pożądnie i prawie skończyliśmy malować figurki.
Jak dalej rozwijać kolekcje? Iść chronologicznie, czyli zacząć od Legowiska czy może od dużych dodatków? A może rozszerzyć o paczki bohaterów i potworów,czy to ma sens z samą podstawką?
Z góry dziękuje za pomoc!
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Mar, 2015   

Największy sens maja duże dodatki:)Bo dają najwięcej towaru "na raz", ja mam labirynt i wg mnie kampania labiryntu jest znacznie ciekawsza od tej z podstawy, plus możesz za jakiś czas pokusić sie o paczki popleczników/sprzymierzeńców z Reythenem i Sereną, i używać ich jako bohaterów w pozostałych kampaniach oprócz labiryntu. Mają niedługo wyjść polskie wersje kart do tych dodatków.
Obecnie posiadam podstawe, labirynt, trzęsawiska i legowisko-to najwięcej funu z zawartości dał nam labirynt.Mini kampanie tez sa bardzo fajne, z przewaga trzęsawiska trolli
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Mar, 2015   

Ja po przejściu podstawki stwierdziłem ze jeśli tylko mam z kim grac ( a ekipę już mam super) to kupuje dodatki i powiem Ci ze zrobiłem to w następujący sposób dość kosztowny ale dając radochę meeega.
Kupiłem Cienie Nerekhall wraz z 2 poplecznikami kilka dni później zdecydowałem ze dokupię jeszcze 2 tak aby nie przesuwać w czasie rozgrywki jakimś badziewnym kartonikiem tylko figurką, wiec mam 4 popleczników i te dodatki dają kolejną radochę bo Overlord i bohaterowie otrzymują tokeny za które kolejno można kupować karty mrocznego(tylko z dodatku) a bohaterowie np się leczyć czy przerzucać kością. Po tym zdecydowałem ze dokupię sobie kolejne 2 dodatki takie jak https://www.fantasyflight...-the-forgotten/ i https://www.fantasyflight...own-of-destiny/
a co gram Overlordem i musze wygrac hehehe powodzenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13