galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Frustracja czyli czytaj swoje karty ;)
Autor Wiadomość
motti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Mar, 2015   Frustracja czyli czytaj swoje karty ;)

Coś słaby ruch na forum więc chyba nikt się nie obrazi za parę luźnych historii z gry, których każdy pewnie ma na pęczki. :mrgreen:

Od jakichś 3 tygodni dość intensywnie przemierzałem z krasnoludami kopalnie Morii. w tym czasie Dain Żelazna stopa (Przywództwo) dzielnie brał na siebie zastępy orków, dzięki Płonącej Gałęzi praktycznie bez szwanku. Mina mi zrzedła gdy już te 3 scenariusze z Khazad-dum opanowałem i na koniec doczytałem tekst gałęzi "dołącz do postaci Wiedzy". Pocieszeniem było, że w połowie tych gier Dain miał już na sobie Pas Narwiego więc potencjalnie mógłby tę gałąź złapać. Niesmak jednak pozostał :twisted:
Morał: co jakiś czas czytajcie karty, które (niby) znacie na pamięć :wink:

Z innej beczki: Droga do Rivendell, Drużyna: Dain (przywództwo) Dwalin (duch) Bifur (wiedza). Przez pół gry nie doszła mi ANI JEDNA karta przywództwa. jakoś się doczołgałem do ostatniego etapu wyprawy, gdzie Dain zginął. Jako że wcześniej dochodziły karty z innych sfer, teraz zaczęły dochodzić same karty dla Daina, ale nawet Pasa Narwiego nie miał już kto zagrać... Wredna gra....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14