galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Wastes of Eriador
Autor Wiadomość
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   The Wastes of Eriador

FFG zapowiedziało pierwszy AP do cyklu Angmar Awakened ;)

Przy okazji można by zrobić trochę porządku na forum i utworzyć odpowiedni dział dla nowego cyklu.

To co od razu się rzuca w oczy to zmiana sposobu pakowania. Czy nie wiem czy to dobrze czy to źle. Mam duszę kolekcjonera i lubię te wszystkie pudełka. Z drugiej strony człowiek trochę zaoszczędzi miejsca.

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=5346









 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Sty, 2015   

Dla polskich graczy (grających w wersje PL) zmiana opakowania nie zrobi róźnicy, bo i tak, o ile doczekamy się tego cyklu w polskiej wersji dostalibyśmy je w plastikach w DnŻ.

Podoba mi się mechanika "Valour", w przeciwieństwie do "Secrecy" jest przydatna w każdej Talii. Ciekawe czy powstanie jakiś Bohater którego zdolność będzie oparta o tą mechanikę.

Fajne są też side-questy, choć te przeznaczone do Talii Gracza nie zdadzą egzaminu np. w cyklu "Twórca Pierścienia" ze względu na pośpiech jaki narzuca mechanika "Czas".

Liczę też że w tym cyklu zawitamy do Fornost i Carn Dum.
 
     
Gildiril
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Mar, 2015   

Wygląda na to, że bohaterem będzie Merry.

 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Mar, 2015   

Zapowiada się talia Secrecy.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Mar, 2015   

Zdecydowanie dobre spostrzeżenie. Do tej pory secrecy działo wg mnie tylko w teori a z Merry i Glorfindelem mamy zagrożenie 11 więc nawet przy dodaniu jakiegoś w miarę bohatera (zagrożenie w okolicy 8-9) to dzięki tej zdolności można w mirę stabilnie utrzymywać się poniżej 20.

Do tej pory brakowało sensownego hobbita ze strefy ducha (Frodo jest dobry ale jego zdolność podbijania zagrożenia jest "anty-hobbicka", Pippin z ducha to raczej bardzo specyficzna postać i ma tę samą wadę). Teraz można myśleć o tali hobbickiej z dostępem do tajności. Chociaż brak ataku będzie bardzo bolesny.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13