galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wave 7
Autor Wiadomość
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   Wave 7

Jakieś typy? Wiemy, że będzie coś z bombami i rakietami.
Wg mnie:
Rebelia: K-Wing
Imperium: Scimitar albo Assault Gunboat
Scumy: Skipray
 
     
Mareczq
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

ciekawe co zrobią aby rakiety były grywalne...
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lut, 2015   

Stawiam na Bounty Hunterów: Zuckuss, 4-LOM, Mist Hunter, Bossk, Hound's Tooth albo Dengar, Punishing One.

EDIT: Hound's Tooth nie, za duży.
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

Hound's Tooth, he, he, a jednak zgadłem :)
 
     
ataman
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Tu można zobaczyć przeciek: https://twitter.com/slashfilm/status/589182979424980992?hc_location=ufi

Najbardziej mnie ciekawi K-wing, mały statek strzelający 360 stopni i wygląda na to, że będzie miał jakiś nowy rodzaj akcji. Czy będzie dobry, to dużo zależy od tej nowej akcji, manewrów i slotów na ulepszenia, ale jest spora szansa, że zakupię.

TIE Punisher może być ciekawym bombowcem, bo ma boosta. Jeśli w tej fali faktycznie wyjdzie jakiś kit ulepszający bomby czy torpedy, to będzie nieźle. Statek do rozważenia.

Nie wiem co sądzić o Kihraxz Fighter, wygląda trochę jak E-wing, a statsy ma jak X-wing, zobaczymy jakie będzie miał statystyki, ale pewnie będzie czymś w rodzaju scumowego odpowiednika X-winga. Pytanie na ile nie będzie konkurował ze Star Viperem? W tej chwili jestem raczej na nie.

Najmniej przekonuje mnie Hound's Tooth, bo to już 3 statek scumów na dużej podstawce i na dodatek najbrzydszy :P Mimo tego trochę mnie ciekawi, bo wygląda na to, że będzie miał możliwość strzelania pod kątem 180 stopni (do przodu), ale raczej sobie odpuszczę.
 
     
Patsy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2015   

Ciekawie będzie, nowa akcja, K-wing i YV-666 (Hound's Tooth) z zmodyfikowanymi polami strzelenia. Wkrótce pewnie pojawi się oficjalna zapowiedź na stronie FFG i może dowiemy się czegoś więcej, póki co to nawet nie ma co spekulować. Jedno mnie na razie jednak głowi, dlaczego FFG nazwało TIE Interdictora TIE Punischerem?
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

https://www.fantasyflight...-hard-and-fast/

Łapcie. Mnóstwo, mnóstwo stuffu.
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

Za pomysły takie jak Extra Munitions powinni dawać nagrody w branży gier :wink: Zastanawiam się tylko jak tokeny z tej karty mają się do Munitions Failsafe. Niemniej jednak czas odkurzyć bombowce.
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

Oldster napisał/a:
Za pomysły takie jak Extra Munitions powinni dawać nagrody w branży gier.

Koszt nie jest zero. Nagrody nie będzie. :razz:

Oldster napisał/a:
Zastanawiam się tylko jak tokeny z tej karty mają się do Munitions Failsafe.

A gdzie masz wątpliwość? Nie ma odrzucenia, to "zamiast odrzucenia" w ogóle nie istnieje.

Oldster napisał/a:
Niemniej jednak czas odkurzyć bombowce.

Oj, chyba pochopnie, przynajmniej z tego co widać na tę chwilę.

Moje wrażenia po zapowiedzi: "A lato było piękne tego roku" :grin:
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

A mnie tam się podoba :grin: Lubię FFG m.in. za to że w takich grach starają się usprawniać to co zostało wydane. To z jakim skutkiem to już inna bajka :razz:
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

Ależ mi też się podoba, tylko z tą nagrodą przesadziłeś :smile:
 
     
Oldster
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2015   

http://thumbnails110.imag...c8316574557.jpg

"Bo jestem hojny" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
     
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2015   

Komu e podoba? komu nie ? i co?

Ja chyba jednak zostanę przy interceptorach ...

... choć na zasady musze popatrzeć .
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2015   

Idea, jakoby kolejne warianty TIE różniły się od siebie tylko liczbą kapsuł i kształtem paneli zawsze wydawała mi się lekko śmieszna, ale Interdictor vel Punisher to już czysty absurd. Gorsze są chyba tylko brzydale.
 
     
ytsunkai
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

Z drugiej strony idea, że capital shipy imperium różnią się tylko rozmiarem trójkąta (ISD 1i2, VSD1 i2, Interdictor itp.) też jest trochę z d... - ale po co psuć działający schemat??/

Choć rzeczywiście 3 dodatkowe pody w tie/punisher w stosunku do bombera wyglądją tak sobie ...

Mam wrażenie, że różne rzeczy się podobają ludziom.

Ja mam mieszane uczucia co do nowej fali. Nie wydaje mi się, że dokona jakichś gruntownych zmian, choć prawdopodobnie będzie można zacząć wystawiać bombery (w chwili obecnej nie nadają się do grania - a cała broń dodatkowa oprócz dział jest do d...).

Z drugiej strony dodatkowy strzał/mina wymaga slotu torpedy (i kosztuje 2 pkt) a nie każdy statek go ma.

Mam wrażenie, że grywalność będzie zależała od możliwości manewrowych w/w stateczków.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14