galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Ring-Maker
Autor Wiadomość
psborsuk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Super wiadomość! Oczywiście kupuję PL :mrgreen:
 
     
wektoor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Cze, 2014   

Zgadzam się z przedmówcami i z niecierpliwością czekam na polską wersję :)
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sie, 2014   

Karty gracza z Trouble In Tharbad:





















Czekam z niecierpliwością na kolejne informacje od Galakty na temat wydania u nas tego cyklu w DnŻ - ciekawe czy bedziemy mogli zaglebic sie w nim jeszcze w tym roku.
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Sie, 2014   

To znamy juz 4 Bohaterów z cyklu Ring-maker: Celeborn, Idraen, Haldir Of Lorien i Galadriela - pozostało dwóch, jeden Ranger i jeden Rohan (sądze że ze sfery taktyki i przywództwa).

Jak sadzicie kim bedzie tych dwóch ostatnich bohaterów?
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014   

Myśle ze Strażnik będzie ze sfery Taktyki, a bohater Rohanu ze sfery Przywództwa (Erkerbrand?). Sądze też ze Bohaterowie z następnego Rozszerzenia będą nalezec do sferu Ducha i Przywództwa. Ale to tylko moje przypuszczenia :wink:
 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Haldir jest super do decku na strażnikach, w 2 graczy jeden strażnikami, a drugi Aragornem TLR i kartami w stylu uderzenie młota :grin:
 
     
Kaspian
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Wrz, 2014   

Trochę nie rozumiem tych, którzy tak wzdychają nad The Ring Maker. Przecież z władcy pierścieni wyszła cała MASA dodatków, a wam jeszcze nie dosyć :grin: ? Łącznie jest już chyba 38 scenariuszy ( tylko tych polskich ). Kto ma czas żeby w to grać ???
Ja na razie nie planuje kupowania małych dodatków ( chociaż zastanowię się nad tymi dwardowelf ), wydaje mi się że to trochę nieopłacalne, poza tym wole te scenariusze oparte na książce.
Ale Galadriela jest naprawdę super...
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Wrz, 2014   

Kaspian napisał/a:
Ja na razie nie planuje kupowania małych dodatków ( chociaż zastanowię się nad tymi dwardowelf ), wydaje mi się że to trochę nieopłacalne, poza tym wole te scenariusze oparte na książce.

Mam wszystko i chcę mieć wszystko. Dlaczego? Bo wówczas ze wszystkich kart można złożyć różnorodne talie. Takie, które będą działać i te, które mogą nie działać, ale warto to sprawdzić.

W małych dodatkach są potrzebne karty do składania talii. W pierwszym cyklu były np. Pieśni wspierające talie wielosferowe. Nowi Bohaterowie dają większe możliwości. Elrond, Glorfindel (niebieski), Hirluin Piękny to podstawy niektórych talii. Brak Glorfindela z Asfalothem to spore ograniczenie w budowie talii. Poza tym są scenariusze i one są równie ciekawe a przede wszystkim różnorodne.

Opłaca się kupować wszystko ;) Tylko nie zawsze na wszystko starcza pieniędzy xD Mnie musiało starczyć :mrgreen:
 
     
13thcaesar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Paź, 2014   

Bohater z czwartego AP w cyklu Ring-maker - The Nin-In-Eilph:











 
     
Szuli
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Gru, 2014   

Jest info o 6 dodatku
http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=5276
 
     
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Lut, 2015   

Pobrałem dziś instrukcje do 2 pierwszych dodatków z cyklu Twórca Pierścienia i z radością odkryłem że do pobrania są też instrukcje do 4 kolejnych dodatków. Mam nadzieję że zwiastuje to możliwość ich rychłego nabycia.
 
     
theNat
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Maj, 2015   

Jakieś info o dostępności Kłopotów i Nin-in? kiedy możemy się spodziewać fali DnŻ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 14