galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Instruktaż pilotażu :)?
Autor Wiadomość
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Maj, 2015   

Ponieważ masz do dyspozycji tylko pierwszą i drugą falę (Rogue30 śledź wątek uważnie :P ;) )
To jedynym rozwiązaniem na Sontira jest ustrzelenie go hanem z 360tki lub... zablokowanie go. - podstawienie się jednym statkiem tak żeby ten stracił swoje darmowe akcje i nie zwiał nigdzie. Jony też się dobrze sprawdzają na takie statki.

Jeżeli A-wing (lub Interceptor) spada za szybko to znaczy że źle go używacie. A-wing i interceptor to statki którymi nie wolno lecieć na wprost na przeciwnika. Są na to za drogie i za delikatne. Zawsze powinny poświecić trochę czasu na zajście przeciwnika z flanki. Wtedy własnie stają się najskuteczniejsze. (A-wing dodatkowo musi podjeść trochę bliżej bo ma słabszy atak).

Sokół nadal pozostaje dość mocnym statkiem. I nadaje się do grania turniejowego. Zwykle przy życiu trzyma go długo ulepszenie silnika i dobre manewrowanie. Myślę ze jak żona opanuje tą maszynę to spokojnie może się pokazać na jakimś turnieju by sprawdzić swoje umiejętności. ;)
 
     
Rogue30
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Maj, 2015   

Niewiadomo czy to:
Wosho napisał/a:
co Rebelia może zrobić ze statkami które uciekają z pola ostrzału?

było pytanie ogólne, ścisłe, retoryczne czy filozoficzne. Nie można też nie zauważyć, że Fantom zamajaczył gdzieś tam na horyzoncie budząc trwogę w sercach niewieścich co to będzie w przyszłości.

Napisałem przecież:
Rogue30 napisał/a:
jeśli to ma być tylko do drugiej fali

:razz:
 
     
Wosho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Maj, 2015   

Dzieki za odpowiedzi :)
No tak zablokowanie to najlepsza odpowiedz albo moje glupie ruchy i ladowanie na przeciwniku ;) Duzo nauki przede mna :)
Na razie mamy dwie fale wiec nie ma corana ani predatora, ale w drodze wymiana doomtowna na nastepne 3 fale wiec niedlugo bedzie komplet :D
Aktualnie gram w Netrunnera na poziomie zawsze top 8 min wiec jesli sie wkrece to bede chcial grac jak najlepiej, natomiast zona nie ma oczywiscie takiego zaciecia zeby czytac listy, ogladac filmiki itd. Sukcesem bedzie jak czasem ze mna pojdzie na turniej i bedzie sie dobrze bawic ;)
Zapytam tutaj zeby sie upewnic ze dobrze gramy:
1.Wpadam w asteroide rzucam koscia i dostaje dmg zwykly albo kryt albo nic?
2.Jesli przez trafienie z dzialka jonowego wpadam w asteroide to tak samo czy jest roznica?
3.Strzela Han z artylerzysta, nie trafil>przerzut=trafil 1, rzucam unik, odpala sie artylerzysta, rzuca 1 hit>przerzut 2 hity> rzucam uniki?
4.Mam z netrunnera troche promek ktore byly rozdawane w duzych ilosciach na turniejach i kazdy ma ich od groma. Czy sa i tutaj takie promki ktore ktos by mogl oddac niedrogo w wersji pl?
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Ad1) Tak + tracisz akcję. Oraz jeżeli zatrzymałeś się na asteroidzie - strzelanie.
Ad2) Tak samo.
Ad3) Tak drugi atak (z artylerzysty) rozpatrujesz dokładnie wg tego samego procesu jak pierwszy - czyli rzucasz na obronę.
Ad4) Mam tego trochę. Myślę że się dogadamy. Jak we wtorki nie możesz wpaść do Paradoxu to proponuję zawitać na turniej do Pruszkowa 30stego. A jak nie da rady to coś innego pokombinujemy ;)
 
     
Wosho
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Maj, 2015   

Fajno, postaram sie wpasc w nastepny wtorek :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14