|
galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta
|
[Kraków] Puchar Galakty 20-21 czerwca |
Autor |
Wiadomość |
Staszek [Usunięty]
|
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015 [Kraków] Puchar Galakty 20-21 czerwca
|
|
|
Zapraszamy wszystkich na finałowy turniej, kończący pierwszy sezon rankingowy, o Puchar Galakty! Turniej odbędzie się w dniach 20-21 czerwca w krakowskiej kawiarni Hex.
Nagrody:
Zestaw startowy dla każdego uczestnika:
Identyfikator
Karta promo
Akrylowa moneta do wyznaczania inicjatywy
5x Akrylowe znaczniki zarażenia
Pamiątkowa przypinka
Pamiątkowy dyplom
100 kredytów do rankingu
Zestaw czterech podkładek pod kubek z grafiką z gry*
*Dla osób, które zarejestrują się elektronicznie i dokonają przedpłaty.
Turniej główny:
1 miejsce – Deathwatch (edycja kolekcjonerska), Puchar, Runewars, Gears of War, 300 kredytów, mata do gry, karta lidera z autografem autorów gry, kubek z grafiką z gry
2 miejsce – Puchar, Runewars, Legendy Blue Moon, 200 kredytów, mata do gry, karta lidera z autografem autorów gry, kubek z grafiką z gry
3 miejsce – Puchar, Legendy Blue Moon, Runeage, 150 kredytów, mata do gry, karta lidera z autografem autorów gry, kubek z grafiką z gry
4 miejsce – Władca Pierścieni: Konfrontacja, Runeage, 150 kreytów, mata do gry, kubek z grafiką z gry
Miejsca 5-8 – Runeage, 100 kredytów, kubek z grafiką z gry
Miejsca 9-16 – Zimna Wojna, 100 kredytów
Miejsca 17-32 – 100 kredytów
Pula nagród na dodatkowe atrakcje:
4 maty do gry
8 pudełek FFG na karty
18 kart promo
20 plakatów
30 przypinek
8 kubków z grafiką z gry
Karta z autografem autorów gry
Wpisowe: 50zł w przedpłacie (http://sklep.galakta.pl/product.php?id_product=1114) (70zł na miejscu)
W turnieju mogą wziąć udział wszystkie osoby uczestniczące w przynajmniej trzech turniejach rankingowych, grające polską wersją językową.
System rozgrywania turnieju głównego:*
System rozgrywania turnieju głównego:*
1. W sobotę wszyscy gracze zostaną podzieleni na cztery koszyki w zależności od zajętego miejsca w rankingu (stan na 31 maja).
2. Z utworzonych koszyków, gracze zostaną rozlosowani na cztery grupy, w których będą rywalizowali o awans do fazy pucharowej.
3. Gracze, którzy znaleźli się w TOP 10 rankingu otrzymują automatyczne zwycięstwo (super bye) w pierwszej rundzie fazy grupowej.
4. Faza grupowa będzie rozgrywana systemem szwajcarskim.
5. Z każdej grupy awansują 2 lub 4 osoby (w zależności od liczby graczy) do fazy pucharowej. Jeżeli liczba graczy w każdej grupie przekroczy 7, do fazy pucharowej awansują po 4 osoby z każdej grupy.
6. Po fazie grupowej zostaną utworzone 2 lub 4 koszyki, z których zostaną rozlosowane pary pierwszej fazy pucharowej oraz drabinka prowadząca do finału. W przypadku grup 7 osobowych (lub mniejszych), gracze z 1 miejsc w grupach spotkają się z tymi z miejsc 2. W przypadku grup 8 osobowych (lub większych), gracze z 1 miejsc spotkają się z tymi z miejsc 4, a ci którzy zajęli miejsce 2 z 3.
7. Koszyki zostaną utworzone zgodnie z miejscami zajętymi przez uczestników w grupach. Osoby, które zajęły te same miejsca w fazie grupowej będą w tych samych koszykach.
8. Faza pucharowa zostanie rozegrana w niedzielę.
*System rozgrywania turnieju głównego może ulec zmianom. Najpóźniej informacje o ewentualnych zmianach będą podane tydzień przed turniejem.
Terminarz:
Sobota 20 czerwca
10:30 – zapisy
11:00 – 17:00 – 6 rund eliminacyjnych rozgrywanych w grupach
17:00 – draft nagród dla wszystkich uczestników
17:30 – 19:00 Podbój Show – drużynowy konkurs o grze karcianej Podbój
19:00 – integracja graczy z całej Polski
Niedziela 21 czerwca
11:00 – 15:00 – faza pucharowa
11:30 – turniej drugiej szansy dla pozostałych graczy (system szwajcarski, 4 rundy)
15:00 – rozdanie nagród
Dodatkowe Atrakcje:
Drużynowy konkurs o Podboju
Turniej drugiej szansy w Niedziele
Niespodzianka - nagroda specjalna
Drużynowy konkurs wiedzy o Podboju
Po rundzie zasadniczej odbędzie się drużynowy konkurs wiedzy o Podboju. Drużyny będą składać się z 3 osób. Konkurs będzie trwał kilka rund. Każda runda będzie polegała na czymś innym m.in. kalambury, pytania wiedzowe, rebusy. Szczegóły zabawy uczestnicy poznają na miejscu.
Turniej drugiej szansy
W niedziele, równocześnie z fazą pucharową, odbędzie się czterorundowy turniej dla osób, które nie zakwalifikowały się do fazy pucharowej.
Nagrody na dodatkowe atrakcje będą rozdysponowane w zależności od frekwencji na tych wydarzeniach.
Ewentualne pytania prosze kierować na adres mailowy podboj@galakta.pl |
|
|
|
|
Staszek [Usunięty]
|
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015
|
|
|
WYNIKI:
1/4
Rustoja - Mamooth 5:0
Aryss - Smerf 5:0
Raskoks - Stach 0:5
Wujtrator - Dawid 0:5
1/2
Dawid - Stach 5:0
Rustoja - Aryss 0:5
3 miejsce
Stach - Aryss 5:0
Finał
Rustoja - Dawid 5:0
TOP 8
1. rustoja - DE, Kith
2. Dawid - SM, Ragnar
3. Stach - SM, Ragnar
4. Aryss - DE, Kith
5. Mamooth - AM, Inq
6. Wujtrator - ELD, Eldorath
7. Raskoks - SM, Ragnar
8. Smerf - ELD, Eldorath
GRUPA A
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz | Frak. | LG | Punkty | SoS | SSoS| W-R-P | +/- |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Lukasz '1. raskoks' Bigos | SM-RAG | 7 | 30 | 110 | 730 | 6-0-1 | 30/5 |
| 2 | Łukasz '4. Smerf' Leśniara | ELD-ELD | 7 | 25 | 115 | 725 | 5-0-2 | 25/10 |
| 3 | Łukasz '2. Rodzyn' Biegun | DE-KIT | 7 | 25 | 115 | 725 | 5-0-2 | 25/10 |
| 4 | Bartosz '5. GV' Dominiak | ELD-ELD | 7 | 20 | 120 | 720 | 4-0-3 | 20/15 |
| 5 | Jan '6. Janusz' Jewuła | AM-STR | 7 | 20 | 120 | 720 | 4-0-3 | 20/15 |
| 6 | Maciek '3. Mac' Zawadzki | DE-KIT | 7 | 15 | 125 | 715 | 3-0-4 | 15/20 |
| 7 | Michał '7. Niegol' Niegolewski | ORK-NAZ | 7 | 5 | 135 | 705 | 1-0-6 | 5/30 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 6. Janusz | 0 : 5 | 5. GV |
| 2 | 2. Rodzyn | 5 : 0 | 1. raskoks |
| 3 | 3. Mac | 0 : 5 | 4. Smerf |
| 4 | 7. Niegol | BYE | |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 6. Janusz | BYE | |
| 2 | 1. raskoks | 5 : 0 | 3. Mac |
| 3 | 2. Rodzyn | 5 : 0 | 5. GV |
| 4 | 7. Niegol | 0 : 5 | 4. Smerf |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 5. GV | BYE | |
| 2 | 6. Janusz | 5 : 0 | 7. Niegol |
| 3 | 2. Rodzyn | 0 : 5 | 3. Mac |
| 4 | 1. raskoks | 5 : 0 | 4. Smerf |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 4. Smerf | BYE | |
| 2 | 1. raskoks | 5 : 0 | 5. GV |
| 3 | 6. Janusz | 0 : 5 | 2. Rodzyn |
| 4 | 3. Mac | 5 : 0 | 7. Niegol |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 3. Mac | BYE | |
| 2 | 2. Rodzyn | 0 : 5 | 4. Smerf |
| 3 | 6. Janusz | 0 : 5 | 1. raskoks |
| 4 | 7. Niegol | 0 : 5 | 5. GV |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 2. Rodzyn | BYE | |
| 2 | 6. Janusz | 5 : 0 | 4. Smerf |
| 3 | 3. Mac | 0 : 5 | 5. GV |
| 4 | 1. raskoks | 5 : 0 | 7. Niegol |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 1. raskoks | BYE | |
| 2 | 6. Janusz | 5 : 0 | 3. Mac |
| 3 | 2. Rodzyn | 5 : 0 | 7. Niegol |
| 4 | 4. Smerf | 5 : 0 | 5. GV |
+---------------------------------------------------------+
|
GRUPA B
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz | Frak. | LG | Punkty | SoS | SSoS| W-R-P | +/- |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Wojciech '2. Wujtrator' Dziórawie | ELD-ELD | 7 | 35 | 105 | 735 | 7-0-0 | 35/0 |
| 2 | Jakub '5. Mamooth' Baranowski | AM-TOR | 7 | 25 | 115 | 725 | 5-0-2 | 25/10 |
| 3 | Adam '1. drumdaar' Skruch | SM-CAT | 7 | 25 | 115 | 725 | 5-0-2 | 25/10 |
| 4 | Przemek '3. dudman' Duda | DE-KIT | 7 | 20 | 120 | 720 | 4-0-3 | 20/15 |
| 5 | Maciej '4. Ciamoslaw' Łowicki | TAU-AUN | 7 | 15 | 125 | 715 | 3-0-4 | 15/20 |
| 6 | Bartosz '6. Byku' Bykowski | TAU-AUN | 7 | 15 | 125 | 715 | 3-0-4 | 15/20 |
| 7 | Tomasz '7. morphine' Bator | SM-RAG | 7 | 5 | 135 | 705 | 1-0-6 | 5/30 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 7. morphine | BYE | |
| 2 | 2. Wujtrator | 5 : 0 | 1. drumdaar |
| 3 | 4. Ciamoslaw | 0 : 5 | 3. dudman |
| 4 | 6. Byku | 0 : 5 | 5. Mamooth |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 6. Byku | BYE | |
| 2 | 3. dudman | 0 : 5 | 1. drumdaar |
| 3 | 2. Wujtrator | 5 : 0 | 5. Mamooth |
| 4 | 7. morphine | 0 : 5 | 4. Ciamoslaw |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 5. Mamooth | BYE | |
| 2 | 7. morphine | 0 : 5 | 6. Byku |
| 3 | 2. Wujtrator | 5 : 0 | 3. dudman |
| 4 | 4. Ciamoslaw | 0 : 5 | 1. drumdaar |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 4. Ciamoslaw | BYE | |
| 2 | 7. morphine | 0 : 5 | 3. dudman |
| 3 | 2. Wujtrator | 5 : 0 | 6. Byku |
| 4 | 1. drumdaar | 0 : 5 | 5. Mamooth |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 3. dudman | BYE | |
| 2 | 7. morphine | 0 : 5 | 5. Mamooth |
| 3 | 2. Wujtrator | 5 : 0 | 4. Ciamoslaw |
| 4 | 1. drumdaar | 5 : 0 | 6. Byku |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 2. Wujtrator | BYE | |
| 2 | 7. morphine | 0 : 5 | 1. drumdaar |
| 3 | 3. dudman | 5 : 0 | 5. Mamooth |
| 4 | 4. Ciamoslaw | 5 : 0 | 6. Byku |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 1. drumdaar | BYE | |
| 2 | 3. dudman | 0 : 5 | 6. Byku |
| 3 | 4. Ciamoslaw | 0 : 5 | 5. Mamooth |
| 4 | 7. morphine | 0 : 5 | 2. Wujtrator |
+---------------------------------------------------------+
|
GRUPA C
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz | Frak. | LG | Punkty | SoS | SSoS| W-R-P | +/- |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Szymon '6. aryss' Pawlica | DE-KIT | 7 | 30 | 110 | 730 | 6-0-1 | 30/5 |
| 2 | Dawid '3. Dawid' Dominiak | SM-RAG | 7 | 30 | 110 | 730 | 6-0-1 | 30/5 |
| 3 | Grzegorz '2. eLLiptik' Jaroszkiew | DE-KIT | 7 | 29 | 111 | 729 | 6-0-1 | 29/6 |
| 4 | Adam '1. Vendell' Kalwarczyk | TAU-SHA | 7 | 20 | 120 | 720 | 4-0-3 | 20/15 |
| 5 | Rafał '5. Bokalus' Boczarski | CHA-KUG | 7 | 16 | 124 | 716 | 3-0-4 | 16/19 |
| 6 | Marcin '7. Skorzak' Skóra | AM-STR | 7 | 10 | 130 | 710 | 2-0-5 | 10/25 |
| 7 | Daniel '4. Valathorn' Czerwiński | DE-URI | 7 | 5 | 135 | 705 | 1-0-6 | 5/30 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 7. Skorzak | BYE | |
| 2 | 1. Vendell | 0 : 5 | 2. eLLiptik |
| 3 | 4. Valathorn | 0 : 5 | 3. Dawid |
| 4 | 6. aryss | 5 : 0 | 5. Bokalus |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 6. aryss | BYE | |
| 2 | 1. Vendell | 0 : 5 | 3. Dawid |
| 3 | 2. eLLiptik | 4 : 1 | 5. Bokalus |
| 4 | 4. Valathorn | 0 : 5 | 7. Skorzak |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 5. Bokalus | BYE | |
| 2 | 6. aryss | 5 : 0 | 7. Skorzak |
| 3 | 2. eLLiptik | 0 : 5 | 3. Dawid |
| 4 | 1. Vendell | 5 : 0 | 4. Valathorn |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 4. Valathorn | BYE | |
| 2 | 1. Vendell | 5 : 0 | 5. Bokalus |
| 3 | 6. aryss | 0 : 5 | 2. eLLiptik |
| 4 | 7. Skorzak | 0 : 5 | 3. Dawid |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 3. Dawid | BYE | |
| 2 | 5. Bokalus | 5 : 0 | 7. Skorzak |
| 3 | 2. eLLiptik | 5 : 0 | 4. Valathorn |
| 4 | 6. aryss | 5 : 0 | 1. Vendell |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 2. eLLiptik | BYE | |
| 2 | 1. Vendell | 5 : 0 | 7. Skorzak |
| 3 | 5. Bokalus | 0 : 5 | 3. Dawid |
| 4 | 6. aryss | 5 : 0 | 4. Valathorn |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 1. Vendell | BYE | |
| 2 | 4. Valathorn | 0 : 5 | 5. Bokalus |
| 3 | 2. eLLiptik | 5 : 0 | 7. Skorzak |
| 4 | 6. aryss | 5 : 0 | 3. Dawid |
+---------------------------------------------------------+
|
GRUPA D
Kod: |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| # | Gracz | Frak. | LG | Punkty | SoS | SSoS| W-R-P | +/- |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
| 1 | Michał '7. rustoja' Rus | DE-KIT | 7 | 35 | 105 | 735 | 7-0-0 | 35/0 |
| 2 | Stanisław '3. Stach' Błaszkiewicz | SM-RAG | 7 | 26 | 114 | 726 | 5-0-2 | 26/9 |
| 3 | Jakub '6. Borin' Biegun | AM-TOR | 7 | 20 | 120 | 720 | 4-0-3 | 20/15 |
| 4 | Przemysław '4. Przemo' Zub | CHA-ZAR | 7 | 20 | 120 | 720 | 4-0-3 | 20/15 |
| 5 | Andrzej '5. Andrzej' Mochel | TAU-AUN | 7 | 14 | 126 | 714 | 3-0-4 | 14/21 |
| 6 | adam '2. dashi' czopek | ELD-BAH | 7 | 14 | 126 | 714 | 3-0-4 | 14/21 |
| 7 | Lucjan '1. Lup' Obajtek | ELD-BAH | 7 | 11 | 129 | 711 | 2-0-5 | 11/24 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 7. rustoja | BYE | |
| 2 | 3. Stach | 5 : 0 | 4. Przemo |
| 3 | 2. dashi | 4 : 1 | 1. Lup |
| 4 | 5. Andrzej | 0 : 5 | 6. Borin |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 6. Borin | BYE | |
| 2 | 3. Stach | 5 : 0 | 1. Lup |
| 3 | 2. dashi | 1 : 4 | 5. Andrzej |
| 4 | 7. rustoja | 5 : 0 | 4. Przemo |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 5. Andrzej | BYE | |
| 2 | 3. Stach | 1 : 4 | 2. dashi |
| 3 | 7. rustoja | 5 : 0 | 6. Borin |
| 4 | 4. Przemo | 5 : 0 | 1. Lup |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 4. Przemo | BYE | |
| 2 | 3. Stach | 0 : 5 | 7. rustoja |
| 3 | 2. dashi | 0 : 5 | 6. Borin |
| 4 | 1. Lup | 0 : 5 | 5. Andrzej |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 3. Stach | BYE | |
| 2 | 7. rustoja | 5 : 0 | 5. Andrzej |
| 3 | 4. Przemo | 5 : 0 | 2. dashi |
| 4 | 1. Lup | 5 : 0 | 6. Borin |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 2. dashi | BYE | |
| 2 | 4. Przemo | 0 : 5 | 6. Borin |
| 3 | 3. Stach | 5 : 0 | 5. Andrzej |
| 4 | 7. rustoja | 5 : 0 | 1. Lup |
+---------------------------------------------------------+
|
Kod: |
+---------------------------------------------------------+
+- Runda 7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
| # | Gracz 1 | Wynik | Gracz 2 |
+---------------------------------------------------------+
| 1 | 1. Lup | BYE | |
| 2 | 4. Przemo | 5 : 0 | 5. Andrzej |
| 3 | 7. rustoja | 5 : 0 | 2. dashi |
| 4 | 3. Stach | 5 : 0 | 6. Borin |
+---------------------------------------------------------+
|
|
|
|
|
|
|
|