galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dungeon quest revised edition
Autor Wiadomość
bleble630

Wysłany: Sob 02 Maj, 2015   dungeon quest revised edition

Witam

Jestem posiadaczem polskiej wersji gry Dungeon Quest: Smocze Lochy. W 2014 roku wyszła nowa wersja dungeon quest revised edition, do której FFG na swojej stronie umieściło masę materiałów, jak zmienić starą wersję na nową. Chciałbym zapytać dlaczego Galakta nie przetłumaczyła tych materiałów na język polski dla posiadaczy obecnej wersji polskiej. Jest to niesprawiedliwe, że dla posiadaczy wydania Galakty nie ma polskiego wsparcia i trzeba o tym pisać na forum. Mam nadzieję, że szybko zostanie to naprawione.

c08mk

Wysłany: Pon 08 Cze, 2015   

Dołączam się do pytania. Czy będzie support w języku polskim taki jak na stronie FFG.
Wiem że to może się wydawać się nieopłacalne ale np. mi by pomogło wybrać wersję językową bo gry jeszcze nie mam.

bleble630

Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Kiedyś to Galakta odpowiadała swoim klientom na forum, teraz to już nawet nie odpowiada. Wstyd dla takiej firmy za takie traktowanie swoich klientów, w przyszłości raczej będę starał się unikać produktów firmy Galakta. Pozdrawiam.

Nemomon 
Grupa Wsparcia
Talisman~

Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Cześć,

Forum przede wszystkim jest do dyskusji między graczami. Nie jest możliwym do ogarnięcia każdego pojedynczego tematu i zapytania na nim. Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa, to pisz wprost do wydawnictwa, a nie na forum, na którym pytanie może bardzo łatwo zniknąć w natłoku innych tematów i innych for.

Tutaj znajduje się formularz kontaktowy: http://galakta.pl/kontakt-2/kontakt/

Pozdrawiam,
Marcin

c08mk

Wysłany: Wto 07 Lip, 2015   

Info Galakty z forum (2015.07.07)
Michal napisał/a:

DungeonQuest - Smocze Lochy
Dodatkowy plik umożliwiający konwersję starej edycji na nową jest nam znany, ale obecnie, ze względu na prace nad innymi projektami, nie możemy podać nawet przybliżonej daty jego ewentualnego spolszczenia.

Odpowiedz do tematu